|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januar 2023
29.5.2022 22:14:47   
Anonimen
Pozdravljene nova tema je tu, ali je se katere ki se je razveselila plusa in pricakuje januarja? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januar 2023
30.5.2022 18:58:46   
Anonimen
Ahoj!Ja, se ena januarka je tu 😊 Ampak imam komaj v cetrtek prvi pregled, tako da je se vse malo z rezervo. Ti si ze imela pregled? Kaksno je pocutje? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januar 2023
30.5.2022 21:21:49   
Anonimen
Tudi jaz še malo z rezervo pdp sele konec januarja tako da se nisem niti še narocila na pregled verjetno bom šla čez dva tedna samoplacnisko, zaradi preteklih slabih izkusenj sem kar malo v skrbeh… pocutje zaenkrat malo spikanja v maternici in malo obcutljive prsi, pa utrujenost preko dneva sploh zvecer. Kako pa ti? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januar 2023
30.5.2022 22:09:45   
Anonimen
slabih izkusenj z zdravniki...? jaz ne vem, kaj naj si mislim - ne pocutim se ravno noseca oz. je cisto drugace kot v prejsnji nosecnosti. takrat mi je bilo tako slabo... zdaj pa nic. tako kot ti - malo spikanja v maternici, malo bolece prsi. nic utrujena! povecan apetit. to je to. tako da res komaj cakam, da mi v cetrtek pove, da je vse ok... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januar 2023
31.5.2022 0:27:30   
Manunimus
Hey, tudi jaz pričakujem januarcka, pdp 22.1, pregled sem imela 24.5(je bilo še čist majceno) , zaradi narave dela in slabosti, bo pa g. povedala bolj natančno na pregledu ki ga imam zopet 14.06. Komaj čakam 💗je pa prvič za mene 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januar 2023
31.5.2022 8:53:48   
Anonimen
Sem imela ze kar nekaj splavov in izgubo otrocka v 4.m zato slabe izkusnje. Tudi moji znaki niso intenzivni, zato ne vem kaj si misliti. Prsi imam malo bolece amapak nisi neki polne ali vecje… slabosti nobenih, samo utrujena sem malo bolj… res si zelim da bi bilo vse ok 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januar 2023
1.6.2022 7:51:23   
Anonimen
oh... ce kaj pomaga - ce so ti sibki znaki že od vsega zacetka taki, je pac tako. mislim, da je problematicno, ce se kar naenkrat nehajo. nimamo kaj, optimisticno se malo pocakat. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januar 2023
1.6.2022 10:24:07   
Manunimus
Hja čakanje ubija, vleče se... No jaz imam dojke zelo boleče, sploh ponoči, in slabost, ne morem jest prav, sploh svinjsko meso mi smrdi 🤢🤢, prej sem navalila na sladko zdaj mi diši bolj slano, kolko lahko sploh jem... pa manjši krči, nič kaj extra... No komaj čakama da mine teh 13dni. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januar 2023
1.6.2022 21:12:18   
Manunimus
Nekam tiho je v naši skupini🙄 Vsake toliko pogledam in se nič ne dogaja tukaj, potem pa firbcam po decembru 😁  se nam bo počasi pridružila kakšna nova🤗

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januar 2023
2.6.2022 13:45:57   
Bambina
zdravoo. mater sem leva, neznam odgovorit na samostojni post, le na ''odgovori'' 🤦  evo moje zgodbe. morala bi zaceti samoplacniski ivf v tujini po treh letih poskusanja. imela sva ze vse urejeno. cakala sem menstro. en dan preden bi morala zaceti z inekcijjami, baam, pozitiven test 😁 imela 2UZ v 4+5, in 5+5 tednu. le gestacijska vrecka. bila sem obupana, prestrasena, brala neuspesne zgodbe, da plod ne zraste. gineko me je pripravila ze na najslabse, da bo ciscenje. uceraj 6+5  smo pa nasli srcka. neopisljiva sreca,🥰 simptomov nimam niiiic, to me je tudi prestrasilo. pocutje zaenkrat top. vam povem,da bom vesela slabosti hihi. sem si pa prav izracunala sama, ker vem kdaj je bila ovulacija. po zadnji menstri bi morala biti 8+6 sem pa 6+6, ker sem imela 29i dan cikla ovulacijo. pdp torej 20.01.23.  zelim zdravo in srecno nosecnost vsem in pa javite se po prvih pregledih. mislim na vas. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januar 2023
2.6.2022 14:56:43   
Manunimus
Hey bambina, tudi jaz tako odgovarjam, ker drugače ne znam 🙈🙈. Super sem vesela za tebe, mi pa še kar čakamo in čakamo, pa saj bo mindlo tudi to..., bo hitro zletel čas. Samo pozitivno naprej, čuvajte se, se tipkamo 😊

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januar 2023
2.6.2022 18:06:10   
Anonimen
mi pa danes na pregledu (6t + 6 d) nismo nasli zarodka... baje, da zaostaja za en teden. naslednji teden grem še enkrat na kontrolo, ampak upanje je majhno... 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januar 2023
2.6.2022 18:27:54   
Bambina
samo pozitiven mindset_. tudi pri meni 5+6 ni bilo nic. po njeno sem bila 7+6. smo tudi zadaj zaradi pozne ovulacije. tako, da sigurno niste 6+6, hitro so odstopanja. tezko bo cakat ampak sigurno bo mali cudez na ekranu cez en teden. 🙏🤍 prehitro hodimo ja UZ in potem smo panicne,🤦 tudi jaz sem sla 3x k privatnici. redni pregled imam v 8 tednu pri osebni. ji rajsi ne bom povedala☺️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januar 2023
2.6.2022 18:37:52   
anne14
Spletna ponudba kredita.
Eledgefinance, dinamična ekipa, daje motiviranim in poštenim posameznikom ali podjetnikom na voljo posojilo za financiranje v razponu od 15.000 € do 15.000.000 € po stopnji 2 % na leto, odvisno od trajanja, ki ga želite.
Hitro kontaktirajte: eledgefinance@gmail.com
Dajemo posojila:
-finančna,
-nepremično,
- Osebje in še veliko več.
Na voljo smo vam, da vas zadovoljimo.
Za več informacij nam pišite: Eledgefinance@gmail.com
Vljudno .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januar 2023
2.6.2022 18:42:46   
anne14
Spletna ponudba kredita.
Eledgefinance, dinamična ekipa, daje motiviranim in poštenim posameznikom ali podjetnikom na voljo posojilo za financiranje v razponu od 15.000 € do 15.000.000 € po stopnji 2 % na leto, odvisno od trajanja, ki ga želite.
Hitro kontaktirajte: Eledgefinance@gmail.com
Dajemo posojila:
-finančna,
-nepremično,
- Osebje in še veliko več.
Na voljo smo vam, da vas zadovoljimo.
Za več informacij nam pišite: Eledgefinance@gmail.com
Vljudno .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januar 2023
2.6.2022 18:46:21   
Manunimus
Res je, prehitro gremo in res še ne more videt, tam 8i teden pa že bo. Samo pozitivno, s tem prikličemo dobro, stiskamo pesti, vse bo dobro 😉

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januar 2023
2.6.2022 22:32:32   
Anonimen
hvala, punce 💜
srecno vsem! 

(odgovor članu Manunimus)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januar 2023
3.6.2022 8:18:58   
Anonimen
Držim pesti da se srček pokaže ❤️ Jaz se moram narociti tudi samoplačniško na pregled cez teden do dva tedna. Kako ste s počutjem in znaki, meni se zdi da pridejo in grejo pa spet pridejo in grejo tako da sem ko nic posebnega ne opazim kar malo zaskrbljena. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januar 2023
6.6.2022 20:31:10   
Bambina
kako ste dame? evo mene je pa napadla slabost pri 7+3😖 edini simptom do zdaj. ampak sem jo prav vesela, mam nekako obcutek, da je vse ok in da bebac raste. jutri pa potrditveni uz pri osebni gineko. vseeno malo strahu v ozadju. 🥴 upam, da tudi jaz enkrat dobim to materinsko knjizico🥰

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januar 2023
7.6.2022 8:30:41   
Manunimus
Pozdravljene, vse po starem, še čakamo na materinsko knjižico 🥰pa saj bo, še natanko 1 teden 😊 slabosti so pri meni že skozi prisotne, ampak ne nonstop in fejst (sv mesa pa res ne morem jest, prej sem pa ga)... Upam na pozitivno, pa javite se ❤️

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januar 2023
7.6.2022 12:18:05   
Bambina
evo mene. nic od moje materinske🥴 spet sla ven s cmokom in tesnobo za nadaljne dva tedna. ce ne bi imela meritve od prejsnjega tedna, ko sem bila pri privatnici bi bilo vse ok. danes je bil srcek, plodek pa je zrastel premalo v enem tednu v primerjavi. za ta teden kot sem je baje ok, vse ji izgleda super, ce pa primerja od prejsnjic pa ni. upa na moznost,da je privat gineko narobe izmerila. ma nic se mi ne sovpada. po mojih izracunih sem 7+5 po spocetju, po UZ pa 6+6 isto kot prejsnji teden le da je plod iz 0.69cm zrastel na 0.98cm v tednu. gugel pravi da za 7tednov je kot mora biti. sem bolj nakulirana kot takrat ko sem cakala a bo kaj v prazni vreckici. vem,da bo moj morski konjicek pridno rastel 😊 bom pozitivna in ne bom brala neumnosti. upam,da bo zdrava nosecnost.  aha, se je pa pojavil se hematom🤦 ni pa me nic opozorila na pocitek ali previdnost. vse dobro zelim🤍
user posted image

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januar 2023
7.6.2022 19:40:34   
Manunimus
Hey bambina, čez 14 dni pa že bo knjižica 😉 kdaj pa imaš pdp? 

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januar 2023
7.6.2022 20:55:37   
Bambina
prejsnjic je bilo 20.01. samo danes sem spet en teden zadaj. po 12 tednu se bom zanasala na datum. ocitno teli milimetercki vplivajo 😊 ma da mi da knjizco pa laboratorij 😆 kdaj mas ti uz in pdp? 

(odgovor članu Manunimus)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januar 2023
7.6.2022 21:12:38   
Manunimus
Uz mam v torek 14.6, mam tudi laboratorij, tudi upam da bo dovolj veliko, ker prvič mi je tudi rekla da je za 1teden do 2 pozneje, tako da mi je takrat rekla da je pdp 22.1 lahko se še pa premakne za 1teden kasneje. Bomo videli, ker po zm bi 14.6 bila 9+3 po uz ko sem ga mela 24.5 pa za več kot teden majn. 

(odgovor članu Bambina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januar 2023
8.6.2022 23:14:12   
Cajna13
Ciao 😀noo,koncno sem tudi jaz zagledala + 2dni od tega.Je pa vse se tako sveze,da moremo bit se kar potrpezljivi...po izracunu naj bi imela pdp zacetek februarja.Na prvem pregledu pa sem narocena komaj 27.6.(v 8 tednu).Srecno vsem,pa drzim pesti se za ostale😍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?