|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 9:39:16   
nelly208
Odločila sem se odpret novo temo, ker mislim, da je kar nekaj punc takih, ki bodo šle v boje v maju oziroma juniju, tako kot tudi jaz. Da bomo skupaj izmenjavale izkušnje, trepetale in se vzpodbujale, želim, da bi nas bilo čim več.

Naj povem, da imam sama prvi postopek v juniju, zato mi je vse še čisto novo.

Želim vsem vam veliko uspehov in čim več user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 10:01:20   
tejcy01
se pridružujem user posted image

nelly208 glede na to da boš prvič v postopku dobrodošla user posted image

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 10:06:36   
sturla
ooo pa smo se selile user posted image trepetam do 21.5., ampak test bom delala že naslednji petek, če pridem do tam user posted image

nelly dobrodošla user posted image

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 10:09:40   
tejcy01
sturla držim pesti user posted image user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 10:47:59   
tara.81
Punce,...jaz bi se vam tudi tokrat pridružila user posted image v upanju, da dobim še pred poletjem mojega pingota. Ob klepetanju z vami bo čas sigurno hitreje minil user posted image

sturla držimo pesti!!!

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 12:29:58   
nelly208
Punce sem vesela, da ste se pridružile user posted image hvala vam za izrečeno dobrodošlico. Sigurno bo lažje, ko bomo malce poklepetale, saj se v bistvu le me z istimi težavami, bolje razumemo.

Sturla držim ti pesti in navijam zate, prav tako za vse ostale. Tudi jaz si želim, da bo konec junija ivf uspešen in da bom poleti že user posted image Ta mesec začnem s KT, naslednji mesec pa špike Gonal.


(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 12:33:11   
Anonimen
Dan punce,jaz imam Težave komaj v sredo, zdravnica mi je rekla da imam v ponedeljek,jaz pa sem slučajno gledala list kjer piše kdaj naj jemljem Estrofem+estima in vidim da piše 14.5,sem klicala in je rekla da je prav ta datum. No očitno da se tudi zdravniki pri štetju zmotijo. Danes sem začela jemati Estima 3x2. Je še kakšna ki bo ta datum v MB? Auser posted image

(odgovor članu tara.81)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 12:35:36   
Anonimen
Popravek: ne težave ampak Etz user posted image A user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 12:37:28   
Anonimen
Sturla, kako kaže, kdaj bomo lulal na palčko? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 13:25:22   
Sapphire84
Ciao punce,

Tudi jaz se vam prvic aktivno pridruzujem. Trenutno sem v drugem postopku- dolg protokol, Suprefact + Menopur in sicer je danes 20. Dan od prvega shota s Suprefactom.
Imam pa eno vprasanje- sem paciemtka dr. Bokalove vendar nic ne kaze, da bi jo v fazi postopka kaj videla. Kje jo lahko najdem, naj se usedem kar pred seminarsko sobo zjutraj in jo tam pocakam?? Res mi je neprijetno, da nimam nikakrsnega osebnega stika z njo...

Hvala in drzim pesti za vse nas...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
9.5.2014 13:57:58   
sturla
hvala punce, tudi jaz stiskam pesti močno močno! user posted image vam moram pa povedat, da se imam super fino. uradno sem na dopusti, šetam okrog, pospravljam, kuham, perem.. delam vse možno in mi je prav lepo user posted image no, hotela sem povedat, da v prvem poskusu sem skoraj 5 dni samo preležala na kavču pred TV in PC-jem in ugotovila, da nima smisla. če nam je usojeno, nam je.. drugače pa drugič user posted image
lulala bom naslednji petek ali soboto, se nisem še odločila user posted image včeraj sem kupila 2 testa, ju pospravila v omaro in odmislila za zdaj. še dobro, da naslednji teden imam tako zaseden s službo, šolo, sestanki.. da bo čas kar letel mimo user posted image

tara, drži se, kmalu boš tudi ti na mojem mestu user posted image

sapphire, najprej srečno! držim pesti, da gre vse po planih. kje lahko dobiš dr.Bokal ne vem. Lahko ti povem, da meni je delala transfer v torek (torej predvidevam, da bo tam ob torkih) in ob petkih ima ultrazvok od 8.45 dalje (vsaj tako je bilo, popravite me če se motim). Težko loviš te dr. po kliniki, ker samo letijo iz enega konca na drugi user posted image

(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
10.5.2014 10:20:06   
Sapphire84
Jutro!

Hvala sturla za odgovor, verjetno bo res mission impossible dobit zdravnico za kak pogovor.
Zdaj v teh dneh, ko sem zacela se z Menopurjem opazam nenormalen apetit- ima se katera take izkusnje? Upam, da se to z dnevi malo umiri, ker sem ze prav smesna s temi stalnimi mislimi o hrani user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
10.5.2014 18:32:42   
LoonaLu
Naju pa jutri pricaka najin zamrznjencek. :) no, vsaj upam, da bo vse v redu in da pride k meni vzhajat v pecico. :)

(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
10.5.2014 20:06:13   
Anonimen
LoonaLu srečno jutri user posted image user posted image user posted image Auser posted image

(odgovor članu LoonaLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
10.5.2014 21:12:42   
sturla
Loona držim pesti za jutri user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
10.5.2014 22:24:52   
LoonaLu
Hvala obema!user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
11.5.2014 6:58:59   
nelly208
sturla povsem se strinjam s tabo. Če prej nismo samo ležale, zakaj pa bi po transferju? Po moje tudi to ni ok. Tudi jaz sem si zamislila, da bom 14 dni na bolniški in bom samo ležala, da se le ne bo nič zgodilo... A ker sem cel čas rekreativka, sem si kar premislila. Če se bom dobro počutila, potem bom delala kar mi pašeuser posted image . Držim pesti, da zagledaš user posted image

LoonaLu danes je tvoj dan D. Držim pesti. Sporoči nam...

Jaz pa še komaj čakam na user posted image da bom lahko začela z KT. Ampak se spet nekaj obira.

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
11.5.2014 9:45:52   
Sapphire84
LoonaLu drzim pesti!

(odgovor članu nelly208)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
11.5.2014 11:03:56   
tara.81
LoonaLU kako je šlo? Upam, da je bilo vse ok in da zdaj že pridno greješ pikico! user posted image user posted image

sturla še malček...petek bo tik tak tukaj in ja, upam da bom res kmalu na tvojem mestu user posted image

(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
11.5.2014 11:19:04   
LoonaLu
Hvala se enkrat vsem, ki ste mislile name. :)
Pikico ravnokar dobila k sebi, ze moocnoo grejem. :)
Zdaj pa mucnih 14 dni. Njeh. :)

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
11.5.2014 14:23:04   
Anonimen
Nelly208, verjemi da ležanje nič ne pomaga, nasprotno,gibanje in samo gibanje,cirkulacija je zelo pomembna, tako da živi naprej kot si do sedaj. Jaz sem imela do sedaj vključno s tem ko sem zanosila 7et-jev, vse sem prelezala ,ja da nebi ven padeluser posted image ,z zadnjim sem delala fizično in se je prijelo,tako bo tudi sedaj. Vso srečo in pozitivno user posted image A user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
11.5.2014 14:28:28   
Anonimen
Sapphire84, srečno v postopkuuser posted image Naj ti cajt hitro mine, da boš čim prej tudi ti dobila v varstvouser posted image Auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
12.5.2014 21:49:59   
sturla
anonimna, se strinjam s tabo glede počitka user posted image mogoče res ni dobro, da preveč miruješ, po drugi strani je fajn se premikati in se zamotiti, da ne misliš preveč na mučnih 14dni user posted image

čakam, čakam, čakam... mogoče bom prvi test naredila že malo prej user posted image .. 8. dan je prezgodaj kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
13.5.2014 6:36:17   
Anonimen
Jutro! Sturla, ti držim pesti za pozitiven testek, javi namuser posted image user posted image Jaz pa imam jutri Etz,držite pestiuser posted image lepo se imejte.... Auser posted image

(odgovor članu sturla)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
13.5.2014 7:59:03   
Aleda
Pozdravljene, jaz se se vam bom pridružila, čeprav ne grem še zdaj v postopek, šele jeseni. Vas bom sam spremljala, da bom na tekočemuser posted image
Srečno vsemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?