|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek
23.8.2010 21:52:45   
Leopardka
Mucek Mucelj išče topli domek. Je tigrček z zeleno-rumenimi očmi in srebrno-belo dlako. Najdla sem ga par mesecev nazaj (bil je zavržen) in ga spravila h sebi, ampak žal ga moje muce ne sprejemajo zato sem ga morala dati zdaj v zavetišče in srce se mi trga, ker je tako zaupljiv in komunikativen in crkljiv (zelo!) in igriv - in nežen. Ko se igra s človekom, skriva krempeljce, da ne bi koga ranil. Rad pride do tebe, te objame okrog vratu in potem ko stakneta noske, te poljubčka na lice in drgne svoje lice ob tvoje. Rad se stiska in boža. Je pa tudi igriv. Najraje ima "ptička" na vrvici in skače tudi čez meter v zrak ter naredi vzvratni salto in ga ujame ter pristane z njim v gobčku, rad se pa tudi skrije v tunel iz odeje in igračko lovi iz "zasede". Je inteligenten, se hitro uči in zadostuje samo, da parkrat rečeš nežno, ampak odločno "ne, ne sme", da si nekaj zapomni. Vedno me je pozdravil s toplim mrnjavom, ko sem prišla v sobo (na sploh prav melodično mrnjavka) in pride, ko ga pokličeš. Vajen je povodca, ampak še raje prosto teka po vrtu (kar je lahko delal samo, ko so moje mačke bile zaprte v hiši). Danes, dne 20.08. sem ga oddala v zavetišče in srce se mi trga. Prav zavidam ljudem, ki ga bodo imeli, ker je po značaju resnično najlepši muc, ki sem ga kdaj v življenju imela in bi ga srčno rada obdržala, če bi le lahko. Bojim se, da bo težje najdel dom, ker ima že 7 mesecev, čeprav ima tak krasen značaj in je tako lep, da bi vsakogar, ki bi ga sprejel razveselil s svojo ljubečnostjo, ker je RES ČUDOVIT. Je zelo čist, tudi že kastriran in ta vikend bo tudi cepljen. Grozno mi je, ker če v 30h dneh ne najde doma, bo šel med prostoživeče...   Dodatne slikice tega čudovitega bitjeca so na ogled na tej strani: http://www.mojalbum.com/leopardka/mucek in moji telefonski številki sta: GSM: 040 88 56 17  ali: 01 755 91 83 Pokličite kadarkoli. Pomagam vam ga tudi pripeljati na dom kamorkoli v Sloveniji če je potrebno. Vse, samo da mu bo lepše!!!   Eva
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek
23.8.2010 22:04:08   
špelin@
Čudovit mačkon! Srčno upam, da najde topel dom.

(odgovor članu Leopardka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek
28.8.2010 15:42:15   
Leopardka
HURAAA!!! Mucelj je danes dopoldne dobil nov dom !!!! Včeraj je rekla fantova teta, da ga bo vzela (ker so se ji začele pojavljat miši v bajti, čeprav prej ni razmišljala o mačku) in sva šla s fantom v zavetišče da ga pospremiva v nov dom, pa sva zvedela, da si ga je že ena punca (mlada ženska) rezervirala... Čakali smo vsi do danes ob 12h če bo res prišla ponj (prav slabo sem spala sinoči in danes dopoldne sem hotela iz kože skočiti od čakanja ker bi Muceljna še kdaj videla, če bi bil pri teti) - pa je tista punca le prišla. In morda je bolje tako. Čeprav se je zaljubila v tega muca ko je prebrala moj opis, si je teta itak želela prej terierja, tako da...

Včeraj ko smo bili pri zavetišču sem ga lahko še enkrat po celem tednu božala in bil je takooo nesrečen in poklapan, pa se mu je videlo da je mislil, da je kaj narobe naredil in sem ga zato dala tja (nekaj časa sem ga imela v začasni reji doma) ampak sem mu rekla, da kakorkoli se stvari zasučejo, da bo že naslednji dan dobil domek. (Nisem ga pa vmes hodila obiskat, ker bi mu verjetno bilo samo še težje če bi me videval in pol bi ga spet vsakič zapuščala - drugače bi ga hodila vsak dan crkljat in tolažit, pa čeprav je bila pot do tja dolga).

Ful sem vesela, da je dobil dom in upam, da je res šel h tistemu, ki ga bo najbolj ljubil in cenil in kateremu je bil res namenjen ter da bo srečen in če bo to tista punca prebrala, bi ji samo rekla, da če me lahko samo enkrat pokliče da bom vedela, kako mu gre in upam, da se zaveda kakega diamantka je dobila : )

V glavnem, upam, da bo Mucelj zdaj zelo, zelo srečen - in tako bosta dva mačka dobila nov dom, ker bo teta - čim si opomore od razočaranja - najverjetneje šla zopet v to isto zavetišče in si tudi ona vseeno eno muco izbrala ! Ko bi le bil lahko tak srečen konec za vse te zapuščene živalice !

Torej, hvala vsem za vso podporo in dobre želje !!!   

(Čisto iskreno rečeno sem sicer vseeno bila tudi nekoliko žalostna, ker ga morda nikoli več ne bom videla, ampak ne smem biti sebična in lahko samo upam, da se bo imel MAKSIMALNO ČUDOVITO in da se bo kopal v LJUBEZNI : )

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?