|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izkušnje z vozički in ostalo opremo za dvojčke
26.9.2011 19:42:24   
Februarčka
Pozdravljene!
Ker sem tu nova in februarja pričakujemo dvojčke me zanima kako ste se odločile za izbiro pravega vozička in kako je z vso ostalo opremo, ki jo potrebujem za novorojenčka. Je pa to moja prva user posted image tako, da mi bo kakeršen koli nasvet prišel prav.
In se opravičujem, če je že načeta kakšna taka tema.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izkušnje z vozički in ostalo opremo za dv...
27.9.2011 6:44:18   
CUKRČEK
ojla:)

JAz sem za moja dvojčka kupila tale voziček (  http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=228896   )  v Baby centru. Bil mi je takoj všeč, ker je imel 4 velika kolesa..torej je fajn "dirkal" tudi po makadamu. Pa še poceni je. Edino težak je kar precej in zasede cel prtljažnik. aja, pa pomembno mi je , da v vozičku sedita eden zraven drugega in ne eden za drugim. Tisti vozički mi nikakor niso všeč. Pa ta voziček je širok toliko, da sem komot prišla skozi vsa vrata.
Imela sem ga pa brez košar in jih nisem pogrešala. Sicer sta maladva rojena poleti, ampak se ju potem pozimi fajn oblekla in še zadekala in jima je bilo super toplo.

Drugo opremokasneje sem pa kar rabljeno kupovala na bolhi(marelo, kolesa, lupince...).

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 27.9.2011 6:45:46 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Februarčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izkušnje z vozički in ostalo opremo za dv...
27.9.2011 13:13:42   
mismis
Živjo,

no mi imamo pa takle voziček za naši dvojčici: http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/novo-easy-walker/ew-voziCek-za-dvojCke-komplet-srebrni/561983830032056198
Meni se je od vseh vozičkov, ki sem jih gledala, zdel najbolj praktičen. Imam pa tudi globoke košare, tamale še vedno vozim v njih, kljub temu, da sta bili rojeni poleti.
No vsaj, ko enkrat veš, kaj iskati, lahko tudi kupiš rabljen voziček.

Ostala oprema:
- lupinici 2x
- posteljici 2x
- previjalna miza 1x
- igralni center 1x
- ležalniki 2x
- banjica

se mi zdi, da kaj več ne potrebuješ od opreme za novorojenčka. Seveda potem pridejo na vrsto še obleke, plenice, flaše, dude, kozmetika (kreme, olja,...), igrače. Malo pobrskaj, mislil da so na netu že seznamčki stvari, npr tukaj: http://otrocarije.net/otroska%20oprema.html

< Sporočilo je popravil mismis -- 27.9.2011 13:14:09 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izkušnje z vozički in ostalo opremo za dv...
27.9.2011 17:10:29   
Februarčka
Hvala vama za informacije.
Sem pa res čist zmešana od iskanja vozička, rada bi imela vzporednega da otroka sedita en zraven drugega.
Izbira pa je tko slaba, sploh če hočeš dobiti voziček v kompletu z košarama in lupinicama.
Me pa zanima, če ima katera izkušnje z vozičkom Adbor Duo ker ni veliko informacij oz. mnenj o tem vozičku.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izkušnje z vozički in ostalo opremo za dv...
28.9.2011 9:51:00   
Lunca31
Frebruarčka - čestitke za dvojno pričakovanje in lepo nosečnost do konca ti želim.

Mi smo izbrali TFK voziček in smo zadovoljni. Ok, bi predlagala nekaj izboljšav, ampak je fajn. Košare smo ful uporabljali, cele 4 mesece in jaz jih priporočam (načeloma jih prodajamo oz. jih če ne prej, jih bomo v kompletu z vozičkom).
Je pa voziček s košarama kar izziv, da ga spraviš v avto, saj če ne gre cel v prtljažnik, ga moraš razstavit. Košare dol, ogrodje zložiš in obratno. Zaradi udobja smo mi zamenjali avto ;)) Ampak tako je verjetno z vsemi dvojnimi vožički.

Ostala oprema pa; za začetek vsaj 1 posteljica, kjer spita skupaj. Mi smo se odločili za 140x70. Za ležalnike in igralne blazine pa menim, da imaš čas kupovati tudi kasneje. Mi smo namesto ležalnika kupili kar stolčke za hranjenje, ki jih sedaj uporabljamo kot ležalnik/gugalnik, kasneje bo to stolček.

Za previjalno mizo pa bi jo prav vsakemu priporočila iz Ikee, ki jo v kopalnici našraufaš na zid. Odlično!

Kupiš par plenic in seveda oblekice.

Kozmetiko dobiš en. oz dva paketa v porodnišnici, sicer pa, razen kreme za ritko, ne rabiš nič. Mogoče lekarniško ali navadno olivno olje za kopanje (banjica s stojalom je super). Pa kako gazico in fiziološko raztopino za popek.

Stekleničke in adaptirano mleko, če ne steče dojenje, kupiš sproti. In ravno tako vse ostale stvari.

Pa seveda 2 lupinici!

Če boš kupovala rabljeno opremo, spremljaj malo forume oz. bolho, kjer dobiš kar precej tega. Mi bomo proti koncu leta prodali lupinici z isofiksom.

Pa srečno!

(odgovor članu Februarčka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izkušnje z vozički in ostalo opremo za dv...
28.9.2011 10:51:34   
Februarčka
Hvala Lunca31. Kolk sta pa tvoja že stara?
Se mi zdi, da bom voziček in lupinice čist na koncu kupila, ostalo bom pa že zdej začela.
Lunca31 pa se splača v Ikeo it kej kupit za dojenčke. Jest sicer še nisem bila nikoli, slišim pa da ljudje kar hodijo
po opremo. A kvaliteta je ista kot če kupiš pri nas?

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izkušnje z vozički in ostalo opremo za dv...
28.9.2011 10:58:17   
Zoja Lara
1. Opremo in oblačila imej pripravljena vsaj 2-3 mesece pred rokom. Jaz sem rodila dvojčka 7 tednov prej in so potem drugi stvari nabavljali.

2. Voziček imamo od Baby Welt-a in je super lahko vodljiv. Smo zadovoljni- pa še ugodna cena je, ker pač ni neka fancy firma user posted image

3. Posteljici in še nekaj opreme sva naročila pri Recinkotu- imajo resnično ugodne cene in smo zadovoljni user posted image

4. Če se le da skušaj vsaj nekaj oblačilc za novorojenčke kje dobit ali si sposodit od kakšne prijateljice ali sorodnikov. Ker 1.leto tako hitro prerastejo, da nima smisla vse novo in dvojno kupovat. OK, saj je lušno, da so dvojčki isto oblečeni, a to pride do izraza kasneje, ko že hodijo.

5. Jaz sem imela to srečo, da sem nekaj oblačil in opreme dobila od sestre in prijateljice in smo res veliko prihranili na ta račun. user posted image

6. Aja, tudu jaz sem mela rok februarja, rodila pa sem že decmbra, tako da... user posted image

Good luck


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Februarčka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izkušnje z vozički in ostalo opremo za dv...
28.9.2011 15:45:41   
Lunca31
V Ikeo se po mojem ne splača it, da bi profitirala - če pa vzameš to kot izlet, je pa druga zgodba. Ves asortiman lahko vidiš na www.ikea.it.
Sicer poznam starše, ki so tam kupovali otroške potrebščine, tudi posteljnino in ostale 'pritikline' in so čisto zadovoljni.
Mi gremo tja zdaj en dan, da jim pustimo kakšen euro ;)))
Kar se pa cen tiče, dobiš tudi v SLO vse - od cenovno ugodnega do.....zgornje meje itak ni ;))

Ampak ta previjalna miza je res superca, čeprav se mi je, dokler je nismo začeli uporabljati, zdela prav grozna! Zdaj ne menjam! Imamo sicer še previjalno v otroški sobi, ki je nismo in je verjetno ne bomo rabili nikoli. Če katera rabi, pošljem sliko na ZS.

Naša user posted image user posted image sta dopolnila 5 mesecev.

Aja, pa dudki vzemi s seboj v porodnišnico user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?