|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznjenčki
28.12.2013 13:58:43   
Anonimen
Torej, odpiram novo temo, ker se prejšnja izteka. Pa da vidimo, če odpiranje novih tem res deluje user posted image

Kot sem že v temi pričakujemo januarja 2014 napisala se pripravljam na ETZ. Danes je 2. dan user posted image . Prvi Uz imam 8.dan cikla (3.1.) da vidimo, če je spodaj vse ok. Računam, da če bo vse ok, potem naj bi bil ETZ okoli 15.1. potem pa čakanje.

Upam da bosta ta dva zamrznjenčka iz 4. postopka končno prinesla kaj uspeha...

Ali je še katera, ki bo trepetala z mano? user posted image

A user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
28.12.2013 19:44:33   
BB09
Pozdravljene

se pridružujem temi, to je moj 4 IVF user posted image , prvi v MB, se pa že pridno pikam, naslednji UZ imam tudi jaz 3.1.
Anonimna kje imaš pa ti postopek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
29.12.2013 7:52:00   
Anonimen
Hojla!
Tudi jaz sem v MB - čakata me zamrznjenčka, da pridem po njiju. Kdaj pa imaš UZ user posted image

(odgovor članu BB09)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
29.12.2013 9:40:05   
niki123
Tudi jaz se vam pridružujem in sicer z zamrznjenčki v januarju. Čakamo M, ki pa naj bi bila okoli 15.1.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
29.12.2013 14:45:02   
dekca
Bom izvedela takoj po novem letu, ali začnem z januarsko ali februarsko user posted image .

(odgovor članu niki123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
29.12.2013 15:35:05   
Anonimen
No saj potem pa se nas bo nabralo nekaj user posted image Upam da bo za vse uspešno!!

A user posted image

(odgovor članu dekca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
29.12.2013 16:01:18   
BB09
Anonimna UZ imam ob 11 in pol pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
29.12.2013 17:24:18   
Anonimen
BB09 jaz ga imam pa že ob 9h... Se ne bova videli...

A user posted image

(odgovor članu BB09)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
29.12.2013 21:28:33   
Aleda
Jaz sem se odločila da grem raje februarja v postopek, imela bom pa kratkega za spremembo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
30.12.2013 10:31:20   
pišanec
Živjo,

evo, tudi jaz grem januarja v postopek.
Sicer 4 IVF ICSI, user posted image (ne)pričakujem 15.1 potem pa začnemo.

vsem držim pesti...
p

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
30.12.2013 12:14:53   
jona klara
15. 1 približno štaratm pri Rešu 65 postopek, 2 icsi z bol MALO UPANJA, AMPAK UPANJE UMRE ZADNJE

srečno vsem

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
30.12.2013 14:35:33   
Anonimen
jona klara...upati je treba do konca....jaz tudi potiho upam da bo eden od teh pingotov pravi, kako bo, pa bomo videli. piščanec enako velja tudi zate user posted image
Me se moramo pač malo bolj truditi, ampak tudi nam bo uspelo, vem da bo.

A user posted image

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
30.12.2013 22:10:31   
Aleda
Jona klara- sem prav prebrala, ta kateri postopek bo to zdaj zate?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
31.12.2013 16:46:20   
jona klara

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Jona klara- sem prav prebrala, ta kateri postopek bo to zdaj zate?



pardon napaka 5 postopek

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
1.1.2014 12:34:36   
BB09
Da še vam voščim eno lepo čarobno leto 2014 in da bi prav vsaka v letu 2014 doživela svoj čudež user posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
2.1.2014 8:56:41   
monsy
Srečno, zdravo, polno ljubezni in zelo PLODNO leto 2014 vam želim punce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

Moj drugi postopek ICSI bo ( če bo M točna) okrog 24.1.user posted image

(odgovor članu BB09)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
3.1.2014 18:00:08   
Sloncica87
Pozdravljene.Srečno in plodno 2014 tudi od mene. Jaz pa letos grem prvič na IVF in sicer k Dr.Rešu. Termin pri njemu imam 09.01.2014, pa me zanima če je katera imela iste izkušnje kot jaz,in sicer: Septembra sem bila prvič pri njemu. Dal mi je klomifen katerega sem jemala vse do zdaj. Rekel mi je da če do decembra ne bo nič gremo probat z IVF. Sestra mi je dala termin 09.01.2014. Zdaj me pa zanima ali mi bo takrat že kar povedal kdaj štartamo al kako? Sej vem da mal čudn sprašujem ampak grem prvič in mi je res še vse neznanka. Lep pozdrav

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
3.1.2014 19:29:56   
tara.81
Sloncica87 verjetno bosta imela posvet pred postopkom, kjer vama bo povedal kdaj začnete in katero terapijo boš imela. Mogoče bo mogel dati fant še enkrat vzorec. Ali ga je dal že dvakrat? Brez skrbi! user posted image user posted image

(odgovor članu Sloncica87)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.1.2014 14:52:12   
Aleda
Ojla! Tudi jaz želim vsem srečno 2014, čimveč uresničenih želja!
Jona Klara- se mi je zdelo da je napaka sam sem morala vseen vprašat. Po toliko postopkih bi moral bit človek že čisto uničen.

Ah jaz pa še zmeri ne vem kdaj grem v postopek, po eni strani bi rajši šla že kar januarja, sam ne vem če se mi bo pošlo vse skupaj... smo imel namen it še mal v toplice uživat za par dni. Bom vidla tut kaj mi bojo odgovoril ker sem poslala spletno prijavnico za postopek. Bom šla pa tudi jaz že 5 v postopek. V drugem postopku nama je uspelo in imamo doma hčerkico, potem pa sem bla še dvakrat in ni uspelo. Enkrat sem imela abrazijo ker se plod ni razvijal, nazadnje pa se ni prijelo. Sem pa nazadnje tudi zelo slabo reagirala, samo dve celici sem imela od tega se je ena oplodila. Upam da bom sedaj kaj bolje reagirala... zdravnik je rekel da nima pojma zakaj je blo sedaj tako slabo. Čist v taprvem postopku sem tudi imela samo eno celico, sam so mi potem zvišali zdravila in sem vedno imela od 6-8 celic, čeprav več kot dve se nista nikoli oplodile. Zgleda da do zmrznjenčkov ne bom nikoli prišla. Jaz si želim vsaj dve dobri celici,ker dvakrat do sedaj ko so mi vstavili dve se je prijelo... a je možno da so kakšni hormoni zaradi dveh zarodkov povečani in se zaradi tega lažje prime?

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.1.2014 9:26:17   
jona klara
srečno vsem, naj se december nadaljuje.


danes grem k Rešu, da se zmenimo, držte pesti, da mi ne najde kaj kar bi prekinilo postopek.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.1.2014 9:35:17   
Buska

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

srečno vsem, naj se december nadaljuje.


danes grem k Rešu, da se zmenimo, držte pesti, da mi ne najde kaj kar bi prekinilo postopek.



jona klara, drzim pestke, da se zmenis in da vam tokrat uspe !!!!
mi v sredo pihamo prvo svecko :)

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.1.2014 9:41:44   
Buska

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Ojla! Tudi jaz želim vsem srečno 2014, čimveč uresničenih želja!
Jona Klara- se mi je zdelo da je napaka sam sem morala vseen vprašat. Po toliko postopkih bi moral bit človek že čisto uničen.

Ah jaz pa še zmeri ne vem kdaj grem v postopek, po eni strani bi rajši šla že kar januarja, sam ne vem če se mi bo pošlo vse skupaj... smo imel namen it še mal v toplice uživat za par dni. Bom vidla tut kaj mi bojo odgovoril ker sem poslala spletno prijavnico za postopek. Bom šla pa tudi jaz že 5 v postopek. V drugem postopku nama je uspelo in imamo doma hčerkico, potem pa sem bla še dvakrat in ni uspelo. Enkrat sem imela abrazijo ker se plod ni razvijal, nazadnje pa se ni prijelo. Sem pa nazadnje tudi zelo slabo reagirala, samo dve celici sem imela od tega se je ena oplodila. Upam da bom sedaj kaj bolje reagirala... zdravnik je rekel da nima pojma zakaj je blo sedaj tako slabo. Čist v taprvem postopku sem tudi imela samo eno celico, sam so mi potem zvišali zdravila in sem vedno imela od 6-8 celic, čeprav več kot dve se nista nikoli oplodile. Zgleda da do zmrznjenčkov ne bom nikoli prišla. Jaz si želim vsaj dve dobri celici,ker dvakrat do sedaj ko so mi vstavili dve se je prijelo... a je možno da so kakšni hormoni zaradi dveh zarodkov povečani in se zaradi tega lažje prime?



kar se celic tice, ne mores vplivat, v 7 postopkih, sem le 3x prisla do 1 celice (opoljene iz knjige) ... nikoli prijelo ... imela pa 0,2,4,1,0,0,0 celic .... v maju 2012 zagledala + z naravno katastrofo, ki v sredo piha prvo svecko

drzim pestke za vse v postopku

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.1.2014 12:25:48   
NikaAnna
Zivijo punce,
tudi jaz sem ena tistih, ki so predvidene za januarski IVF postopek (Mb). Ravno vceraj sem vzela zadnjo KT, tako da zdaj cakam user posted image . 9.1. imam prvi UZ, ko verjetno dobim tudi se Gonal (jemljem ze Diphereline), punkcija predvidena nekje 20.1., kaksne 3 dni za tem pa ET, ce bo vse kot se sika. Sicer je to moj prvi IVF po 3 neuspelih inseminacijah.
Buska, sem se kr nasmejala pri tvojmu postu - si en pravi mali cudez oz. tvoj Jakec je user posted image
Drzim pesti za vse in vsako posebej - enkrat nam mora uspet!

< Sporočilo je popravil NikaAnna -- 6.1.2014 12:36:43 >

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.1.2014 20:23:51   
jona klara
buska- oh kako sem se tebe razveselila.Čestitke za prvo svečko, saj ne morem verjeti, da je že 1 leto.Kako se imate? še kaj planirate?ti si nam za vzor, samo pri nas ne more biti nič naravnouser posted image
danes Reš malo siten, me je napizdil, zakaj si sama ne dajem zdravil, če mislim, da bodo vse drugi naredili namesto mene, da otroka si moram sama naredituser posted image user posted image začela že z dipherline.Čemu pa služi to? ni nič razložil čez 1 teden pa menopur.MORAM REĆIT, DA ME JE KR MALO MINILO, DA SEM ŠLA K NJEMU, SAJ TO SEM PRIČAKOBVALA., PA VSEEN, KAJ ŠE BO....JE PA TO PO Tomaževiču, KI JE DUŠICA RES ŠOK,

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
6.1.2014 20:43:38   
Aleda
Čestitke Buska za prvo svečkouser posted image user posted image sem se spomnila tvojega vzdevka ja, ko smo klepetale tukaj na forumu

Jaz sem dobila danes mail da naj pridem že drugi teden po zdravila, sm bla kar presenečena ker nisem lih nameravala že v postopek, sem mislila le da bom šele dobila evidenčno številko in se bomo zmenil kdaj bi šla. A mi lahk kera pove če po novem veljajo izvidi o spolno prenosljivih boleznih več kot eno leto, se mi zdi da sem enkrat nekaj zasledila pa se ne spomnem več.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?