|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JESENICE- eno vprašanje
20.9.2004 19:35:47   
Annny
Tiste, ki ste že rodile na Jesenicah....
Ali imajo v porodnišnici kopalne plašče ali ste prinesle svojega? Da bom vedela, kaj pripraviti za s sabo...

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JESENICE- eno vprašanje
20.9.2004 20:28:29   
ZARA
oj...Annny...
...:zmeden: kdaj gres u Rim ??
Glede plasca...jst sm imela svojga lahko ga pa tud tam dobis...
papa :metulj:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JESENICE- eno vprašanje
20.9.2004 20:34:18   
Annny
Hvala, Zara- tolk, da vem:)
Danes sem zakorakala v 37 t, pred enim tednom pa mi je G rekel, da je moja posteljica videti že stara, da je tudi miško po vsej verjetnosti 'starejši'...tako da me lahko preseneti kaka 2 tedna prej...kdove...
Jaz sicer še vedno upam na to, da se bo zgodilo ob roku, ampak ziher je ziher in boljš je bit prej pripravljen, hm..:zmeden:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   JESENICE- eno vprašanje
20.9.2004 20:36:00   
ZARA
...jst bi rajsi svojo vzela,ker gor nikol ne ves kaj dobis,hihi...

papa:metulj:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JESENICE- eno vprašanje
20.9.2004 20:40:40   
Annny
No, se je tud meni zdelo tko:):hudicek: Bom res rajši kar svojo vzela!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JESENICE- eno vprašanje
20.9.2004 21:01:30   
ZARA
ja res so take cudne...jst sm imela spalko njihovo in morm rect da so skrajno smesne in neudobne,no predpotopne is the word I'm lookin' :)-:)-!!!

papa,veliko srece 9nebesa

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JESENICE- eno vprašanje
21.9.2004 14:26:37   
Pikabu
Evo, ena sveža iz jeseniške porodnišnice. Jaz halje nisem dobila, pa je tudi kaj dosti nisem rabila, ko sva se pa z mojo miško selili na pediatrični oddelek, sem prosila zanjo in je sploh niso imeli, tako da je bolje imeti svojo s seboj.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   JESENICE- eno vprašanje
25.9.2004 16:24:44   
Pupica
Tako kot so že rekle predhodnice, je tudi v bolnici, lahko pa prineseš tudi svojega.Jaz sem prinesla svojega, pol je bla potovalka tolk nabasana, da se je ena sestra posmejala če mam hockey bag s sabo:)-:)-:)-

Anny,veš včasih je bolje če te maolo prehiti ne preveč, ker pol ni dobr za :duda: sam pol se vsaj ne obremenjuješ z datumi, pa pričakovanji...

LP

Lep porod ti želim!:rozica:

pupica+:miska:tia

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   JESENICE- eno vprašanje
27.9.2004 13:51:12   
M&P
Tud jaz se strinjam z vsemi, da prinesi svojega,ker so njihovi obupni.
Je pa ful v redu na Jesenicah, prijazne babce in sestre.No, pojavijo se tudi izjeme, kot povsod.
Lep in čimbolj miren porod.:rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?