|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutranja krvavitev v nosečnosti
25.9.2012 10:37:56   
Anonimen
Mene pa zanima ena stvar, če je mogoče katera imela podobno zadevo. Začelo se je namreč prejšnji teden, ko sem bila v 7 tednu. Po spolnem odnosu, sem na papirju zasledila rahel rjav izcedek. Potem je izginil. Bolelo me ni nič. Dva dni za tem, sem na papirju zasledila že bolj rdeč izcedek, bolj sveža kri. Naredila celo paniko, šla na urgenco, kjer je G naredil vaginalni ultrazvok in potrdil, da zaenkrat ne vidi nobenih posebnosti, da je plod zrasel od prvega pregleda, da srček bije. Vprašal me je le, če je bil prisoten SO in kdaj. Sedaj SO več nimava, ker nama je res na prvem mestu najina bebica. Potem je bilo naslednji dan vse ok. Sedaj pa imam že dva dni rahle bolečine v spodnjem delu, kot, da se bo vsak čas vlila M. Poleg tega imam vsako jutro, ko grem na vodo, na papirju rahel izcedek, ki se mi dozdeva, da je bolj rdeče kot pa rjave barve. Potem to izgine čez dan. Razmišljam samo še o tem kaj bo in kam to pelje. Strah me je zelo. G je rekel, da lahko samo čakam. Vem, da zaman sprašujem vas po mnenjih, ker telo se bo samo odločilo, pa vseeno mi je malo v uteho. To je moja prva nosečnost in vedno sem si jo predstavljala kot najlepši čas v življenju... vendar je slika povsem drugačna. user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
25.9.2012 11:04:06   
Anonimen
pri meni se je tudi tako zgodilo bla sem noseča 10t in po SO sem na papirju zagledala malo krvi in sem šla na pregled vse ok čez dva meseca potem pa kar na enkrat se je ulilo sem šla na urgenco bil spontani splav :( tako da zdaj že 3 meseca je mim in delava na user posted image pa še vedno ni nič user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima ena stvar, če je mogoče katera imela podobno zadevo. Začelo se je namreč prejšnji teden, ko sem bila v 7 tednu. Po spolnem odnosu, sem na papirju zasledila rahel rjav izcedek. Potem je izginil. Bolelo me ni nič. Dva dni za tem, sem na papirju zasledila že bolj rdeč izcedek, bolj sveža kri. Naredila celo paniko, šla na urgenco, kjer je G naredil vaginalni ultrazvok in potrdil, da zaenkrat ne vidi nobenih posebnosti, da je plod zrasel od prvega pregleda, da srček bije. Vprašal me je le, če je bil prisoten SO in kdaj. Sedaj SO več nimava, ker nama je res na prvem mestu najina bebica. Potem je bilo naslednji dan vse ok. Sedaj pa imam že dva dni rahle bolečine v spodnjem delu, kot, da se bo vsak čas vlila M. Poleg tega imam vsako jutro, ko grem na vodo, na papirju rahel izcedek, ki se mi dozdeva, da je bolj rdeče kot pa rjave barve. Potem to izgine čez dan. Razmišljam samo še o tem kaj bo in kam to pelje. Strah me je zelo. G je rekel, da lahko samo čakam. Vem, da zaman sprašujem vas po mnenjih, ker telo se bo samo odločilo, pa vseeno mi je malo v uteho. To je moja prva nosečnost in vedno sem si jo predstavljala kot najlepši čas v življenju... vendar je slika povsem drugačna. user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
25.9.2012 14:34:05   
zoya99
hej!

Ne delaj preveč panike, prepusti se toku, nič ne moreš narediti, samo poslabšaš lahko vse s svojimi skrbmi. Tudi jaz sem imela jutranje izcedke, takšne rjavo-krvave in sem tudi šla na urgenco, pa je bilo tako kot pri tebi-srček bije, zaenkrat vse b.p. in tudi v notranjosti ni bilo videti krvi. Rekel je naj kakšen teden počivam, pa kupila sem si naravno mazilo za nožnico Multi-gyn, kot mi svetoval moj osebni ginekolog in izcedki so se nehali. Ne vem če je pomagalo mazilo, ampak se je uredilo. Včasih pride kaj nepojasnenega kot te rahle krvavitve, ki so del nosečnosti, ampak ne skrbi, vse se bo uredilo.
želim ti lepo nosečnost!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
25.9.2012 15:22:48   
Anonimen
Moji dve izkušnji.

Prva nosečnost. V izcedku pikica krvi, brez bolečin(v 6.tednu). Potem brez krvi. Potem me je začelo špikat, kri se je ulila. Nato se je krvavitev spet zmanjšala, pa spet povečala. Brez krčev, močnih bolečin. Plod je odmrl(nikoli ni bilo srčka), nosečnost se je zaključila s spontanim splavom- endometrijsko aspiracijo(po 10. dneh krvavitve- v 7 0/7 tednu).

Druga(naslednja) nosečnost- čez 5.mesecev. Velikokrat sem imela rjave izcedke(po spolnem odnosu ali stresu), oranžne izcedke, enkrat močne bolečine in sem šla na urgenco, večkrat me je špikalo, v 12. tednu mi je "padla ven" kepa rjave/krvave sluzi, velika za celo dlan. Do sedaj se je vse srečno končalo, danes začenjam 23. teden- vse poteka odlično!

Vsa nosečnost se razlikuje. Zaupaj svojim notranjim občutkom. Jaz sem prvič obupala že, ko so še vsi imeli upanje, tokrat pa me je zelo strah- ampak čutim, da je vse vredu(tokrat tudi nisem šla za vsak rjavi izcedek na urgenco).

Želim ti vso srečo in sporoči, kako se je zgodba razpletla!

Še nekaj- pri prvi nosečnosti sem od prvega dneva krvavitve do čiščenja vse dni preležala, nisem upala niti na wc. Jedla sem Dabroston. Pa vidiš, da ni nič pomagalo- če se je mati narava odločila, da se nosečnost zaključi, ne moreš vplivati na to. Sprosti se. Uživaj v teh dneh- tudi če so zadnji(to ti da pogum in moč za naprej). Ne spremljaj panično izcedka. Zadihaj. Počni nekaj, kar imaš rada. Zgodilo se bo tako, kot ti je namenjeno, usojeno.

Poišči na netu še ta podatek, ki te zna potolažiti- ko zarodku enkrat utripa srček, se možnost splava občutno zmanjša(mislim, da se nekje prepolovi).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
25.9.2012 17:24:02   
Anonimen
Hvala lepa dekleta za vso tolažbo. nekako se počasi poskušam sprijaznit, da bo kar pač bo in da nimam nobenega vpliva v bistvu na to. anonimna, a to, ko si opisovala drugo nosečnost, ko se ti je to zgodilo v 12. tednu, to je sedaj ta nosečnost?? Zelo lepo je slišat, da si že v 23.tednu in da je vse odlično. Jaj, kaj bi jaz dala za to!!!!
Prej je bila krvavitev celo sredi dneva, potem spet ne duha ne sluha o njej. Res mi je čudno. Bedno mi je pa zdaj spet it na pregled, čeprav, če ne bo boljše, bom v četrtek najpozneje šla. Ne bi bila v takem strahu, če bi bil samo rjav izcedek... ko je pa sveža kri pa čeprav je ni veliko, je pa strah utemeljen. Hvala lepa še enkrat!! In upam, da če katera to bere, ki ma svojo pikico pod srčkom, naj jo čuva v dobrih mislih in naj bo nosečnost sanjska!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
25.9.2012 19:10:46   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala lepa dekleta za vso tolažbo. nekako se počasi poskušam sprijaznit, da bo kar pač bo in da nimam nobenega vpliva v bistvu na to. anonimna, a to, ko si opisovala drugo nosečnost, ko se ti je to zgodilo v 12. tednu, to je sedaj ta nosečnost?? Zelo lepo je slišat, da si že v 23.tednu in da je vse odlično. Jaj, kaj bi jaz dala za to!!!!
Prej je bila krvavitev celo sredi dneva, potem spet ne duha ne sluha o njej. Res mi je čudno. Bedno mi je pa zdaj spet it na pregled, čeprav, če ne bo boljše, bom v četrtek najpozneje šla. Ne bi bila v takem strahu, če bi bil samo rjav izcedek... ko je pa sveža kri pa čeprav je ni veliko, je pa strah utemeljen. Hvala lepa še enkrat!! In upam, da če katera to bere, ki ma svojo pikico pod srčkom, naj jo čuva v dobrih mislih in naj bo nosečnost sanjska!!


Ja, to je bilo v tej nosečnosti.user posted image
Nepojasnjeno. In končalo se je srečno.

Ko ti bo usojeno, boš tudi ti prilezla tako daleč... Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
28.9.2012 10:06:45   
Anonimen
No, avtorica teme- kako si?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
28.9.2012 13:32:52   
Anonimen
Halo ;) evo mene, stvar je pa taka, da sem danes zbrala pogum in šla na pregled. Še zmeri smo živi in na mestu, kjer moramo biti ;) Zrasli smo tudi in smo tednom primerni. Krvavitve so še vedno, le na papirju k sreči in naj tako ostane, če že mora bit ;((( Je pa grozeči splav in sem dobila Dabroston, ki upam, da mi bo pomagal. vzrokov itak ne vejo. Naročila mi je le počivat. Močno, močno upam, da se dobro izteče, ker si bebike res zelo želiva!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
28.9.2012 19:49:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Halo ;) evo mene, stvar je pa taka, da sem danes zbrala pogum in šla na pregled. Še zmeri smo živi in na mestu, kjer moramo biti ;) Zrasli smo tudi in smo tednom primerni. Krvavitve so še vedno, le na papirju k sreči in naj tako ostane, če že mora bit ;((( Je pa grozeči splav in sem dobila Dabroston, ki upam, da mi bo pomagal. vzrokov itak ne vejo. Naročila mi je le počivat. Močno, močno upam, da se dobro izteče, ker si bebike res zelo želiva!!!
[/quote

Jaz vrjamem, da bo ta zgodba imela srečen konec.user posted image

Javi se še kdaj!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
28.9.2012 20:10:44   
sarcy21
tudi pri meni je bilo tako da sem v 7 tednu krvavela pa je vse še ok :))) Imam hematom ki se sedaj čisti tako da nič strašnega :))) Le rjav izcedek imam lahko, utrip pa preverjam z angel soundom to je za moje živce :))

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
2.10.2012 11:14:27   
astrid1
Krvavela sem od konca februarja do srede junija. In to zelo veliko! Tudi bolelo me je ves čas v trebuhu. Ugotovili so, da nosim zelo nizko in da se placenta pač tako čudno vrašča v maternično steno, da so prisotne krvavitve.
Sedaj sem v 37. tednu in počasi odštevamo dneve do poroda. Dokler plodek raste in se razvija, je upanje.
Ubogaj nasvet zdravnice in počivaj.

Želim ti vse najlepše!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jutranja krvavitev v nosečnosti
27.2.2013 11:50:21   
Anonimen
sem malo gledala po forumu in naletela na svojo temo in se spomnila kako je blo res težko na začetku nosečnosti od 7 do 11 tedna, ko sem vsak dan krvavela... in sem rekla, da bom napisala par besed, če bo mogoče še katera naletela na to temo, kjer se bo našla.... Krvavela sem res več kot tri tedne... ampak zdaj sem že v 31. tednu ;))) Bravo za mene in najino malo pupiko ;) Nikol niso pogruntal zakaj krvavim... sem pa spet rahlo zakrvavela v 29 tednu in je zdaj spet ok. Sama pri sebi sem pogruntala oz. nekak sklepam, da je za vse moje krvavitve bil kriv stres. Na začetku nosečnosti sem bila zelo pod stresom (družinske zadeve)... sedaj sem pa tudi padla po ledu in se ustrašla... dva dni za tem krvavela. Tako da punce, nič se sekirat, živet kot ptička na veji pa bo vse ok ;) Srečno vsem!!

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?