|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JE MOGOCE!!!
17.3.2007 20:10:21   
_Beky_
Zivjo punce jaz imam eno vprasanje ?Ali je mogoce da sem noseca ce imam user posted image ampak cisto malo kaksna kapljica ponavadi imam zelo mocno in boleco zdaj pa ne mocne in ne bolece kakor da je nimam spolne odnose sva imela kakor tudi da nacrtujeva otroka ampak nam ne rata prosila bi vas za odgovor pa zelim vam velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JE MOGOCE!!!
17.3.2007 20:12:54   
Anonimen
Čisto možno, da imaš vgenzditveno krvavitev. In če je to to, potem čestitam!user posted image

(odgovor članu _Beky_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JE MOGOCE!!!
17.3.2007 20:51:26   
stunfek
vse je možno. vedno so izjeme, ki potrjujejo pravilo :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JE MOGOCE!!!
17.3.2007 20:54:17   
_Beky_
Ja nevem res mi je to cudno ker se nikoli nisem imela takeuser posted image cudna je res kaj pa vem kako pa izgleda ta vgnezditvena kri mislim ali ima kaksno drugacno barvo je drugacna od normalne muser posted image hvala za odgovor upam da semuser posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JE MOGOCE!!!
17.3.2007 21:01:36   
stunfek
vgnezditvena krvavitev je zelo redka...zgodi se menda le 3% nosečnicam. Teorija pravi, da je lahko zelo nežno roza ali pa zelo temno rjava. Opazila naj bi se bolj kot ne na papirju, ko se obrišeš po lulanju. Zgodi se od 7 do 10 dni po ovulaciji. Ko se vgnezditvena konča se začne šele dvigovati nivo Hcg (al kako se mu že reče - nosečnostni hormon pač), ki ga po ene 7 dneh po vgnezditveni zazna tudi vsak nosečnostni urinski test.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JE MOGOCE!!!
17.3.2007 21:39:09   
_Beky_
zivjo stunfek naj ti najprej povem da sem jaz imela abrazijo ker plod ni imel utripa od tega je ze 4 mesece in zdaj pred recimo 10 dnevi sva zacela delati na otrocku user posted image naj bi dobila 14 vendar mi je zamujala tri dni in sem jo dobila vceraj zvecer samo malo danes zjutraj pa je bil malo bolj temen izcedek in to je to ko se obrisem ni nic kaj pravis ali bi mi kaj test pokazal ce bi ga sla zdej delat ker ga imam pri sebi ali naj pocakam do jutra nisem pricakovala da bom tako dolgo cakala na user posted image zelim vam velikouser posted image user posted image user posted image Pa hvala v naprej za odgovor

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JE MOGOCE!!!
17.3.2007 21:45:26   
stunfek
Vsekakor naredi test s prvim jutranjim urinom. Glede na zamudo bi moral biti rezultat že realen.
Vendar ne upaj preveč, ker je potem tisti izcedek, ki si ga opisala lahko vsekakor napoved na prihajajočo M. Sorry, da povem tako kot mislim. Včasih je lepše če vzpodbujamo in upamo do zadnjega trenutka samo iz izkušenj vem, da si pol preveč razočaran, če upaš na pol v prazno.

Držim pesti za jutrišnji test!!!

< Sporočilo je popravil stunfek -- 17.3.2007 21:48:00 >


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JE MOGOCE!!!
17.3.2007 21:49:00   
_Beky_
Hvala ti stunfek za spodbudne besede tudi tebi zelim enako!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JE MOGOCE!!!
17.3.2007 21:51:26   
_Beky_
aha stunfek se to jaz rajsi vidim ce naravnost poves kakor da potem upam in upam pa nic od tega zelim ti vse naj najuser posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?