|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF/ICSI november-december 2013
3.11.2013 16:23:30   
sitka mala
Če pa nobena druga noče odpret nove teme user posted image , je pa nujna user posted image .

mickybap kako si? Pridno greješ pikico upam? user posted image

Aleda stiskam pestke user posted image že skoz!!

Hopeful user posted image !! Kot pravijo punce, samo enega potrebuješ! Mogoče bo pa ravno ta zmagovalen!! user posted image

Aspera, ti že začneš? Ne vem zakaj, ampak si mi ful simpatična že od začetka, pa sem upala, da bova skupaj začele user posted image

Pri meni ŠE VEDNO nič novega. Huh, ko bi le tudi jaz lahko kaj pozitivnega napisala o sebi!! user posted image

< Sporočilo je popravil sitka mala -- 3.11.2013 16:25:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
3.11.2013 18:55:23   
aspera
Sitka mala, v torek prevzameva zdravila, potem pa počakam na user posted image in začnem user posted image . A pri tebi se še kar nič ne dogaja? Joj, to pa je smotano, da te še user posted image takole grdo heca user posted image . Hehe, pa hvala za "kompliment" user posted image . To bi bilo super, da bi bili soborki user posted image .

< Sporočilo je popravil aspera -- 3.11.2013 18:56:00 >

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
3.11.2013 20:53:10   
zari
Ojla!!!
sitka mala in kaj si zvedela? Saj si klicala na kliniko a ne. No upam da tečka čimprej prideuser posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
4.11.2013 9:36:15   
stasinko
Pozdravljene,

sem nova članica tega foruma. Zanositi se trudim že kar nekaj časa (štejemo v letih) :( ...in včeraj je bil zame velik in prvi korak.... Prvo špikanje s Puregonom :), zdi se mi da imam kar veliko odmerek glede na ostale članice (kar me čudi, ker nimam težav z ovulacijo in hormoni).
Prebirala sem malo stare teme in videla, da bom tukaj z vami lažje "preživela" user posted image to obdobje :)
verjetno bom kdaj pa kdaj vprašala tudi kakšno neumnost :)

Srečno vsem :) skupaj nam bo lažje :)

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
4.11.2013 11:32:07   
lotkla
Se še jaz pridružim. V četrtek greva po zdravila potem pa tud čakam na user posted image , ki pa bo verjetno šele nekje po 18.11. Nimam preveč rednih, zato težko rečem. Predpisan imam pa kratek postopek.
Imam pa mal slabo vest, ker nisva šla na predavanje, ki so ga na konziliju svetovali.
Se torej spremljamo, a ne?

(odgovor članu stasinko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
4.11.2013 11:57:56   
Sisley
A se lahko še jaz pofočkam tukaj? Midva sicer greva na IUI.. tko da, a lahko? user posted image Je pa to najin prvi postopek po 4-ih leti poskušanja v sistemu spalnica, kopalnica, dnevna, plaža, kuhinja, travnik... ni da ni.. Z vitamini, brez vitaminov, noge v luft, ležanje celo noč po sexu, takoj se vstat po sexu,.. Z preesedom, brez njega,.. Ah in še in še... No in nič od tega ni bila dobitna kombinacija, tko da zdaj upamo da bo z IUI večji uspeh. Sem pa včeraj vzela prvi tableti Femare.. In v nedeljo ultrazvok, da vidimo kako in kaj kaže.

Srečno vsem in upam da bomo vse kmalu klepetale na drugi strani foruma :) v pričakovanju user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
4.11.2013 14:03:30   
monsy
Jaz bom tudi z 2.IVF-jem k vam spadala,...ampak šele u decembru,....do takrat pa navijam full močno za čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
4.11.2013 17:53:55   
sitka mala
Ohh punce, sploh več ne vem, kaj naj storim. user posted image Danes sem bila pri ginekologinji zaradi bolečin, ki jih opisujem že kak teden, in JA, spet je našla dve ciste (25 in 26mm). Hvalabogu, niso čokoladne. user posted image In je rekla, naj grem še na kliniko na UZ, da mi oni povejo, kako naprej (če imaš ciste, tako kot v mojem primeru, ti sploh ne pustijo, da začneš s postopkom, tudi če dobiš M). Zgleda, da mi letošnje leto ni naklonjeno, da bi zagledala user posted image . user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
4.11.2013 19:04:05   
dekca
sitka mala, ni nujno, meni so cisto spunktirali, je bila pa večja od 5 cm, pa zadnjič je ena rekla, da je imela v dve postopkih ciste, pa je obakrat prišla do transferja. In ko sem šla v postopek maja, sem šla na UZ pred začetkom špikanja, je bila tudi vidna cista s premerom nekaj čez 2 cm, pa so me pustili dalje, sem tudi prišla do transferja.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
4.11.2013 19:08:40   
sitka mala
Dekca iz tvojih ust ... Sej veš, kako gre naprej user posted image
Pa si imela kaj bolečin pri teh cistah?

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
4.11.2013 19:26:42   
sitka mala
Ja a ni tako, da ciste zavirajo vse skupaj? In jaz imam 2?

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
5.11.2013 8:26:24   
dekca
Ni nujno, odvisno, kje jo imaš, kako velika in kakšne vrste je. Se bodo že odločili.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
5.11.2013 10:21:35   
aspera
Midva sva danes prevzela zdravila in dobila vse napotke, zdaj pa čakam na user posted image in začnem 2.dan s špikanjem. Špikal me bo fant, tako da so ga danes naučili kako se to naredi in mi je že kar tam dal eno injekcijo, samo sterilno vodo, da je malo vadil user posted image . Tele injekcije niso nič hudega, komaj kaj čutiš. Za analgezijo za punkcijo sem se tudi zmenila, samo so mi rekli, da če je anesteziolog slučajno prisoten na kakšni operaciji, da ne more takrat priti. Ga bom pa počakala user posted image .
Imam pa take grenko sladke občutke, obenem se veselim in upam, da bom mogoče kmalu user posted image , obenem me je pa tako strah vsega tega, da me že cel teden skupaj glava boli od samega stresa user posted image . Naj bo čim hitreje vse mimo.

Držim pesti za vse nas, ki se tako ali drugače borimo user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
5.11.2013 13:10:21   
sitka mala
Danes sem klicala, da se naročim za UZ v stari porodnišnici v LJ. Povem sestri, da me ja gin. poslala k njim, in ona čisto VEN PADE!! user posted image "Ja izgleda, da ta vaša gin. nima še nobenih izkušenj, mogla bi vam dati tablete za sprožitev M, mi nismo tukaj zaradi vseh cist, ki jih imate!" Hmmm no ja, zakaj pa ste potem tam? user posted image Skratka, ko sem omenila, da sem jemala Vissane, je pa rekla, da je to čisto normalno - ciste namreč. WTF?? Če bi to vedela, jih sploh niti jemala ne bi! GRRRRR. Šele, PAZITE, ko sem omenila, da me te ciste tudi bolijo, je rekla, da me bo spravila mimo vrste, in tako sem naročena 15.11. Mislim, HALO? Sploh ne vem več, ali naj se smejim ali jokam ali piham od besa! user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
5.11.2013 14:26:44   
aspera
Joj, ga pa tudi serjejo user posted image . sitka mala, upam, da se čim prej kaj premakne iz te točke. Ti si sedaj v bistvu čakala na user posted image , da lahko začneš s špikanjem ali kako? Sem malo pozabila.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
5.11.2013 17:11:38   
pumpkinka
Živjo punce!

Danes sem dobila v varstvo dve pikici user posted image .
zdaj pa mučno čakanje na user posted image oz. user posted image

lep pozdrav user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
5.11.2013 17:21:13   
sitka mala
Pumpkinka jupi, stiskamo pestke!! user posted image

Aspera ja še vedno jo čakam. Ampak zdaj še te ciste, in odnos, ko sem se naročala... Ne vem, mi je vse padlo dol user posted image

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
5.11.2013 18:17:24   
aspera
pumpkinka, jupiii, zdaj pa stiskamo pesti za user posted image user posted image .

Punce, a to se same odločite, da vam vstavijo po dve oplojeni celici ali jih kar sami po dve vstavijo? Kako se to odločajo?

Joj, sitka mala, te razumem user posted image . Res upam, da se tole najhitreje in na najboljši možen način reši in da greš čim prej naprej user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
5.11.2013 20:18:46   
Aleda
Živjo, jaz sem kot ena podrtija danes, ne vem kaj je to... dopoldne v službi me je malo bolelo in špikalo v trebuhu, potem je potegnilo na križ in kasneje me je začelo boleti celo telo, občasno me zaboli roka, noga, prsti, glava, ,tak občutek kot da bi me bolela koža, mišice... sej ne znam prav dobro opisat. Sam upam da se me ne loti kakšna bolezen. Pa prsi imam čisto malo bolj polne kot prej, bolijo pa nič.

Aspera- no super, še malo pa boš začela in tika tak bo tukaj še punkcija in transfer. Pa probaj se malo sprostit,da ne boš ves čas napeta ker psiha ima tut pomembno vlogo pri mnogih rečeh. Glede tega koliko celic vstavijo se pomoje odločajo glede na starost... vsaj zadnjič je mickybap napisala da so ji vstavili sam eno ker je še mlada. Al pa recimo da ni nobena celica primerna za zamrzovanje, ti imaš pa dve al pa tri celice ti vstavijo kar dve. Pa pomoje tut pacientove želje poslušajo, če je mogoče. Men so dvakrat vstavli 2 celici ker sem imela sam dve in sedaj 1, ker je sam ta ostala od dveh

Pumpkinka- čestitke za dve celici, držim pesti za plusek in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image

Sisley, lotkla, stasinko- dobrodošle in srečno v postopku, da bi vam sedaj uspelouser posted image user posted image user posted image Če greš prvič v postopek je fajn slišat predavanje, ni pa nekaj posebnega, jaz sem že prej vse prebrala na netu. Lahko si prebereš tukaj http://www.reprodukcija.si/

sitka mala- hvala za pestke, tut jaz jih stiskam zate, da izginejo te ciste in boš lahko začela s postopkom. So pa res smotani da tako hitro napadajouser posted image , sej drugače so sestre tam fajn, ne vem kero si trofila. Ja pa super da si odprla novo temo, sem gledala pa se mi ni dalo in sem čakala da jo bo kera drugauser posted image

Hoperful- ne vem kaj se ti to dogaja, za kratki postopek ti bo katera druga znala kaj povedati. Tisti ki imamo dolgega moramo imet menstruacijo. pošiljam ti user posted image






(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 8:59:13   
oreh
Pumpkinkauser posted image user posted image user posted image želim, želim, želim, da rata!user posted image
Monsy, saj veš, da sva do sedaj imele vse isto tko, da mora zdej ratati, da bo še to isto.
user posted image

Malo za spodbudo, če pogledate to temo za leto 2012, nas je večina decembra nalulala, upam, da bo tudi letošnja tema tako pozitivna. baje se največ rojstev zgodi ravno avgusta?!user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 10:06:43   
pumpkinka
aspera - na število vstavljenih zarodkov vpliva starost ''mamice'', kateri postopek je ter kakšne kvalitete so pikice, vsaj na GKLJ je tko.

upam, da sem ti vsaj malo odgovorila.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 16:56:08   
sitka mala
Ahh punce, zdaj pa še ta slabost.. Tisti, ki pravijo (nekateri moški), da so hormoni larifari, naj se grejo solit!! user posted image Ne vem, če bom zdržala do 15, če bo počutje tako za en user posted image .

Drugače pa držim user posted image pestke za vse ostale, da čimprej zagledate user posted image user posted image ...

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 17:11:29   
aspera
Niso noben larifari, včeraj je medicinska sestra mojega prav opozorila, da bom verjetno do vseh teh hormonov zelo občutljiva in da naj bo strpen user posted image .

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 18:16:18   
zari
stasinka, lotkla in Sisley dobrodošle pri čvekanjuuser posted image .

sitka mala si mi ful sumljiva, a nebi vseeno testkalauser posted image ti znaki in to. Saj vem, da si bila pri gin. in ti grozni cisti, ne vem nouser posted image . Upam da bo 15. čimprej tu in da dobiš na čimveč vprašanj odgovore, pozitivne sevedauser posted image user posted image .
Drugače pa hormoni res naredijo zmedo v telesu.

Aleda mislim da je to to (znaki mislimuser posted image ) še mal pa lulanjeuser posted image user posted image .

pumpinka držim pesti za user posted image ali pa user posted image user posted image user posted image .

aspera še malo in gre zaresuser posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 18:22:39   
monsy
Orehova hvala!!! Upam da res user posted image
Je pa res da lanski december je bil full pozitiven, upam da bo letos vsaj isto, če ne še boljše!!! user posted image

...kar se pa tiče koliko zarodkov ti vstavijo je full odvisno od starosti, splavov,... Naj bi vstavili 2, če ste nad 30 stare.
Čeprav jaz sem se zmenila in mi je Merlo rekel da u bistvu on mi lahko samo svetuje kolko jih dat, ampak izbira je pa od naju,....more se partner strinjat z mano da si želim 2 in neki podpisat,...pol ti pa vstavijo na željo!!!! In to bom tudi naredila naslednjič, če bom mela dovolj celic,...Je vseeno več možnosti, da vsaj eden rata user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?