|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF / ICSI - december / januar
3.12.2007 14:20:29   
sayuri
user posted image  AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image
 
Ponedeljek, 10.12.
Torek, 4.12.
T1979 - TEST
SAFIRA - TEST
arneja - UZ
 
Sreda, 5.12.
Rmeli - UZ
Lotty - punkcija
 
Četrtek, 6.12.
 
Petek, 7.11.
kind lady - TEST
gold fish - UZ
Amelia - ET
 
Sobota, 8.12.
konina - TEST
Linda25 - ET
 
Nedelja, 9.12.
 
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
Anonimna user posted image  greje user posted image  TEST 15.11. ????
T1979 greje user posted image user posted image  - TEST 4.12.
SAFIRA greje user posted image  - TEST 4.12.
kind lady grejeuser posted image user posted image  - TEST 7.12.
ANA_P greje user posted image  - TEST 10.12.
tassi1 greje user posted image user posted image  - TEST 10.12.
meeryana greje user posted image  - TEST 10.12.
citrončica greje user posted image user posted image - TEST 11.12.
tobika greje user posted image user posted image  - TEST 11.12.
barbarela77 greje user posted image  - TEST 10.12.
sonček500 greje user posted image user posted image  - TEST ???
Abra greje user posted image user posted image  - TEST 14.12.
mami26 grejeuser posted image user posted image  - TEST 17.12.
 
 
user posted image dakec (MB)user posted image
user posted image m.rudovic (PO)user posted image
user posted image bilka (LJ)user posted image
user posted image Sulfinija (LJ)user posted image
user posted image konina (LJ)user posted image
 
 
 
user posted image
user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V OKTOBRU / NOVEMBRU user posted image
  • Anonimna user posted image  (PO,dr.Reš) zamrznjenček ET 1.11.
  • Amelia (31let)(2.ICSI;PO,dr.Reš), 14.11. začetek Diphereline,19.11. Menopur, punkcija 2.12., ET 7.12.
  • macka27 (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 15.11. in začetek Diphereline, nato Menopur
  • gloria (2.IVF;LJ, dr. Bokal)
  • mami26 (2.IVF), razgovor 4.10., začetek Suprefact 29.10., 26.11. punkcija, ET 1.12.
  • tassi1 (34let)(5.IVF, MB) kratek postopek, 12.11.začetek Merional, 22.11. punkcija, ET 27.11.
  • kind lady (Praga) ET 20.11.
  • barbarela77 (30let),(1.IVF;MB,dr.Gavrič) 16.8 razgovor, 26.10 začetek Diphereline, 9.11. Gonal, 22.11. punkcija, ET 27.11.
  • sonček500 (1IVF;LJ, dr. Tomaževič), 18.10.začetek špikanja, 22.11. punkcija,ET 27.11.
  • citrončica (33let),(3.IVF;LJ, dr.Drobnič) 24.9. razgovor, 15.10. začetek Suprefact, 5.11. začetek GonalF, 21.11. punkcija, ET 26.11.
  • Linda25 (IVF) začetek špikanja 22.11., GonalF, punkcija 3.12., ET 8.12.
  • babylove (IVF;Francija)
  • Ana_P (1.IVF/ICSI?; MB, ?) 26.10. začetek Diphereline,9.11. začetek GonalF, 21.11. punkcija, ET 26.11
  • arneja (34let)(1.IVF,PO,dr.Reš) 15.11.začetek Diphereline, 23.11. začetek Diphereline
  • Abra (2.ICSI;PO, dr. Reš) takoj v nove boje, punkcija 25.11. ET 30.11.
  • T1979 (1.IVF;PO,dr.Reš) 24.10.začetek špikanja Diphereline in Menopur, 18.11. punkcija, ET 21.11.
  • SAFIRA (MB) 21.11.zamrznjenčki
  • gold fish (33let) (LJ) 23.11. začetek Suprefact, nato Menopur
  • Mišolina (32let)(3.ICSI;LJ) začetek 28.11. Menopur
  • meeryana (IVF/ICSI?;MB) 22.11. punkcija, ET 27.11.
  • tobika (LJ) ET 26.11.
  • Rmeli (3.IVF/ICSI?;LJ;dr.Vogler) Suprefact
  • Lotty (2.IVF,PO,dr.Merlo) 21.11. začetek Diphereline in Menopur. punkcija 5.12.






    user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V DECEMBRU / JANUARJU / FEBRUARJUuser posted image


  • dole (2.IVF;MB,dr. Vlaisavljević) 12.12. razgovor
  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 19.12. razgovor
  • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • Kostanj (PO,dr.Reš) januarja začetek
  • kikaa (32let)(2.IVF,LJ) - začetek jan/feb
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor
  • reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš) januarja v nov boj
  • cati (27let),(MB) zamrznjenčki
  • Pija76 (31let),(LJ) zamrznjenčki v decembru ali januarju
  • spelka12(26 let) (PO,dr.Reš) ponovno v boj januarja
  • M.L.B.K. (35let)(PO) januarja v nove boje
  • mandarinca (32let) v nove boje - zamrznjenčki
  • Goldy (LJ) pokliče pri januarski M
  • sonček33 (1.IVF;LJ) 4.12. razgovor
  • mavrica72 (PO,dr.Merlo) pokliče januarja
  • dajamaja (PO;dr.Reš) januarja v nov boj
  • mlinčka (29let),(1.IVF;LJ) 3.12. začetek Suprefact 17.12. UZ
  • šemalo (2.IVF;LJ) januarja v nov boj
  • sonček75 (32let)(2.IVF;LJ?) 3.12. ponovno v boj
  • GITA14 (LJ) januarja v nov boj
  • jadrnica (PO) februarja v nov boj
  • tejka** (LJ)
  • mismis (33let)(1.IVF;LJ,dr.Drobnič) januarja po zamrznjenčke
  • pikovit (31let) (6ICSI;PO,dr.Reš) januarja začetek
  • lejla007 (25let),(1.IVF;LJ,dr.Vogler)) decembra v boj
  • **NiNa** (1.IVF;LJ,dr.Bokal) 5.12. v boj
  • mihi78 (1.ICSI;MB,dr. Vlaisavljević) začetek špikanja januarja, punkcija in ET po 19.2.
  • DaisyE (3.ICSI;PO,dr.Reš) v začetku januarja v boj





    user posted image  
    koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image user posted image ,  Staša1user posted image gloria, tosjauser posted image , perlicauser posted image , GITA14, Shuka, Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_user posted image , anadejka,  pika 74user posted image , MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , *ajetam*, micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, m.rudovic, sayuriuser posted image ,bilka,Sulfinija,Pamela,blanč, konina, Stormyuser posted image

user posted image
  • user posted image NOSEČKE avgust / september user posted image
  • GOYA (30let),(PO) user posted image user posted image ,  DARMAR (PO) user posted imageZALAZOYA (PO) user posted image ,  SKYE(MB) user posted image user posted image  , BETY UPA, žani4 (LJ),
    _____________________________________________________
     
  • user posted image NOSEČKE oktober /novemberuser posted image
     MARTINŠČICA (33let),(LJ) user posted image user posted image , _rebeca_ (28let),(PO) user posted image user posted image ,  maja24 (24let),(PO)user posted image , tita13 (PO) user posted image
     
    user posted image NOVE NOSEČKEuser posted image
    user posted image SAYURI (31let),(PO) pregled 11.12.
    user posted image KAJSICA (35let),(LJ) pregled 12.12.
    user posted image STORMY (31let)LJ) pregled 14.12.

    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork.
  •  
    Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.







    Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na zelenem ali modrem seznamu in se že tako spodbujate med seboj.
    Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako som med navijačicami dekleta, ki smo že mamice ali nosečke.
  • Neposredna povezava do sporočila: 1
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:22:52   
    sayuri
    Alo decemberske in januarska borke - tole je vaša tema user posted image user posted image user posted image
    Seveda se bomo drenajle tud vse ostale user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 2
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:27:29   
    pikovit
    No pa se bom jst tuki prva javila.Če nam rata in naju bo Reško usmiljen bova mogoče v postopku januarja.Naj mi Božiček to prinese za darilo.

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 3
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:30:27   
    bilka
    oooo, bravo sayuriuser posted image  si odprla novo temo prav lepa decemberska je..no mene lahko pišeš nekje februarja točno še nevem, grem po zamrznjenčke v Ljubljano.

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 4
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:31:39   
    T1979
    Sayuri super si to zrihtala. user posted image  user posted image

    (odgovor članu pikovit)
    Neposredna povezava do sporočila: 5
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:32:32   
    sayuri
    Saj vem, da vam je na uni temi bolj domače...pa se boste tud na tole navadile user posted image . Navsezadnje vse čvekanje samo sem prenesete, pa je!

    No, da najprej povem o sebi,ko me toliko sprašujete, kako sem. user posted image  Moje življenje teče zaenkrat običajno. Nekje v sebi sem zelo napeta in me je strah UZja naslednji torek. Verjetno bom totalno živčna v tisti čakalnici. Dokler ne dobim potrdila, da je vse ok, si sploh ne upam uživati v nosečnosti. Jah, kaj čem. Strah me je, da se ne ponovi julijska zgodba. user posted image
    Nosečnisški znaki so zaenkrat prisotni user posted image  Ne vsi, ampak nekaj jih le je user posted image . Napete prsi, huda zaspanostuser posted image in utrujenst v popoldanskem času, zelo se mi je izostril vonj in sedaj do tlele voham prašek iz kopalnice user posted image . Tiste prave slabosti še ni, se pa pojavi popoldne en tak občutek slabosti. Drugače pa za spremembo od nekaterih frišnih nosečk, bi jaz skoz spala. user posted image  Še vedno me špika tam doli. Vsake tolk časa me prav trga in v nulo čekiram wc papir... Nisem se še naročila k svojem ginekologu. user posted image  Kar čakam.... Ostale user posted image  ste se že?

    Crnitulipan zelo zelos em vesela, da si se javila. Če ni preveč boleče vprašanje - zelo me zanima, kaj so ti pokazali histološki izvidi. Lahko tudi na ZS. Imela si popolnoma enako situacijo, kot jaz, zato me toliko zanima. Če je vprašanje preveč osebno, bom razumela user posted image
    Trepetalke, vidim, da vas prstki srbijo user posted image user posted image user posted image . Ker se mi je vonj zelo izostril, zelo zelo voham nove nosečke user posted image user posted image user posted image

    konina, žal mi je user posted image user posted image user posted image . Zate sem upala, da bo tokrat plusek na koncu. user posted image  Ah.... Bodita močna..... user posted image user posted image user posted image

    Grem neki pojest, ker mi skoz kruli....

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 6
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:43:51   
    Stormy
    Sayuri, mene je tud tok strah. Čedalje bolj, kot bi bila malo depresivna....sigurno so tud hormoni že čisto na delu. Do UZ-ja bom tudi jaz napeta. Te čisto zastopim. Upam, da bo tokrat vse ok in da boš imela lepo ter mirno nosečnost.

    Jaz se pri osebni ginekologinji še nisem naročila. Mogoče danes.

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 7
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:44:39   
    sonček33
    Evo, zdaj sem se pa jaz končno preselila med vas. Upam, da ste me vesele. Danes sem bila pri sestri Blanki v Ljubljani in dobila inekcije (Menoupr + 1 X Cetrotide). Torej čakamo menstruacijo, pol pa akcija.Zdaj vas bom vesčas nekaj spraševala, ker jaz sem ful panična glede nekaterih stavri in pol dokler mi ni jasno, sprašujemuser posted image . Itak ste mi pa že nekajkrat pomagale in vem, da mi boste tudi v prihodnje.

    Aja, še to za v seznam - stara sem 28 let.


    _____________________________

    ...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 8
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:46:17   
    sonček33
    Aja še to - ali ima katera med vami astmo in se zdravi zanjo (stalna terapija)???

    _____________________________

    ...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



    (odgovor članu sonček33)
    Neposredna povezava do sporočila: 9
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:49:16   
    mlinčka
    Ooo, pridna, Sayuri! Zelo ažurno! user posted image

    Punce, jaz sem tolk vesela, da sem napredovala - iz navijačice v kandidatko user posted image . Sem že na prejšnji temi obljubila, da bom bolj pridno čvekala, zdaj ko sem "polnopravnejši" član.

    Čakam, da se kaj sonček75 oglasi, ki naj bi tudi danes štartala. Sicer se mi pa zdi, po seznamu sodeč, da nas bo zdajle v začetku decembra bolj malo na novo štartalo. Upam, da se bodo punce pridno javljale!



    _____________________________

    In vendarle so bile štorklje...

    (odgovor članu T1979)
    Neposredna povezava do sporočila: 10
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 14:52:32   
    mlinčka
    O, lej jo, še en sonček! user posted image  Ti si bila tudi danes že tam (na seznamu piše 4. 12., zato te še nisem pričakovala user posted image )? Mogoče sva se pa videli?

    _____________________________

    In vendarle so bile štorklje...

    (odgovor članu sonček33)
    Neposredna povezava do sporočila: 11
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 15:00:59   
    sonček33
    mlinčka, a ti si bila tudi tam? joj, zihr sva se videli. ja jutri ne morem it, pa me je naročila danes
    kaj so pa tebi dali?


    _____________________________

    ...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



    (odgovor članu mlinčka)
    Neposredna povezava do sporočila: 12
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 15:05:58   
    Goldy
    Bravo Sayuri, tako lepo si uredila seznam!user posted image user posted image

    (odgovor članu sonček33)
    Neposredna povezava do sporočila: 13
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 15:21:36   
    kajsica
    Stormy in Sayuri, smo si na istem. Tudi jaz si še ne upam uživati v nosečnosti dokler ne bo UZ. Nisem se pa še naročila pri svoji G, ker čakam na 1.UZ. Me je kar malo strah.


    Sicer pa tudi mene špika tam spodaj, popoldne rahle slabosti in pa vsaj takrat ko se najem. Ja lakote ni posebne, samo njem pa se tudi nikakor ne, ko že ne morem več, dam stran, ampak bi še jedla pa ne gre več. Ne znam opisati tega občutka. Tudi jaz ob skoraj vsakem krču čekiram ali je kaj narobe, pa prsi 10x na dan, ali je še vedno prisotnost napetosti.

    Popoldne pa sem utrujena tako tako, včasih ja včasih ne, je pa res, da ponoči ne morem spati, se vsaj 2x ali 3x prebudim in grem na wc in pijem pa kak piškot ponoči paše, čez dan pa nič sladkega. Ja mal čudno vse skupaj. Ampak držimo pesti, da bo vse OK, a ne!

    Nič mi ne paše, razen grozdja (tolk ga še v življenju nisem pojedla kot sedajuser posted image ) in pa kamilični čaj. Pa ga nikoli nisem marala, niti čajev ne.

    Uživajta, saj še teh par dni in bomo vedele kaj je z našimi srčki.

    Ostale punce pa le pogumno naprej, vidim da vas je veliko trepetalk in špikark, naj bo december magičen za vse.

    (odgovor članu Goldy)
    Neposredna povezava do sporočila: 14
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 15:35:45   
    Amelia
    Kakšen lep praznični začetek nove teme, super si to zrihtala, naša nova nosečka Sayuri, si zelo prijazna, da nam še nisi pobegnila na drugo temo!!user posted image

    (odgovor članu kajsica)
    Neposredna povezava do sporočila: 15
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 15:59:15   
    Pija76
    Se še jaz pofočkam! Sayuri čestitke da tako lepo skrbiš za vse nas!

    (odgovor članu Amelia)
    Neposredna povezava do sporočila: 16
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 16:02:14   
    barbarela77
    pozdravljene!

    no moje stanje na današnji dan (6 dni po ET-ju) je čisto predmenstrualno. nehalo me je spodaj pikat, imam grozen glavobol že od včeraj, prsa so me čisto nehala boleti in skoz mi nekaj teče spodaj.tako da se bo vsak čas prikazala user posted image . sem čisto user posted image . naj že pride če je tako usojeno in naj me neha zaj......
    toliko od mene
    vsem ki čakate te dni na user posted image  držim pesti, konina tebi pošiljam en velik objem
    vam javim ko bo kaj novega

    (odgovor članu Amelia)
    Neposredna povezava do sporočila: 17
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 16:02:20   
    sayuri
    user posted image user posted image user posted image  Ne bom vam kar tako pobegnila user posted image user posted image user posted image . Mi preveč pomeniteuser posted image user posted image user posted image .
    Sicer sem pa ugotovila, da sem pod 10.12. pozabila dati kar 4 trepetalke user posted image . Bom jutri user posted image . Recimo temu nosečniška zmedenost user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 18
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 16:05:26   
    Anonimen
    Kakšen seznam. Bravo Sayuri user posted image user posted image
    user posted image

    (odgovor članu sayuri)
      Neposredna povezava do sporočila: 19
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 16:09:38   
    sayuri
    kind lady te že kaj srbijo prstki? user posted image user posted image user posted image  Kateri dan je danes? Kaj ko bi se ti delala, kot da si bila pri nas v postopku in bi lepo kar 14 dan test delala.user posted image  Saj nihče tam gor v Pragi ne bi vedel. user posted image user posted image user posted image  Jaz bi ti že kar čestitala.user posted image
    barbarela77 upam, da se ne pripravlja na M user posted image
    Safira, ura bo kmalu pet.user posted image  Saj je ona rekla, da bo ob petih še en test naredila, a ne?
    T1979 samo še enrkat spat user posted image . jutri zjutraj pa takoj na raport user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 20
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 16:10:58   
    Anonimen
    Danes je 13.dan user posted image  delam ga za Miklavža 6.12.tak je možev ukaz.user posted image

    (odgovor članu sayuri)
      Neposredna povezava do sporočila: 21
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 16:27:13   
    Pija76
    Kind lady kako si ti ubogljiva ženka. Naj ti Miklavž prinese +, barbarela ti pa samo ne panično...odmisli, saj ne sme priti, vem pa da je težko!

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 22
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 16:41:46   
    Linda25
    Ojla punce, kot sem napisala sem imela danes punkcijo. V soboto transfer, če bo vse po sreči.

    Dobila sem tablete Utrogestan - dva dni 3x2 tableti pojesti, nato dva dni 3x2 tabelit v nožnico.

    Zakaj so te tablete in ali moram biti pozorna, kako vstavljati v nožnico. Kakšne izkušnje imate?

    Kdaj zjutraj in popoldan ter zvečer ste pile? Ali bom ob transferju dobila zopet škatlico ali kako naprej, kakšna je praksa?

    LP

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 23
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 16:48:40   
    Linda25
    Imam še eno vprašanje.

    Moja lutealna faza (od ovulacije do user posted image  ) traja 10 do 11 dni. Prej 10 bi rekla. Ali je lahko tudi v IVF postopku ta faza prekratka ali to ne igra vloge?

    Kako se ta faza šteje v IVF postopku?

    Lp

    (odgovor članu Linda25)
    Neposredna povezava do sporočila: 24
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    3.12.2007 17:35:06   
    ANA_P
    prvo, user posted image user posted image user posted image  sayuri, za odptje nove teme.
    barbarela77, smo vse na istem. Tudi moji občutki so enaki, pa še enih par punc je pisalo, da ima enake. Po prebranih izkušnjah teh punc je očitno tako: predmenstrualni znaki so, samo lahko pomenijo M ali pa,da smo user posted image . Uffff..... težka je.
    Punce kako štejete dneve od ET? Na dan, ki so vam ga delali ali naslednji dan.
    Npr. jaz sem imela v ponedeljek, torej je danes moj 7 dan po ET?

    (odgovor članu barbarela77)
    Neposredna povezava do sporočila: 25
    Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    To je najboljša starostna razlika med otroki
    Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
    Ovulacija in oploditev
    Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




    .Če ugotovite..
    пеперутка16

    ..da nosite trojčke, kaj bi naredili?