|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF/ICSI april-maj 2013
4.4.2013 13:50:18   
*Aura
Življo punce, ker se mi je zdel forum IVF/ICSI marec -april takoj fanj, sem odprla temo za april-maj. :)
Končno sem dobila tudi sama datum začetka postopka. sem pa pri dr. Tomaževiču, prvi postopek (na napotnici mi nič ne piše ali kratki ali dolgi, samo zdravilo, ki bom jemala Puregon 200+C) , ICSI postopek.
Aprilsko-majske sotrpinke....kje ste? :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
4.4.2013 14:33:08   
soncek_25
Aura pozdravljena!

Čestitke za začetek postopka in veeeliiiikooo srečeuser posted image

Zdi se mi, da bi bilo bolje temo preimenovati v maj-junij, glede na to, da je april še v prejšnji temi.

kaj mislite?

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
4.4.2013 15:33:58   
*Aura
Ja, ja, imaš prav :).
Joj, komaj čakam.......dnevi pa tako počasi tečejo.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
4.4.2013 18:51:48   
tara.81
Hej...ja po moje bi tudi bilo boljše temo preimenovat maj-junij user posted image

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
4.4.2013 21:06:00   
Aleda
Živjo Aura, a ni vseeno če se nam pridružiš na temi marec-april, sej aprila še ni konec pa še bolj fajn je če nas je več. Tudi jaz sem začela v torek s postopkom imam prav tako ICSI, imam pa dolgi postopek, zdej suprefact potem pa še puregon, verjetno 350

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
5.4.2013 8:53:43   
dekca
*Aura, glede na to, da imaš isto kombinacijo zdravil kot sem jo imela sama v prvem psotopku, imaš verjetno kratek protokol in se boš pričela špikati drugi dan menstruacije.
Meni se tudi zemraj bolj zdi, da bom začela v maju. V ponedeljek se moram pojaviti na UZ in potem se bo moja zdravnica odločila, kako in kaj dalje. Imam pa predpisano isto terapijo kot prvič.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
5.4.2013 11:00:03   
*Aura
V bistvu temo sem imenovala april-maj, ker gremo nekatere aprila na pregled in nam dajo takrat hormoneske dodatke, maja pa se nam začne postopek.
No toliko :). Kaj ve katera kako naj preimenujem temo v maj-junij? jaz se ne znajdem ...
Dekca hvala, ja pol pa najbrž bom v kratkem postopku in začnem maja. A si ti kaj spremenila prehrano in to?...jaz sem začela jest po krvni skupini, jemljem tifol, bio selen in cink, vsake toliko magnezij, mogoče si bom nabavila še matični mleček :). To je moj prvi poskus in KOMAJ ČAKAM!!! leta in leta....pa kavo moram drastično zmanjšat...ampak ne vem kako bom stala na nogah :).

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
5.4.2013 12:48:51   
dekca
Ti kar pusti naslov teme takšen kot je, bo že katera enkrat maja odprla temo maj junij, če bo hotela, saj kot si verjetno opazila, se tu piše še vednov temo januar februar, pa je zdaj že april.
Drugače jaz že itak bolj zdravo jem (samo domače meso in zelenjavo, to si lahko privoščim, ker sem s kmetov domauser posted image ), nisem se pa in se tudi ne bom odločila za kak bolj drastičen pristop, ker sem s "prezdravim" načinom prehranjevanja zgledala skoraj kot dahavec. Malce se nazaj držim pri sladkarijah, zadevah iz bele moke in preveč mastnih jedeh, kavi spijem max 2 dnevno, če sploh, torej mislim, da se kar v redu prehranjujem, popijem pa tudi dovolj. Ker imam še kronično anemijo, pazim še pri vnosu z železom bogatejše prehrane. Od ekstra pijem pa čaj krvomočnice in jemljem maco. Za magnezij kozarec donata dnevno, hkrati še prebavo malo porihta. Sem še vedno prepričanja, da je boljše, če si človek privošči vsega po malem kot pa da nečesa strada. To poglavje "zdravega življenja" sem že zaključila.

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
5.4.2013 13:51:58   
*Aura
Pridna, pridna Dekca. V bistvi jaz itak obožujem zelenjavo, sem pa vedno napihnjena in mislim, da je zato, ker jem veliko bele moke, tako da bom to zamenjala. Pa izogibala se bom malo ostalim (mleko, svinjsko, itd...) , ki me napihujejo.
Drugače, sem pa imela grdo navado, zjutraj nisem nič jedla in spile veliko turško kavo z obilo mleka in to je to. ...kar ni v redu, ne? :). No, take stvari bom malo uredila....
Pa dodatki ne bodo sigurno nič škodili. Ti pa si super, če si iz kmetov, sveža zelenjava in meso-to je fantazija!!!

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
5.4.2013 22:02:40   
Aleda
Aja ok, se nism vedla da mate zdej mal drugačen sistem

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
7.4.2013 9:56:08   
napalmica
Evo punce, tudi jaz se vam pridružujem! Moj 4. ICSI, prvič v MB-ju, v četrtek imam UZ, v petek začnem z injekcijami, imam kratek protokol, tako, da bo nekako po 20.4. že punkcija.

Vsem želim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
7.4.2013 20:24:31   
dekca
Jaz bom kar malo tu, malo tam. No, jutri imam UZ in bodo povedali, kdaj začnem. Defintivno pred majem ne morem upati na user posted image aliuser posted image .
Sem si pa včeraj dala duška z laufanjem po hribih, ker imam občutek, da bom potem kar nekaj časa spet "na off".

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
8.4.2013 8:59:29   
*Aura
Ja :), super. Jaz grem čez dober teden v lj po zdravila in potem se začnem špikat s prihodom naslednje menstruacije...tudi maja...tako, da v bistvu si pred junijem ne pričakujem rezultatov....če nam slučajno po naravni poti ne rata že prej, ha, ha, ha,....dvomim :).
Res, komaj čakam!!!!
Ma dekca, ti si se že začela špikat ne? Si na dolgem ali na kratkem postopku?

(odgovor članu yunq123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
8.4.2013 11:44:30   
dekca
Jaz bi se morala začeti že danes špikat, če bi hotela začeti z aprilsko M, imam kratek protokol, ampak nimam niti zdravil doma, ker se mi je ciklus čisto zamešal, vmesne krvavitve, cista na levem jajčniku... Skratka, grem se pokazat zdravnici, ona pa bo potem povedala, ali pade prva špika danes zvečer ali pa v začetku maja.

Po naravni poti pri meni ni šans, imam neprehodna oba jajcevoda. Vidva pa kar pridno trenirajta.

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
9.4.2013 7:09:33   
dekca
No, bavbavi so izginili, špikat se začnem prve dni maja, odvisno kdaj si bodo user posted image blagovolili priti.

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
9.4.2013 17:22:34   
*Aura
Draga Dekca,


potem sva čisto na istem :). Tudi jaz se bom najbrž začela pikati že v prvem tednu maja. Komaj čakam :)

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
3.5.2013 7:28:16   
coala
napalmica a si najprej začela skontracepcijskimi ali začneš kr z injekcijami

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
3.5.2013 10:54:08   
napalmica
coala najprej sem začela s Femodenom od konca feb. pa do 8.4. se mi zdi. 13.4. sem začela z injekcijami. Zdaj sem 3. dan po ET. user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
3.5.2013 20:12:38   
coala
oooo napalmica že transfer, kolk si pa mela celic pa kateri dan si imela transfer,pa ene velike pesti zate da uspe seveda user posted image

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
3.5.2013 21:21:20   
napalmica
Coala hvala za pestke user posted image Imela sem 8 celic, transfer sem imela pa 5. dan. Cuvam dva zarodka, eno blastocisto in eno morulico. Kdaj startas ti?

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
4.5.2013 8:55:26   
coala
ooo super lepo si pridelala,pol maš verjetno tud zamrznjenčke,jaz nikoli v vseh 6 postopkih nisem imela zamrznjenčkov,mogoče bodo sedaj tukaj v MB user posted image ,jaz pa sem sedaj na čakalni listi tak da nekje čez 10 tednov tak najbrž kontracepcijske en mesec al kolk pol pa štart nizek,ta zadnji,pol smo pa rekli da več ne.Če zdaj rata rata če ne pa ne,nisem med najmlajšimi veš.Bom januarja 43,zato so me zaj kr na hitro potisnali skoz user posted image


_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
4.5.2013 10:58:26   
napalmica
Potem si ti tudi že stara borka.... stara po postopkih, ne po starosti... user posted image Jaz do sedaj tudi se nisem imela nikoli zamrznjenčkov, pa sem imela vedno nekaj celic (2x8, 1x11, 1x12). Sedaj so rekli, da bosta mogoče dva, ampak je bilo še za počakat, tko da še nič ne vem, ali sta preživela ali ne. Bom zvedela na testu verjetno.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
5.5.2013 13:11:46   
coala
o pol pa držim pesti tud za zamrznjenčke,a transferje pa si imela vedno na 5 dan,ali si vse postopke opravila v MB?Sory ker sem tolk radovednauser posted image

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
6.5.2013 9:16:23   
napalmica
Nič nisi radovedna user posted image Vedno sem imela ET na 5. dan ja, s tem da sem imela prvič vstavljeni dve morulici, 2. in 3. dve blastocosti, sedaj pa blastocisto in morulico. Sem pa bila 3x na GK Lj, sedaj pa prvič v Mb.

So se mi pa danes 6. dan po ET že začeli izcedki, ko sem si zjutraj obrisala s papirjem user posted image . Saj vem, da to še nič ne pomeni, ampak je pri meni vedno ista zgodba, zato sem ful žalostna user posted image . S tem, da sem se zjutraj zbudila čisto prepotena, kot se ponavadi pred M user posted image .
A je imela katera izcedke vedno, takrat ko ni uspelo in potem, ko je? Sem čist obupana. Rabim malo tolažbe.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
6.5.2013 10:00:52   
coala
oj napalmica,kolikor jaz vem jih je veliko,ki so imele izcedke in ko so delale test je bil pozitiven,tak da ni še za vrečt puške v koruzo.Držim pesti zate.....močno

< Sporočilo je popravil coala -- 6.5.2013 10:01:32 >


_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?