|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ima ketera glasbeno kahlico?
14.10.2005 14:32:47   
kepa*
Hm...
Namreč, se odločam, da bi našemu malčku počasi kupila kahlico. Ja, saj vem, da je še ful prezgodaj in itak ne bo haska..a tk za foro, sem mislila, da bi ga posadila gor za 5 minut.
Pa sem videla, da obstajajo glasbene kahlice od fisher price.
Ima katera? Kako se obnese? Je ok, se splača dat mal več denarja, al naj kar eno navadno izberem?
Ta ima tudi nastavek za WC, ki pride v poštev kasneje, se mi zdi.
Hvala za mnenja.
LP

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ima ketera glasbeno kahlico?
14.10.2005 21:04:16   
KODA
Mi imamo glasbeno kahlico.(smo jo imeli-ker sta že razmontirala gumb za žvižganje).Takoj sta ga uničila.Drugače je pa sama kahlica zelo praktična in stabilna.Dobro se jo da očistiti,ker se spodnji del vzame ven.Pa še pokrov ima.Naš jo je dobil za rojstni dan.user posted image dosti bolj jim je zanimiva kot navadna.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ima ketera glasbeno kahlico?
14.10.2005 21:10:38   
Anonimen
Ko bo zrel za kahlo oz. za biti brez plenic se bo podleal ali za najbilžji lešnik ali pa v glasbeno kahlico user posted image  Zdaj če imaš kaj preveč denarja, ga raje deponiraj  za kakšno bolj pametno stvar ali pa ga nakaži na moj račun user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ima ketera glasbeno kahlico?
15.10.2005 9:52:33   
Anonimen
Jaz je ne bi kupovala. Nekje sem prebrala, da se fantki glasbe, ko začnejo lulat, prestrašijo in potem ne morejo lulat? user posted image user posted image user posted image  Kakorkoli že, kot je rekla Al bina, škoda denarja za njo. Raje kupi wc nastavek in kahlico posebej, mislim, da te bo to prišlo ceneje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ima ketera glasbeno kahlico?
17.10.2005 9:11:34   
BARBARA R.
Se dobi kje kahlica brez glasbe, ki je podobna WC školjki? Kristina namreč pove, da bo lu-lu ali pa ka-ka. Ko pa privlečem kahljico zbeži user posted image  , kaj sedaj?
 
     user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ima ketera glasbeno kahlico?
17.10.2005 9:29:52   
Anonimen
Barbara, najbolje, da kupiš nastavek za na WC. Eni otroci ne marajo kahlic, tudi moj je ni nikoli.

(odgovor članu BARBARA R.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ima ketera glasbeno kahlico?
17.10.2005 9:40:41   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Skutica

Jaz je ne bi kupovala. Nekje sem prebrala, da se fantki glasbe, ko začnejo lulat, prestrašijo in potem ne morejo lulat? user posted image user posted image user posted image   



V diskačih oz. kafičih so pa kr naprej na WC-ju, pa tud ful muska nabija user posted image


O.K., sej se hecam user posted image  To sem tudi js slišala, da ni dobro, da prekine z lulanjem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ima ketera glasbeno kahlico?
17.10.2005 12:20:26   
spacey
BARBARA R.

Se dobi kje kahlica brez glasbe, ki je podobna WC školjki?


Tukaj prodajajo kahlice, pa tut drage niso .. drgač se pa strinjam s Splišni, nastavek za WC školjko in je. :)

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?