|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpadanje las po porodu
14.5.2006 18:19:35   
renan
Ze sem mislila, da se meni ne bo pojavila ta nadloga, a so mi tocno s pojavom prve menstruacije zaceli izpadati lasje. Kako dolgo je to trajalo pri vas, v kaksnem obsegu in kaj ste naredile proti temu?

LP, Renan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izpadanje las po porodu
14.5.2006 18:24:47   
cmokec
Najbolj intenzivno izpadanje las je med 4 - 5 mesecem po porodu. Potem se stanje hitro umiri.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpadanje las po porodu
14.5.2006 18:26:47   
jakaracman
Meni so izpadali lasje 5 mescev po porodu, ukrepala nisem nič, sploh se nisem za to menila.Potem pa kot bi odrezal in lasje so se zgostili in so lepi.Če bi pa jemala ne vem kakšne preparate bi pa rekla so pa res pomagali.Boš videla da bo bolje.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpadanje las po porodu
14.5.2006 19:23:13   
Teja N
Meni so začeli ful izpadat kmalu po porodu, sedaj je star 6m in se mi zdi, da se počasi umirja.
Če se prav spomnim, je bilo pri prvem isto.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpadanje las po porodu
14.5.2006 19:28:07   
StBarbara
Meni se je nekje v  8 mesecu po porodu stanje začelo malo umirjat.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izpadanje las po porodu
14.5.2006 19:47:02   
Bubamaraa
Meni se je začelo umirjat približno 7mesecev po porodu....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izpadanje las po porodu
14.5.2006 19:59:29   
April
Jaz nisem opazila, da bi mi lasje začeli izpadat.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izpadanje las po porodu
14.5.2006 22:11:47   
natanklavdija
Mogoče boš mislila da se zafrkavam,ampak meni je frizer svetoval,naj vsak dan pojem pest mandeljev ali orehov in ne boš verjela,po 3 mesecih intenzivnega izpadanja, se je to prenehalo.POSKUSI NE BO TI ŽAL! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15 oktobra 2005,se bom spominjala celo življene,saj sem rodila čudovitega fantka po imenu NATAN

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izpadanje las po porodu
14.5.2006 22:47:35   
bobek05
pri meni se je začelo nekje 2-3 m po porodu in je trajalo cca 4-5 m user posted image  imela sem polno stanovanje las user posted image

ukrep: lase sem si porezala na kratko in potem izpadanja več nisem opazila user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izpadanje las po porodu
15.5.2006 11:12:54   
AlenkaIST
Zdravo

Sem v 4 mesecu po porodu. Opazila sem, da mi lasje veliko bolj izpadajo kot prej. Sploh ko si umivam glavo. Zdaj traja to ene 2 tedna. Kako dolgo pa še bo, ti sporočim user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izpadanje las po porodu
15.5.2006 12:11:17   
sarazan
Tudi meni že zelo izpadajo lasje, predvsem jih veliko izgubim pri pranju las. Ampak to se mi zdi čist normalno, saj med nosečnostjo skoraj noben las ni izpadel. Zdaj pa morajo dol, da dajo prostor mladim laskom user posted image .
Jaz ne bom nič jemala ali na lase dajala. Naj narava opravi svoje.

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izpadanje las po porodu
15.5.2006 14:01:47   
Barči78
No, da še jaz napišem, sem že skoraj 1 leto po porodu, pa mi lasje obupno izpadajo. Vsak dan jih cele pesti pometem po stanovanju, da ne omenim, koliko šopov las izgubim, ko si jih operem. Že 4 mesece redno hodim na kontrolo lasišča z laserjem, kupujem njihove user posted image  drage šampone v lekarni, pa nobenega izboljšanja. Čeprav pravi tisti gospod, da imam zelo močno korenino, ko jo pogleda, tko da mi pol sploh ni jasno, kako lahko tako izpadajo. Nimam pojma kaj naj še naredim. Najbrž bom začela mandeljne pa orehe jest, tko kot pravi natanklavdija.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izpadanje las po porodu
26.5.2006 8:22:59   
Matej@
Menstruacijo sem dobila že 3. mesec po porodu, kljub temu, da sem polno dojila. Lasje so pa začeli izpadati po 4ih mesecih, trajalo je kak mesec in pol, kar precej, potem se je ustavilo in zadaj so pognali mladi laski user posted image  . No, saj je logično - pred nosečnostjo je zame veljalo 50-100 izpadlih las na dan, med nosečnostjo pa jih menda v vseh 9ih mesecih skupaj ni blo toliko. Tako, da so se zdaj mogli malo obnovit...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izpadanje las po porodu
30.5.2006 10:06:03   
MajaPRO
Meni so začeli izpadati 4 mesece po porodu (takrat še nisem imela M). Lase si umivam s šamponom Fitoval. Nekaj mesecev so mi ful izpadali, zdaj se je pa stanje kar umirilo (9,5 m po porodu), čeprav mi še vedno izpadajo.

_____________________________

Otrok stane največ na tem svetu. Tvojo ljubezen. Tvoje življenje.

(odgovor članu Matej@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izpadanje las po porodu
30.5.2006 20:47:23   
Bonnie_RR
Meni lasje (bolj kot normalno) še ne izpadajo, sem pa 3,5 mesece po porodu. Upam, da mi ne bodo začeli izpadat zdaj, ker pa ne vem, kako bo to izgledalo, glede na to, da imam kar dolge...

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu MajaPRO)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izpadanje las po porodu
2.6.2006 23:09:57   
Bonnie_RR
Eh, sem prehitro govorila... So mi ravno danes začeli noro izpadat!user posted image
Upam, da kmalu mine...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izpadanje las po porodu
2.6.2006 23:33:43   
via_2
tudi meni so v 4. mesecu po porodu začeli izpadati lasje in v petem mesecu še vedno traja. sem omenila svoji ginekologinji, ki me je opozorila na možnost težav s ščitnico. baje jih ima vsaka četrta ženska. tega nisem pričakovala, ampak bo vseeno šla v ponedeljek dati kri, da naredijo potrebne teste.
drugih težav pa nimam. polno dojim. 

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izpadanje las po porodu
15.6.2006 21:58:27   
sisy11
sem skoraj 7 mes po porodu, lasje so mi noro izpadali do nekje 5 meseca. situacija se je kar naenkrat umirila, pa ze novi mi rasejo, Tako da bo bolje, pa brez dragih samponov in podobnih stvariuser posted image

(odgovor članu via_2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?