|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarske mamice, kje ste?
20.8.2005 13:29:05   
*hana*
Ojla,
danes sem pa jaz prva, in sicer z poročilom o nakupu v H&M -Sudpark Celovec.
Kupila sem dvoje hlače (črne in peščene), nimajo še tistega všitega dela na trebuhu, ker tisto mi je še preveliko-preveč stran štrli.So pa na elastiko, ki jo reguliraš na gumb na notranjih straneh. Cena za vsake je 29,90 EUR. Črne so bolj elegantne-na rob.Imeli so še kavbojke in žametne (v 4 barvah)-oboje z všitim delom, pa sem se odločila, da bom čez kakšen mesec ali dva (imam toliko, kot do Ljubljane) šla še po žametne, ker so mi bile všeč.Cena vseh hlač je bila 29,90 EUR, samo ene zelo debele, z polno žepi so bile 39,90 EUR.Od zgornjih delov, pa ni velike izbire, sicer pa itak še ne rabim, ker ne nosim ultra oprijetih stvari in lahko vse nosim.Aja, kar pa je bilo (tanki puloverčki in kakšne bluzice)pa je bila kar sem pogledala cena 19,90 EUR.
V C&A (tudi Sudpark) pa je izbira porazna, samo en obešalnik na kolesih za nosečnice, pa še to vse bolj poletno. Verjetno ima C&A v mestu več, ker je veliko večji, samo nicem šla, ker mi je bilo važno da dobim hlače.
Drugače je moje počutje OK, ravno zdaj ko vam pišem se moj:duda: oglaša :sloncek:,ja ja verjetno ker še danes nisem nič konkretnega jedla. Saj zdaj bo moj :love:skuhal kosilce, ker se moram jaz učit-29.8.imam izpit-fuj:(:(
Joj kako sem že dolga, upam da se vam je ljubilo brat.
Lepo se imejte in kaj pišite, jaz pa bom spet mal pokukala zvečer, ker do takrat imam prepoved (sama s sabo), drugače ne bo nič z učenjem.:)-:)-:)-
Dijo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Januarske mamice, kje ste?
20.8.2005 13:38:58   
Anonimen
No, pa sem že mislila, da bom lahko malo čvekala, če pa prideš šele zvečer...
Jaz pa sploh ne vem, če bi se v Avstrijo vozila po cotke. Nekak se mi ne zdi, da se mi splača, je pa res, da si nimam namena ne vem kako veliko kupovat in si ne upam takih prevoznih stroškov tvegat za to, da mi potem mogoče niti všeč nič ne bo.
Sem pa včeraj, no po uri je bilo že danes, ker je bilo ponoči, prvič začutila svojega :duda:. Tako, da sem bila res prepričana, da sem ga začutila.9nebesa Res je nepopisno lep občutek. Sem v sredo na pregledu izrazila zaskrbljenost ginekologinji, ker :duda: še ne čutim, pa je rekla, da ni nič za skrbet, ampak če se bom pa res umirila in bila zelo pozorna, da ga pa že lahko začutim, ker sem že dovolj daleč. In je ratalo!:bravo:

(odgovor članu *hana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Januarske mamice, kje ste?
20.8.2005 13:41:32   
AlenkaIST
Jaz sem tukaj. Dopoldne sva z mojim :love: malo okrog skakala, zdaj pa čakamo, da se kosilce skuha.

Ene žametne hlače sem jaz nekaj časa nazaj kupila v C&A za ene 7tisoč. Jih pa še ne nosim, ker tudi meni še vse preveč stran štrli. Grem pa semptembra enkrat do MB pogledat kaj imajo kaj v H&M.

Lepo sobotno popoldne!;)

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Januarske mamice, kje ste?
20.8.2005 14:00:18   
Anonimen
Jaz pa že dva tedna nosim nosečniške kavbojke, pa mi nič ven ne štrli. Res niso čisto našponane, ampak prevelike mi niso. Mi pa res vsi pravijo, da imam ful velik trebuh.
Jaz pa čepim v službi.:(

(odgovor članu *hana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Januarske mamice, kje ste?
20.8.2005 15:07:22   
AlenkaIST
Revica Tašonka, ja pojdi no domov! Kakšno sl. pa imaš?

Izgleda, da so danes vse januarke kje zunaj ali pa se stiskajo k svojim :love:, ko pa ni nobene tle gor. Saj vem ja, v ponedeljek bo čisto druga zgodba....

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Januarske mamice, kje ste?
20.8.2005 15:18:07   
Anonimen
Ja, še slabe tri ure me čakajo, potem bom pa šla domov. Na nacionalki delam.
Vidim, da je res bolj mrtvilo danes tu. Je lepo vreme zunaj? Jaz namreč ne vidim ven, sem brez oken tu.

(odgovor članu *hana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Januarske mamice, kje ste?
20.8.2005 17:18:50   
renan
Pozdravljene! Tudi jaz sem si danes kupila žametne hlače za pozimi v h&m. Tiste za 19,90. Tu v c&a pa je ful lepih hlač ( bolj poletnih) na razprodaji. Dobiš jih že za 4,5 evra. Če vas pot zanese kaj v München...
In ugotovila sem, da bom večino baby oblek kupila v C&a, ker imajo veliko izbiro in se najbolj splača.
Verjetno so ostale vse v shopingu ali pa se cartlajo. Zdaj pa grem še jaz...

Lep vikend!

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Januarske mamice, kje ste?
20.8.2005 18:30:28   
LE&TA
Hana, tvoje poročilo o nakupu mi prav pride ker se bom enkrat septembra, oktobra odpravla tja. Zdej še ni nikjer jesensko-zimske garderobe tko da bo treba počakat.
Sem pa tud jst šla u šoping včeri in si kupla kavbojke za 8.000 u Kepici. SEm dobila še znižane! Ma mam še neki platca tam spredi in mi je blo ful čudno se oblečt, še mal bom počakala po pa ne bo druge kot da se oblečem! Bo treba se zrihtat za v službo!!
:duda: pa še ne čuti, sem neki že čutla ma nisem prepričana če je blo tapravo. Jutri pa grem v 20t, tko da počasi morm bit že pozorna, ker se bojo začeli premiki!

Pr nas se je lih dež usul, dolgčas!
Lp:nosecka:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Januarske mamice, kje ste?
21.8.2005 9:04:51   
bevetko
tudi jaz sem včeraj odšla po nakupih. sem si kupila hlače v H&M v Mariboru. So žametne in so mi ful všeč. Drugače pa mi kavbojke niso bile. Tako da bom moreala še drugam pogledati za :nosecka:kakšne kavbojke, da bi jih imela za v službo. kakšnih majic z dolgimi rokavi pa še nimajo, so rekli, da pride roba šele septembra. Bo treba počakati kljub slabemu vremenu.
Mojga pikca čutim občasno, vendar ga zdaj kake tri dni nisem, imela sem res malo manj časa, pa se še je vse skupaj malo hitro, da bi ga čutila res vsaki dan. Sem v 18. tednu (17t2d).
Lepo se imejte!

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Januarske mamice, kje ste?
21.8.2005 9:32:02   
Nyah*
Hojla!

Vidim, da smo skoraj vse ze hitele po nakupih! :bravo::bravo::bravo::bravo:

Jaz sem v C&A v Villachu pomerila najmanj 10 hlac, odlocila sem se potem za ene bez, podobne kavbojkam, ful fajne, so ble okoli 8.000. Majck niso imeli ravno ful izbire, je rekla da pride vse v roku 2 tednov, tako da bova sla takrat se pogledat. Skoda, ker je ze tako vreme:(, drugace bi lahko se lanene hlace in kratke majcke nosile ane. Kavbojk nisem kupila, jih po moje se bom, zdaj najprej nujno rabim ene elegantne hlace, pa srajcko, ker greva septmbra na poroko jooooooj, upam, da bom nasla kaj pametnega:zmeden2:.

Drugace sem dobro, le zgaga me pece po cele dneve, od vsega kar pojem. Mleko ne pomaga, kaj naj???

Svojo:duda: cutim poredko, upam, da bo kmalu kaj vec!

Lepo nedeljo vsem,

Nyah.

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Januarske mamice, kje ste?
21.8.2005 9:56:44   
Anonimen
Za zgago so mamice rekle, da včasih pomaga tudi donat :zmeden:

Nyah, ti imaš dr. Bernika na Jesenicah? Jz nameravam zamenjati svojo g., pa me zanima če dr.Bernik sprejema nove?

(odgovor članu *hana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Januarske mamice, kje ste?
21.8.2005 11:01:58   
renan
Za zgago priporočam donat. Meni je do zdaj še vedno pomagal.
Kaj pa noge vas kaj bolijo? Mene ful bolijo, ko malo več hodim. Predvsem v spodnjem delu in stopala...
Jaz sem pa danes zjutraj svojega :duda: kar konkretno začutila in mi je zelo polepšal dan- kljub dežju.

Lp

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Januarske mamice, kje ste?
21.8.2005 14:59:27   
AlenkaIST
Za zgago je pred časom ena pravila, da ji pomaga edino Zala life.


(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Januarske mamice, kje ste?
21.8.2005 18:52:07   
alenkica
A je katera nosecka s Primorske.

Tudi jaz imam rok januraja, pa me ful zanima,kje naj dobim kako fajn obleko zame. Samo ena trgovina je v Stari Gorici, ki ima za nosečnice obleke, ampak so grde.

Kaj mi priporočate? Kje jih vi kupujete!

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Januarske mamice, kje ste?
21.8.2005 21:05:43   
Nyah*
Hejhoj!

Ja punce, kje pa ste? Kljub dezju sprehajate svoje :love: in :duda:? :)-:)-:)-

Midva sva gledala film, lenarila,..., sedaj je sel pa :love: v sluzbo, jest pa tut, na RR :)-:)-:)-.

Hvala, donat bom jutr koj kupila, upam da bo pomagal! A je kera ze slisala, da je lahko kej narobe z :duda:, ce te po vsaki hrani zgaga matra? Malo me skrbi, sploh ker svoje pikice ze 2 dni nisem konkretno zacutila!

Drugace pa, uzivajte nedeljski vecer, pa se pisemo jutri!

Nocko,

:zaspan::zaspan: Nyah

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Januarske mamice, kje ste?
22.8.2005 10:02:31   
Leena
Tašonka, daj mi prosim povej kje si kupila nosečniške kavbojke?
Hvala:rozica:
LP

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?