|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iskalnik
21.7.2011 14:23:53   
BAMBINA_
Ste mogoče že razmišljali o posodobitvi iskalnika? Trenutni meče samo neke stare teme, če imaš rees srečo, ti vrže celo temo, staro "samo" dve leti...

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iskalnik
22.7.2011 12:19:23   
tecnobica
Sem tudi jaz že razmišljala. Kaj mi pomagajo teme iz let 2005 do 2008. Jaz bi teme iz 2011...

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iskalnik
22.7.2011 21:13:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Ste mogoče že razmišljali o posodobitvi iskalnika? Trenutni meče samo neke stare teme, če imaš rees srečo, ti vrže celo temo, staro "samo" dve leti...


user posted image  in ti meni, koliko časa sem na RR user posted image

verjetnost posodobitve iskalnika je kot da najdejo živega elvisa preslyja in michael jacksona hkrati user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iskalnik
22.7.2011 21:24:44   
madona77

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Ste mogoče že razmišljali o posodobitvi iskalnika? Trenutni meče samo neke stare teme, če imaš rees srečo, ti vrže celo temo, staro "samo" dve leti...


user posted image  in ti meni, koliko časa sem na RR user posted image

verjetnost posodobitve iskalnika je kot da najdejo živega elvisa preslyja in michael jacksona hkrati user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zmeraj znova opažam, da slabi ljudje na tem svetu držijo skupaj, celo če se še tako sovražijo. V tem je njihova moč.
Dobri ljudje so osamljeni in to je njihova slabost.
(Jevgenij Jevtušenko)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iskalnik
22.7.2011 21:26:18   
Felicita
jest sm že obupala nad njim, zato v strica googla vpišem

site:www.ringaraja.net iskani pojem pa je velik boljše kot tole tuki user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iskalnik
22.7.2011 21:43:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

jest sm že obupala nad njim, zato v strica googla vpišem

site:www.ringaraja.net iskani pojem pa je velik boljše kot tole tuki user posted image



holy google! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iskalnik
22.7.2011 21:43:37   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Ste mogoče že razmišljali o posodobitvi iskalnika? Trenutni meče samo neke stare teme, če imaš rees srečo, ti vrže celo temo, staro "samo" dve leti...


user posted image  in ti meni, koliko časa sem na RR user posted image

verjetnost posodobitve iskalnika je kot da najdejo živega elvisa preslyja in michael jacksona hkrati user posted image


user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iskalnik
29.7.2011 6:23:31   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Ste mogoče že razmišljali o posodobitvi iskalnika? Trenutni meče samo neke stare teme, če imaš rees srečo, ti vrže celo temo, staro "samo" dve leti...


user posted image  in ti meni, koliko časa sem na RR user posted image

verjetnost posodobitve iskalnika je kot da najdejo živega elvisa preslyja in michael jacksona hkrati user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iskalnik
29.7.2011 11:36:09   
Punca iz RRazvoja
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
verjetnost posodobitve iskalnika je kot da najdejo živega elvisa preslyja in michael jacksona hkrati user posted image



Ojla punce!
Sporočam, da se bomo lotili iskanja Elvisa user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iskalnik
29.7.2011 12:01:52   
madona77
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zmeraj znova opažam, da slabi ljudje na tem svetu držijo skupaj, celo če se še tako sovražijo. V tem je njihova moč.
Dobri ljudje so osamljeni in to je njihova slabost.
(Jevgenij Jevtušenko)

(odgovor članu Punca iz RRazvoja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Iskalnik
10.5.2013 20:04:14   
Penny
V duhu Pravil in napotkov, ki jih šopate v vse forume, ne bom odpirala nove teme, ampak sem se odločila (ročno!) poiskati staro. Moram komenrirat eno točko user posted image .

Zastonj vam je pravilo

• uporabljajte iskanje! Veliko vprašanj je že bilo postavljenih, zato veliko odgovorov najdete z iskalnikom, ki ga najdete na levi strani pod logotipom Ringaraje


če je iskalnik za en ... (baje se tudi grdih besed ne sme uporabljat, torej naj bodo pikice user posted image ).

Navadno iskanje nameče rezultate kot iskalniku paše, če greš pa na napredno iskanje, javlja, da nič ne najde. Super.
Brezupen primer, tako kot iskalnik na MON-u ...

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Iskalnik
10.5.2013 20:50:35   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Penny

V duhu Pravil in napotkov, ki jih šopate v vse forume, ne bom odpirala nove teme, ampak sem se odločila (ročno!) poiskati staro. Moram komenrirat eno točko user posted image .

Zastonj vam je pravilo

• uporabljajte iskanje! Veliko vprašanj je že bilo postavljenih, zato veliko odgovorov najdete z iskalnikom, ki ga najdete na levi strani pod logotipom Ringaraje


če je iskalnik za en ... (baje se tudi grdih besed ne sme uporabljat, torej naj bodo pikice user posted image ).

Navadno iskanje nameče rezultate kot iskalniku paše, če greš pa na napredno iskanje, javlja, da nič ne najde. Super.
Brezupen primer, tako kot iskalnik na MON-u ...


Hvala za posredovano, mi lahko posredujete prosim primer kaj iščete in iskalnik ne najde, da vidimo kje je težava? Že v naprej se vam zahvaljujem za vašo pomoč,

Shorty RR

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Iskalnik
10.5.2013 21:31:13   
Penny
Za potrebe tega odgovora sem šla iskat "dude", ker trenutno ne iščem ničesar konkretnega.

Navaden iskalnik nameče rezultate zmešano po datumu od 2013 do vsaj 2006 in zmešano forumske odgovore in članke.
Grem na napredno iskanje, enako geslo (dude), dam manj natančno ujemanje, iščem po vseh forumih, teme in odgovore, v naslovu in vsebini, znotraj "1 letom" (user posted image ), prvih 300, vse besede, po datumu objave.
Iskalnik ni našel nobenih zapisov.
Zanimivo, da če označim "pred 6 meseci", mi pa recimo nameče rezultate iz 2009 in starejše.

Če pri naprednem iskalniku ne spreminjam ničesar, dobim na prvem mestu 7 let stare odgovore (po ustreznosti objave pač). Če spremenim samo razvrstitev po datumu, dobim na prvem mestu odgovore iz leta 2009.

Očitno napredni iskalnik išče samo v forumski bazi do marca 2009, novejših rezultatov pa ne zajame, medtem ko osnovni iskalnik išče vsepovsod in po vseh datumih, a je žal razvrščanje po datumu nemogoče.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Iskalnik
11.5.2013 11:19:12   
Shorty_
POzdravljeni,

Penny najlepša hvala za vaš trud, vaša opažanja bom posredovala programerjem in vas obvestim o rešitvi,

lep pozdrav, Shorty

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Iskalnik
18.5.2013 14:27:39   
Shorty_
Pozdravljeni,

težava je odpravljenauser posted image Še enkrat se vam zahvaljujem za pomoč pri opisu težave.

Prijetno uporabo portala želim še naprej,

lp Shorty RR

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Iskalnik
13.7.2013 20:21:26   
mateyka
včasih je imel portal možnost podrobnega iskanja po besedah, temah, po avtorju, kombinaciji le teh itd., zdaj pa samo eno bedno okence in to je to..

a "posodobljeno" pomeni, da je v bistvu omejeno iskanje na eno samo vpisno okence, namesto da imaš možnost izbora določanja parametrov iskanja, kot je bilo npr. prej?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Iskalnik
17.7.2013 14:33:04   
Shorty_
POzdravljena,

iskalnik je učinkovit in najde iskani pojem ... gre za različico Googlovega osnovnega iskalnika, ki išče samo po rr.net forumu. Če želite iskat po več parametrih, vrednosti slednjih vpišite v iskalno okence (s presledki) in načeloma bo stric Google dal vse od sebe, da boste dobili iskane rezultate.

lp Shorty RR

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Iskalnik
26.7.2013 17:27:19   
mateyka
včasih si recimo lahko vpisal uporabnika in odkljukal "čvek v trid ni" in ti je vrgel ven ven komentarje tega uporabnika po zgodovini (od zadnjega proti starejšim) v tej sekciji. zdaj to ni možno. valdja ti naserje krneke zadetke iz vsepovsod, pa še kronološki niso..

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...