|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
23.3.2013 12:38:04   
tara.81
Ja tudi pri nas na primorskem ni več sonca...je vse tako turobno in sivo....meni se pa vseeno smeje, ker se je zrisala ta druga črtica na O lističu takoj in je enake barve kot kontrolna!!! user posted image user posted image danes in jutri akcija na polno. In če se ne prime pa nič, greva čez nekje 16 (dni nekje do user posted image ) + 12 (dan cikla greva gor), ok...rata skori čez en mesec magari, po našega zamrznjenčka!!! Ok, morala je že boljše danes...

pišanec te bom za ušesa!! nič negativnih misli, samo pozitivne, ok? Zamrznjenčki so borci, kar je dokazala ta teden moja prijateljica. Krči niso vedno slab znak, tako da božaj naprej trebuščka in misli na svojo pikico, ki je pri tebi!!! Držim pestiuser posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
23.3.2013 19:26:15   
denial
Ojlaaa!!

mam problemček:dve rozi kaplici na vložku,začetek koncaaaa?????

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
23.3.2013 20:28:38   
pišanec
Uf, Denial, na tole je pa težko odgovoriti...
Jaz sem v postopku s svežimi zarodki 11 dan po ET dobila popoldan rjav izcedek, naslednje jutro pa je bila user posted image v polnem pogonu.
Pred tem pa ni bilo nobenih izcedkov...
P

(odgovor članu denial)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
23.3.2013 21:11:52   
mamica deklicam
imam eno vprašanje:

ali je katera morala jemala Dabroston. Jaz ga moram jemati trikrat po eno tableto na dan, ker sem imela predolge krvavite. To moram početi 20 dni, nato pride menstruacija. Danes sem 21 dan cikla a sem imela rahlo krvavitev, ki je bila nekaj kaplic na vložku in na papirju, ko sem se obrisala. Tablete jemljem od 7 dneva dalje, torej od prejšnega petka.

Kaj bi to bilo? user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
24.3.2013 12:11:21   
dekca
Jaz sicer jemljem Primolut Nor, me je moja ginekologinja vprašala, kaj hočem (Primolut Nor ali Dabroston), takšne vmesne krvavitve niso nič takega, ti ga kar do konca pojej. Jaz bi morala user posted image dobiti okoli 6.4., nisem se pa še odločila, ali hočem že aprila začeti z novim IVF ali bom mogoče počakala na začetek maja.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
24.3.2013 13:52:45   
mojsonci
user posted image user posted image user posted image ojoj , evo še mene user posted image končnoooooo dobila user posted image user posted image mislim, da po parih letih najbolj pričakovano user posted image
tako, da 4.4 UZ pa po pingvinčka user posted image

Meni je Reš rekel 2meseca nazaj, da samo 12i dan pridem na uz, a katera ve, če rabimo kaka zdravila? Jutri kličem sestro, da se naročim user posted image user posted image iiiiiiiiii veselje
pa še eno vprašanje user posted image če se pingvina ne primeta a potem se štejejo meseci za nov ivf od zadnjega a od teh pingvinov??
če se od zadnjega pol junija ujamemo še Rešev dopust, če se ne pa šele po morju nov postopek user posted image

Držim pestke za vse user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
24.3.2013 14:42:07   
tara.81
mojsonci kako te razumem user posted image . Po moje ne potrebuješ nobenih zdravil, ker če ne bi ti Reš, ko sta govorila naročil, da prideš k njemu po Estrofem, ki ga moraš začeti pit 1. dan user posted image . Verjetno boš v spontanem ciklu. Pri sestri se ti tudi po moje ni treba naročat, ker greš na UZ tako kot ponavadi med 5 in 6 zjutraj.

Kako je z štetjem mesecev po ETZju in postopku tudi jaz ne vem, al pridemo v poštev za naslednji postopek še junija ali potem šele po dopustih. Dejva raje pozitivno mislit na to, da bo našim zamrznjenčkom uspelo in da novega postopka sploh ne bomo potrebovale! user posted image

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
24.3.2013 16:07:32   
pišanec
Mojsonci, ko bodo folikli dovolj veliki, bos dobila stopko in 5 dni kasneje transfer. En dan po stopki bos morala na 12 ur zaceti jemati Primotren, po transferju po na 8 ur. Tako da edino to si pojdi kupiti v Italijo.
P

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
24.3.2013 16:14:25   
pišanec
No, sem malo nedeljska.
Nisem mislila Primotren seveda, ampak PROMETRIUM.
P

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 8:51:31   
daisy B
Tudi jaz sem dočakala M, tako da danes pade prva injekcija Menopurja, v nedeljo 31.3. pa UZ.

A je bila katera od vas pri dr. Reševi na UZ? Poslala mi je SMS, da naj pridem ob pol osmih, pa me zanima, ali potem poimensko kliče na UZ ali pa je sistem kot v LJ, da ko prideš vprašaš katera je zadnja in greš potem notri?

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 12:28:16   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: dekca

Jaz sicer jemljem Primolut Nor, me je moja ginekologinja vprašala, kaj hočem (Primolut Nor ali Dabroston), takšne vmesne krvavitve niso nič takega, ti ga kar do konca pojej. Jaz bi morala user posted image dobiti okoli 6.4., nisem se pa še odločila, ali hočem že aprila začeti z novim IVF ali bom mogoče počakala na začetek maja.


ker sem danes že tretji dan, ko še kar rahlo krvavim, sem klicala v LJ. Sestra rekla, da jo v sredo pokličem, če bom še krvavela, da me naroči na UZ v petek, bo pa vprašala mojega zdravnika, kaj bi to bilo. Tablete moram jesti naprej, kakor mi je predpisal. user posted image

upam, da bom nehala krvaveti

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 13:05:14   
pišanec
Daisy B - takrat bo ze medicinska sestra tam, tako da oddas kartico in te bodo poklicali noter.
Vsaj tako se jaz spomnim.
P

(odgovor članu daisy B)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 13:20:36   
primorka.976

Daisy B, tako kot pravi piščanec. Ob 7,30 je že sestra tam, ji daš kartico in te potem pokliče.




MAREC 2013

Pišanec – dr.Reš - test 29.3.
denial – dr.Reš, test 29.3.

PinkySassy – 16.3. punkcija
soncek_25 – punkcija 25.3.
Pumpkinka – prevzem zdravil 15.3.
DaisyB – dr. Reš, 31.3 UZ
jona klara – GK LJ – dr.Tomaževič, 25.3 prevzem zdravil
Radenska_ - 25.3. - Dr. Reš, UZ in PCT test
S* - dr.Reš, 2 ICSI (konec meseca)
primorka.976 – dr.Reš, 2 ICSI (konec meseca)


APRIL 2013


mojsonci – zamrznjenčki
mamica deklicam – 25.4. GK LJ,
Dekca – GK LJ, april
tamala86 – DR. REŠ, april
Aleda - april
tara.81 – dr.Reš, 12.3.-pregled => postopek – april
željica – prevzem zamrznjenčkov
aljonka – prevzem zamrznjenčkov
tiana – zamrznjenček ?

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 13:30:46   
tara.81
pišanec kako je danes? veš kako držim pesti in navijam zate!!! kdaj delaš test?

danes sem naredila za vsak slučaj še enkrat O test in je bila črtica šibka, komaj vidna. V soboto je bil testna črtica bolj temna kot kontrolna, včeraj sta bile enake barve user posted image . No, O je očitno mimo, pridna sva bila zelo user posted image , tako da je naslednji mesec ne bom čakala tam nekje okoli 5.4., če pa že misli prit naj bo vsaj točna, da lahko začnem z zdravili in grem po našega zamrznječka user posted image .

A ta članek ste videle: http://www.dnevnik.si/zdravje/1042549969

(odgovor članu primorka.976)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 13:40:01   
aksuram
Se vam oglasim se jaz. 20.3. Sm zacela z menupurjem in sicer kratek postopek. Danes imela uz, nekaj drobnih foliklov. Nadaljujem do cetrtka, ko grem na ponovni uz. Sem pa v prvem postopku ivf na gk

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 13:43:45   
Aljonka
tara.81 super članek hvala, ker si ga delila z nami. Se mi je kar malo nasmejalo

pišanek kako si? držimo pestiuser posted image

soncek_25 kje si? kako si? kolk foliklčkov smo pridelal?

mojsonci čestitam za user posted image in navijam, da ti kmal čestitamo tudi za user posted image

denial upam da se je roza nehalo in da je sedaj čista belina! sporoči!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 13:48:31   
pišanec
Tara.81 in Aljonka - sem ok, zaenkrat še belina, ampak že od petka se nekaj v območju jajčnikov dogaja user posted image . Drugih znakov nobenih, razen nekaj novih mozoljev, prsi nič boleče. Test bom delala verjetno v četrtek, če ne bo prej prišla user posted image .
Ah, reeeeees si želim user posted image in ne spet razočaranja.
Držim pesti vsem
P

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 13:56:33   
Aljonka
aksuram bomo navijale, da bodo foliklčki pridno zrastli user posted image

pišanec saj ni nujno, da špikanje v jajčnikih pomeni kaj slabega, lahko da je to to kar čakamo in boš čez nekaj dni zagledala magični user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 13:58:10   
daisy B
pišanec in primorka, hvala vama za odgovor.

Navijam za user posted image user posted image

p.s. za seznamček, to bo moj 7. ICSI user posted image


< Sporočilo je popravil daisy B -- 25.3.2013 13:59:56 >

(odgovor članu primorka.976)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 15:29:31   
denial
Pozdravljene!
no sm vesela da ste se malo razpisale,posebej sm bila vesela daisy b čeprav me ne pozna sem jo spremljala in tako navijalaaa...
Aljonka pikice krvi so bile v soboto potem nič,potem včeraj spet kaplice in danes nič tako da psihična vojna ampak sm se kr sprijaznila da je to nekako konec in znak , da se bo najkasneje jutri dokončno vlilo.Čudno mi je samo to, da v prejšnjih postopkih sem jo zmeraj dobila šele ko sem prenehala z prometriumom. Nisem več pametna....
Piščanec jst tudi nimam niti malo bolečih prsi,tudi trebuh se je skoraj vrnil v normalo tako, da imava iste skrbi s tem, da maš eskimčka in nisi bila toliko stimulirana in to pri tebi verjetno zato ni tako izrazito,tako da ti imaš še veeeelike možnosti za razliko od mene.Navijam zate, da bi bil vsaj pri tebi plus in da nebo reševa statistika nula.
Za vse ostale držim pesti karkoli že čakate in si želite!!!!!

(odgovor članu daisy B)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
25.3.2013 20:06:49   
tiana
evo mene po dolgem času...sem se mogla malo odklopit.
Ja jaz bi mogla že v marcu po zamrznjenčka pa ni user posted image .sicer imam spodbudo z dabrostonom in vsa leta sem jo po tabletih dobila zdaj pa ne.tud kapljice ne.prsi imam pa že več kot en teden tako boleča in napeta da je joj. sem delala tud test pa negativen. Zdej pa nevem kako naprej. tko da upam da kmal pride da grem lahko po špike pa potem po zamrznjenčka...

držim pesti za vse user posted image  da se čimprej premakne na boljše

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu denial)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
26.3.2013 6:30:20   
Pommaranca
Jutro punce,

user posted image user posted image vidim, da vas je kar nekaj v teh "lepih spomladanskih" dnevih v postopkih user posted image
Prav za vse navijam, da vam rata!

Če katera potrebuje, meni so ostale še 3 škatlice Prometriuma. Prodam po 5€/škatlico.

user posted image za vse!

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
26.3.2013 7:32:36   
dekca
tiana, ti jaz dam mojouser posted image , ker je prišla skoraj 2 tedna prezgodaj in mi vse skupaj zbrkala, tako da ne vem, ali bom šla v postopek aprila ali maja, jih moram v začetku aprila poklicati in vprašati.
Drugače pa - šalo na stran, na tvojem mestu bi šla jaz do osebnega ginekologa in vprašala za UZ. Sama sem šla prejšnji teden, zbrkouser posted image mi je povzročila 5 cm velika cista na levem jajčniku. In sem zdajle tudi na tabletah, pozitivna stran je, da zdaj vsaj vem, kdaj bom dobila user posted image v aprilu. No, ja, vsaj upam, da se bo pojavila.

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
26.3.2013 9:29:27   
daisy B
denial, hvala ti in tudi ti imaš moje pestke user posted image

Jaz sem tresoče preživela prvo špiko user posted image , kljub 6-im postopkom in nešteto injekcijam mi je prva vedno malo strašna...

Dajmo punce, če že zunaj ni sončka, naj vsaj tukaj posije v obliki user posted image user posted image

(odgovor članu denial)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
26.3.2013 10:39:32   
denial
Pozz. punce!!!
Ah kok se matrate s temi menstruacijami hudič ne pride ko je treba drugič ko pa bi dale vse da jo ni pa je tu.No pri meni zjutraj spet rahel izcedek kar jasno nakazuje konec.Pa ko bi se vsaj ulilo kot je treba da mi nebi bilo treba testa delat!!!!!Vsaj tega minusa mi nebi bilo treba spet videt.
Daisy kar špikaj se veselo nič bat kmalu bo tu uz,pa punkcija itd.....
dekleta pogumnooooo!!!!!

(odgovor članu daisy B)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?