|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 10:50:08   
hati
Lep dan vsem skupaj.

A imam samo tak čuden občutek, al so pa res debate malce zamrle. Pa ne da nas je prestrašila nova preobleka? Priznam, da mi je tale forum vizuelno sicer bolj všeč ampak mi je bil prejšnji bolj domač in bolj pregleden. Tukaj je vse tako natančno opredeljeno da....

Ej, a sploh smem tukaj čvekat?    
Neposredna povezava do sporočila: 1
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 10:56:09   
muki1
Nimaš samo občutka, prav imaš, meni se sploh ne da jadrati po tem novem forumu, ne sede mi in pika.
( SMAJLI KI BRUHA OGENJ)
Ampak čvekala pa bi.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 10:56:55   
Mijavček
Forumi so za čvekanje... ne?
mene tud mal tale nova forma bega, ampak bo že... Je pa res, tudi meni se zdi, da je manj debat zdaj.

kako si pa ti kaj hati? A si v službi?
Jaz ponavadi najbolj zanimive debate zamudim, ker sem na RR samo kadar sem v službi, pa še to ne morem skoz gor viset. Doma pa prenavljamo in nimamo interneta.

Lp Mijavček

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 11:00:59   
hati
Ja v službi sem in sem prav ponedeljkovo razpoložena pa še nek prehlad me je ulovil, da zdaj tuki smrkam in kiham. No pri meni doma je stanje podobno, računalnik je crknu in sedaj sva brez. Ampak se mi zdi da še kr lep čas bova. So pač drugi finančni odtegljaji prioritetni. Sicer sem pa v nepričakovanju in sem že mal živčna, ker bi res rada že da izgine. No ja, enkrat bo že.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 11:10:12   
muki1
A lahko vprašam hati, kako dolgo že delate na dojenčku? Ker midva sva tudi zdaj nekaj začela s tem projetom, pri nas bo to že št.2.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 11:13:17   
Mijavček
Ja, sej se mi zdi, da so vsi neki prehlajeni, kaj je zdaj to?
Nč, čajčka kuhat!
Uno pa pošlji nekam...


(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 11:22:44   
sania
Pozdravljene,

tudi jaz sem ta teden v nepričakovanju in vem, da bo cel teden ena živčna vojna.

Drugače pa zadnje čase večino časa preživim na RR in mam že zelo slabo vest, saj ostalo delo čaka.

LP

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 11:29:24   
muki1
No Sania, ostali dve sta naju zapustile. Enkrat že bo. Stiskam pesti.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 11:36:54   
hati
Nismo vas zapustile ne. No na dojenčku pa delamo že kr celo leto. Za mano je tudi že HSG in sedaj bom začela s klomifenom.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 11:43:29   
Mijavček
joooj, jaz danes še nič nisem naredila v službi,... še kavo sem pozabila spit

tako, da grem zdej mal delat

Ja, midva delava zdaj 15 mesec,... sem že prej kot po enem letu ugotovila, d anekaj ne štima, ... bolečina, dolge M, zmešani ciklusi,.. tako, da sem bila že operirana in če štejemo od operacije je zdaj 4 ciklus.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 11:48:46   
Anonimen
Mene pa ze pred vrati caka. Si merim BT, mi je obcutno padla, sem bila zjutraj cela poklapana.

Ne grata in ne grata... Ze vec kot dobro leto poskusanja je za nama. Ta teden pridejo izvema rezultate spermiograma, joj menda bodo ja ok.

(odgovor članu hati)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 12:00:16   
sania
Pri meni pa je ta mesec prvi odkar se "matramo" za , če odštejem da sva z fantom začela delati na tem že marca, ko je v prve ratalo in za tem sledilo ss. Počakala sva dva cikla in sedaj čakava ali bo ali .

Občudujem pa punce, ki iz meseca v mesec čakajo in preživljajo to živčno vojno.

Upam, da nam čim prej rata


(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   In če bi spet malce čvekale?
5.9.2005 12:09:53   
hati
Ja najbrž nam bo ratalo takoj ko bomo pripravljene. Zadnjič mi je en prjatu reku, da se bo to čakanje poplačalao, da bom najbrž imela svojega otroka rajši al kdo ve zakaj je to čakanje dobro. Jaz verjamem, da bomo enkrat vse zagledale     , pa čeprav bomo še nekajkrat razočarane, objokane in obupane. Vem, da je težko vsak mesec iti skozi krizo ko pride ta rdeča, vendar vem tudi da bolj kot bomo močne prej bo uspelo.

Stiskam pesti za vse nas.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?