|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 9:17:34   
LoonaLu
Drejcy, sorry, uslo mi je. Krvnega imam v petek, danes sem 9. dan po ETZ.
Ja, bom danes kupila CB in ga jutri zjutraj naredila, ampak me gloda in skrbi, da bo negativen. user posted image
Vceraj sem v DM-u kupila ta FS Duo, ker sta 2 v paketu, pa sem itak mislila, da bosta sla v nic.. :)
Oh, upam, da mi bo tudi tam en lep plusek jutri polepsal dan.. :)

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 9:20:37   
LoonaLu
Drejcy, se glede spikanja po transferju. Mene je tudi tako vedno spikalo. Ce imam prav, je to zato, ker so jajcniki se malo oteceni, poleg tega je pa tudi telo se pod kar veliko dozo hormonov.
Ce so bolecine vzdrzne, potem pomoje ne bi smelo biti tezav. Ce te bo pa zacelo hudo mocno boleti, pa seveda nazaj na pregled.

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 9:29:55   
Drejcy
Hvala LoonaLu, si me kar potolažila user posted image Ne, ni tako zelo hudo, včasih me sploh ne boli, vsake tolko pa špika (v mejah normale user posted image )! Držim pesti še za CB, javi, ko bodo rezultati (sploh ne dvomim v + user posted image )! Pa zeloooo mi je všeč tvoja profilna fotka user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 9:49:05   
LoonaLu
Joj, moj cisto zgornji odgovor je namenjen tebi, Tara! Oprosti, sem se zmotila, zdaj pa ne morem vec popraviti. user posted image

< Sporočilo je popravil LoonaLu -- 20.5.2014 9:50:12 >

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 10:07:13   
tara.81
LoonaLu, ne se sekirat ;) sem razumela user posted image . Boš videla, da bo tudi jutri en lep plusek.

Drejcy po moje ni tudi nič hujšega, lahko da je pa kaj pozitvinega user posted image user posted image . Držimo pesti, a ne? user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 10:23:03   
LoonaLu
user posted image

Kdo bo pa cakal na jutri zjutraj? user posted image

< Sporočilo je popravil LoonaLu -- 20.5.2014 10:32:11 >

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 10:35:48   
tara.81
LoonaLu to pa je plusek! Kar solze imam v očeh..BRAVO PUNCA, zdaj pa lepih 8 mesecev in da bi šlo vse super skozi. Zamrznjenčki so zakon!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 10:38:24   
Drejcy
LoonaLu, sem vedela!!! user posted image Čestitke, zdaj pa lepo in mirno nosečnost! Pa si le dočakala svoj plusek user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 10:50:33   
LoonaLu
Hvala obema!!

Po 4. letih ga vidim prvic. In ga kar gledam in gledam, in... user posted image
Zares nepredstavljiv obcutek. user posted image
Da bi le bilo tako lepo se naprej. Stiskam vse prste na nogah in rokah, da bo vse v redu. user posted image

Jaz verjamem, da bo uspelo prav vsaki izmed nas! user posted image


(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 11:36:26   
Anonimen
LoonaLu sem ti rekla da je to to user posted image . Glede izcedkov...žal ne veš kaj je krivo za njih. Ko boš na krvnem jim to povej, pa povprašaj če ti lahko dajo dabroston. Vem pa da ga nekatere jemljejo tudi na svojo roko. Seveda želim, da bo to srečen konec kljub izcedkom. Vseeno pa počivaj in ne dviguj težkih stvari pa bo - vrjemi da je vredno počivat user posted image .

Drejcy dokler so bolečine vzdržne ni problema. Če pa začne hudo bolet pa na urgenco.

Lepo bodite

A user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 13:07:24   
Sapphire84
LoonaLu iskrene cestitkeeee, to je pa cudovita novica user posted image

Za vse, ki se trepetate po ETju stiskam pesti! user posted image user posted image

Mene od nedeljske punkcije kar konkretno napihuje, tako da res samo pocivam ze drugi dan, trebuh trd in obcutljiv. Je imela se katera tak odziv? Mogoce je to zaradi Estime, progesterona, mogoce so se folikli vode napili... Ne vem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 16:20:37   
LoonaLu
Sapphire, hm.. Da nimas kaksne hiperce.
Jaz bi bila na tvojem mestu kar pozorna na znake in bi se, v primeru, da ne bi bilo boljse, zglasila na pregledu.

http://www.bambino.si/sindrom_hiperstimulacije_jajcnikov

< Sporočilo je popravil LoonaLu -- 20.5.2014 16:23:13 >

(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 18:22:39   
Sapphire84
Hvala za skrb in odgovor, sem mislila da se hiperca lahko pojavi sele po ET?
Zdaj sem tudi precej zaprta in ce se v roku dneva ne izboljsa stanje, grem res po strokovno pomoc.

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 18:32:39   
cebelica12
pozdravljene punce


včeraj sem imela transfer dveh zamrznjenčkov, in se mi je zgodilo nekaj neprijetnega. vem da vam bo verjetno smešno, meni ni. pa vseeno vprašam.skrbi me, ker sem bila na sprehodu s svojim psičkom in ker mi je skoraj padel pod avto na cesti, sem morala z malo večjo skočiti nekajkrat da sem ga ujela, ker sem pa slišala da to skakanje ni uredu, me zelo skrbi, da kaj ne #kako se naj izrazim# pade ven :)
vem smešno, ampak povejte mi ve.


(odgovor članu Sapphire84)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 18:51:46   
Sapphire84
Cebelica, brez skrbi, pikica je varna v tebi in zdaj je res zelo malo od tebe odvisno.
Kar mirno user posted image

(odgovor članu cebelica12)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 18:56:14   
Drejcy
cebelica12, jaz te popolnoma razumem... 3x sem bila na transferju, pa vsakič tuhtam o tem user posted image Vsi mi pravijo, da nima kaj bit, ampak jaz paničarim že, če parkrat kihnem, se preveč smejim, se priklonim ali počepnem user posted image Smešno je, res, ampak ne morem nehat mislit na to. Nekatere smo malo paranoične, ampak vsaj da te potolažim - nisi edina user posted image Ti samo lepo grej svoji pikici, pa veliiiiko sreče user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu cebelica12)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 18:57:03   
Drejcy
Sapphire84, hvala, zdaj si še mene potolažila user posted image

_____________________________

Don't lose hope. When the sun goes down, the stars come out...

(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 19:04:54   
pejko
Lepo pozdravljene! Jaz pa sm čisto slabe volje. Danes bla na UZ (po eni inekciji Elonve pred 1 tednom) in zelooooo slabo reagirala -- 1 folikel 1 cm, 1 pa 0,6 :( :( Zdaj mi je dal puregon 150ml in čez par dni spet UZ. Sam zdej nevem kaj zdaj če bodo bodo 2 folikla in bomo čakali ta 2 da dozorijo al lahko še kakšen zraste? Ufff :(

Glede "padanja ven"je enkrat Pušenjak napisal, da ni šans, da ko je enkrat not, lahko delamo nevem kaj, ampak ne more ven.Dal je tudi primer izpiranja nožnice kar pa je odsvetovano iz drugih razlogov.


(odgovor članu Drejcy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 20:55:53   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu pejko)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 20:58:12   
Anonimen
Danes je moj 6 dan po ETZ in se vidi že malo rahla črtica, upam da je to-touser posted image Ponovim v petek! Slika je malo bol bleda....user posted image
LoonaLu, uauuuuuu kakšen lep plususer posted image
Auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
20.5.2014 23:10:51   
LoonaLu
Anonimna, bravoo!! :)

Cebelica, ne skrbi. :) zarodek ne bo kar padel ven. Tudi ce bi hotel, ne more nikamor. :)
Je Pusenjak enkrat napisal da naj si poskusimo to predstavljati tako, kot ce zrnce moke prilepis na mokro podlago. Je tam in ne more pasti nikamor, kajne? :) tako naj bi bilo tudi z nasimi pikicami.. :)

Pejko, bom drzala pesti zate!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
21.5.2014 2:49:38   
cebelica12
punčke moje

zelo sem vesela vseh odgovorov, res te me zelo zelo potolsžile, saj sem bila res v skrbeh, saj je tudi že za mano kar dolga pot truda, tako kot pri vas.jaz iz srca želim vsem, da čimprej uspe in da postanete najbolj srečne mamice user posted image

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
21.5.2014 10:31:42   
anonimen5
Pozdravljene vse!
Upam, da se vam lahko pridružim user posted image . Berem tele forume že več kot leto, zdaj pa sem se opogumila in se vam pridružujem.
Sama sem imela prejšnjo sredo ETZ (jemanje samo Estrofem+Estima, namreč moje menstruacije štrajkajo, pa pripravljamo samo sluznico). To je bil moj drugi transfer, ampak kot kaže bo tudi ta neuspešen user posted image . Ni mi dalo mira pa sem danes naredila FS pa se je je pokazal tak lep - (ETZ je bil prejšnjo sredo, se pravi da je teden dni od tega). Ma razočaranje, transfer je bil ravno na datum, ko sva z možem praznovala že kar dolgo obletnico poroke, pa sem mislala zdaj pa resnično bo, evo pa nebouser posted image . Maaaa.....sicer imam še 9 zamrznjenčkov, ampak vseeno sem nekako upala, da bo lepa pikica ostala pri meniuser posted image .
A mislite da sem test mogoče enmajčkeno prezgodi delalauser posted image . Sicer kakršnihkoli znakov ni, tko da bo verjetno kr držalo.
Prav vesela sem za vse ki ste zagledale te magične pluske, pa upam, da nam vsem ostalim tudi enkrat uspeuser posted image . More ane?

< Sporočilo je popravil anonimen5 -- 21.5.2014 10:33:31 >

(odgovor članu cebelica12)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
21.5.2014 10:36:40   
matejkica00
Punce, pozdravljene.

Evo, tudi jaz se pofočkam kot nova v tej skupini :) Moja diagnoza je povišan FSH in s tem prezgodnja menopavza. Stara sem 33 let.

Včeraj sem prvič začela s špikanjem. V soboto pa imam prvi UV. Povejte mi, ali pride v vseh primerih do punkcije in koliko časa traja to špikanje? Js sem včeraj dobila dozo za 4x, v soboto pa bodo videli kakšno je stanje.

Hvala, M.

(odgovor članu anonimen5)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF / ICSI - maj - junij 2014 + zamrznjenčki
21.5.2014 11:11:56   
monsy
LoonaLu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE!!!!!!!!

tara81 mislim nate user posted image

(odgovor članu matejkica00)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?