|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAMP STRAŠKO
31.1.2006 16:08:21   
dd75
Pozdravljeni,
zanimam se za kamp STRAŠKO na Pagu in sicer FKK del. Ali je o.k. za 6 mes. otroka ? Senca, plaza.... vse informacije so dobrodosle, ce je kdo od vas bil tam.
Hvala !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAMP STRAŠKO
31.1.2006 16:19:43   
hanita
Za FKK ne vem, je pa drugače kam Straško super, plaža drobni kamenčki, ful sence, mi smo bili tam samo na obisku in smo se včasih šli tja kopat za kašen dan, ker drugje na Pagu ni sence.  

(odgovor članu dd75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAMP STRAŠKO
31.1.2006 19:16:46   
cicido
Kamp Strasko je ok. Plaza je lepa, veliko sence, igrala, skratka super. Kar se pa tice FKK, je lepo urejen, samo plaza ni tko lepa, oz. ni kamenckov, kar pa 6 mesecnega otrocka tko al tko ne moti, saj ne hodi.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAMP STRAŠKO
31.1.2006 19:20:57   
metka
Tudi jaz lahko kamp Straško samo pohvalim! Z leta v leto ga malo bolje uredijo.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAMP STRAŠKO
31.1.2006 20:11:32   
Ezi
Tudi meni je Straško všeč, vsaj plaža, me pa zanima, če so sanitarije kaj boljše kot pred leti? 

(odgovor članu metka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAMP STRAŠKO
31.1.2006 21:00:05   
atina74
Tudi mi ga lahko pohvalimo. Glede plaže je res tako, kot je napisala cicido, da kamenčkov na FKK ni, je pa plaža vseeno kar urejena. Glede sanitarij pa do lani niso obnavljali, so pa postavili en komplet novih sanitarij na stran proti športnemu parku user posted image , res lepo urejene, samo guzva je bla pa non stop tam, sploh zvečer za tuširanje, kot bi se vsi iz kampa hotli tam tuširatuser posted image . No tko je blo predlani, mogoče bo letoš že kakšen kompleks sanitarij več na novo, ali pa bodo stare obnovili. So pa na novo postavili tudi veliko hišk bodobnih bungalovom (ki imajo kompletno ureditev, vklučno z WC-jem in s klimo). 

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAMP STRAŠKO
1.2.2006 13:34:58   
dd75
Hvala vsem za informacije, za letos bo verjetno kar uredu in ze komaj cakam...

(odgovor članu dd75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?