|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF/ ICSI marec - april 2013
21.2.2013 7:24:25   
dekca
Bom kar novo temo odprla, glede na to, da bom sama tu nekje noter, morda že konec marca, odvisno, kdaj bo prišla user posted image in odvisno, kateri protokol mi bodo tokrat določili, po moje bom ostala kar pri kratkem. Zvem pa 5. 3.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
1.3.2013 7:49:17   
dekca
Ekola, danes zjutraj sem se zbudila, pa sem si rekla, da je prišel mesec za nove zmage. user posted image user posted image Zdaj bom pa do torka malo sanjarila, potem me bodo pa hitro postavili nazaj na realna tla.

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
1.3.2013 8:41:49   
pinkySassy
Se pridružujem temiuser posted image Grem v tretji postopek IVF - kratki protokol. Čakam samo še, da pride M. Tale postopek bo pravi, sem se odločila user posted image

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
1.3.2013 8:49:36   
S*
Tudi jaz se vama pridružujem na teji temi in verjamem da bodo sami pluski padali user posted image user posted image user posted image
Včeraj sem bila pri Rešu in konec meseca štartam z 2.ICSI, po 1 postopku imam doma prekrasno malo žabico in mislim da je že čas da dobi družbo user posted image

(odgovor članu pinkySassy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
1.3.2013 9:26:40   
pumpkinka
Živjo!

Pridružujem se vam v tej temi. Prevzem zdravil imam 15.3.

Upam, da bo letošnja pomlad zmagovalna.


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
1.3.2013 10:49:42   
pinkySassy
Začenja se pomlad, pa ma da tudi me vzbrstimo! user posted image

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
4.3.2013 11:25:14   
pišanec
Pozdrav vsem.
po prvem neuspelem ICSI postopku v februarju grem marca po zamrznjenčka.
Sicer bo spontani postopek, to nedeljo imam prvi UZ.

Držim pesti vsem...
p

(odgovor članu pinkySassy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.3.2013 7:10:27   
dekca
No, jaz grem pa danes končno pogledat v Leonišče, kako naprej. Bravo jaz, do tu sem preživelauser posted image .

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.3.2013 10:41:43   
mamica deklicam
danes sem dobila datum za drugi pregled pri dr.Voglerju in to je 25.4.

še prej imamo moj spermiogram, jaz čakam user posted image , da grem dati kri za hormone in da se naročim za ponovni UZ, ker mi je prejšni teden posumil, da imam cisto na desnem jajčniku. Če se sama ne sčisti, mi bo dal terapijo. Tako, da se je začelo premikati user posted image

mogoče nama pa vmes rata po naravni poti, sploh glede na to, da imam že dve hčerki doma in, da sem bila že večkrat noseča.user posted image

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.3.2013 13:43:11   
dekca
Evo, konec negotovosti, z aprilsko user posted image začnem z istim protokolom (aleluja, malo sem se bala, da bom dobila dolgi postopek) kot prejšnjič, ker sem pač super reagirala, ni potrebe, da se ga spreminja.
Sem pa vprašala, ker se vedno nekaj zgovarjamo, katera je tista tretja user posted image po postopku in so rekli, da prva krvavitev po ET ne šteje, pač pa naslednja.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.3.2013 14:41:00   
pinkySassy
Danes začnem s Puregonom. Juhu. Gremo novim zmagam naproti. V tretje gre rado menda?! user posted image

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.3.2013 14:50:22   
tamala86
Živjo!

Da se vam še jaz pridružim...upam, da že v aprilu. po 3. neuspelem IVF v jan/feb. imava 26.3. posvet pri Reševi, pred 4. postopkom. Upam, da po nekem čudežu začnemo že aprila in ne šele maja (torej s 3. manstruacijo po ET in ne s 4., kot ponavadi). Bomo videli kaj bo rekla.Še vedno pa čakam izvid od AMH, že 2 meseca je kar sem dala kri...upam da kmal in da ne bodo prou slab. Uglavnm, vas berem in navijam za vse...čimveč roza barve!
LP;)

(odgovor članu pinkySassy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.3.2013 21:27:18   
tara.81
Tudi jaz imam za sabo prvi neuspešni ICSI postopek in greva 12. na pregled k Rešu.

Pišanec, a si ti še kako pošto dobila s podatki o zamrznjenčku? Jaz nič, edino takrat mi je dal neki za podpisat in je rekel, da me bo pikica počakala 5 let. Sej je to to potem, ne? Ker ko sem ga prejšnji teden klicala, me je vprašal če sem imela transfer enega al dveh zarodkov, sem rekla enega in da drugi je ostal pri njih in pol mi reče, a ste prepričana in jaz sem mu rekla, da pač tako sva se zmenila, ko sem prišla na transfer 5. dan...ne vem, upam da sem razumljivo napisala. Danes imam slab dan, še vedno neki malega krvavim in ne vem...prijateljica mi je poslala slikico njene punčke, rodila se je pred nekaj tedni. Tudi ona je bila v ICSI postopku pri Rešu in jima je uspelo v drugo. In ko sem gledala slikice od ta male me je kar zvilo, je rekla, naj jih kaj pridem obiskat in jo pocrtat, sam za enkrat nimam moči. Mi je prehudo. user posted image user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
7.3.2013 0:14:28   
pišanec
Tara.81,
Tudi nama je Reš na transferju rekel, da bodo en zarodek zamrznili in to napisal na papir. Nobene pošte.
Punce pomagajte: ali pri Rešu mora priti domov pošta, da je zamrznjenček?
Hvala
P

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
7.3.2013 9:40:51   
denial
Pozdraveljene!

Upam, da se lahko pridružim.Sem v četrtem postopku pri dr. Reš-u. Danes imela uz,folikli še majčekni ampak baje bodo do nedelje še zrastli.ko imam spet uz.

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
7.3.2013 10:39:07   
pišanec
Tara.81
Imam odgovor: ce je transfer 5 dan, potem ze tam podpises in ne dobis poste. Tako da posta pride samo, ce je transfer 3 dan.
Meni je to sedaj razlozil njihov embriolog, torej zamrznjencek caka.
Jaz imam v nedeljo ob 5h Prvi UZ.
P

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
7.3.2013 17:35:46   
tara.81
O super si pišanec!!! Hvala...zdaj pa samo upat, da naši zamrznjenčki preživijo odmrznitev. user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
8.3.2013 20:59:44   
Aleda
Pozdravljene,
tut jaz se vam bom verjetno kmalu pridružila. Čakam na menstro, da pokličem za postopek in prevzem zdravil. Tako da, če bo vse po planu začnemo v začetku aprila z dolgim postopkom.
To bo za nas tretji postopek, v drugem nam je uspelo in imamo doma punčko ki bo naslednji teden praznovala 1. rojstni dan. Upam, da nam rata, da bo naša navihanka dobila še kakšnega brata ali sestrico. Se mi zdi da smo imeli kar srečo, da nam je ratalo zanosit... moj ima probleme s semenčicami, potem pa še jaz bolj slabo reagiram na zdravila.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
10.3.2013 9:21:38   
tara.81
pišanec kako je šlo danes? Kaj ti je rekla Reševa?

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
10.3.2013 10:52:28   
pišanec
Hojla,
Bil je dr.Reš.
Naredil UZ, endemetrij ze primerne debeline, na levem jajcniku en folikel, ki meri ze 20mm. Tako, da sem dobila kar stopko, v petek zjutraj ze transfer zamrznjencka. Od tega torka pa ze zacnem Prometrij dvakrat dnevno.

Javi, kaj bo pri tebi. Imajs jutri uz?

Drzim pesti vsem.
P

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
10.3.2013 11:31:04   
denial
Pozdravljene!
No tudi jaz sem bila danes ob petih zjutraj na UZ pri dr. Reš-u. Imam ene 5 foliklov primerne velikosti,in zvečer pade stopka. V torek zjutraj pa punkcija.Uhh samo, da se nebo tako klavrno končala kot prejšnja,ko na punkciji ni bilo nič od nič. Držite se punce!!!!

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
10.3.2013 12:37:42   
tara.81
pišanec kako sem vesela zate!! to je šlo pa super skozi.user posted image

denial, srečno v torek! Boš videla, ni tako hudo. Pol pa polno počivaj in veliko pij!

Ja, jaz grem pa jutri pogledat kaj pravi Reš. Mi je pa šlo hitro teh 12 dni mimo, tako da res upam, da tudi midva dobiva kako lepo novico.

Srečno punceuser posted image user posted image

(odgovor članu denial)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
10.3.2013 18:04:37   
Pommaranca
Sem vprašala na forumu januar februar, pa za vsak slučaj še tule user posted image

Zanima me sledeče;
za sabo imava 3 neuspešne postopke, oba imava določeno diagnozo in vse izvide sva dobila od Reša. Sedaj pa me zanima, koliko časa se v MB čaka na začetek postopka? Prvi posvet imava 20. junija. Kar je 3 menstre od zadnjega neuspešnega postopka in se mi sploh ne zdi tako zelo dolgo.

Ali dajo v MB obvezno ponovno pregledati vse hormone (FSH, AMH) in spermiogram, ali je to pač stvar posameznega primera in dogovora?

Če se kateri ljubi malček razpisati, bi bila zelo hvaležna! user posted image

Navijam čisto za vse, ki si želijo postati user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
10.3.2013 20:37:07   
Aleda
A je slučajno katera kaj ve, a je kakšna razlika če si daješ špike zvečer ali zjutraj. Jest sm si do zdej zmeri zvečer dajala.

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
10.3.2013 20:42:16   
Aleda
A katera kaj ve, a je kakšna razlika če si daješ špike zjutraj al zvečer? Jest sm si do zdej dajala vedno zvečer.

Pa še to, vem da je enkrat ena pisala, ( če slučajno bere) da je vedno imela SS v tam nekje 8-10 tednu, zaradi nekega prekinjenega dostopa energije?? in da ji je pomagal bioenergetik al homeopat, ne vem kdo? Eni kolegici se to dogaja

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?