|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 13:36:39   
ZARA
...naučijo lagat ?? A mi lahko katera razloži to ?? To pač težko preprečiš, pomoje skoraj nemogoče...ampak zakaj lažejo, če nam bi naj zaupali??? Samo razmišjlam...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 13:40:29   
baguSka
Zara ali si ti kdaj lagala svojim staršem?? In zakaj?

Jaz vem da sem jim lagala. Pa ne zanalašč, ampak da bi se zaščitla. Nisem hotla bit kregana.. Nisem jih hotla razočarat.. Nism hotla da bi bli zarad mene žalostni. Take stvari so mene prpelale do laganja. Na koncu sem pa itak vedno spoznala, da bi blo boljš povedat po resnici.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 13:42:58   
ZARA
Ja itak, baguSka. Jst jim še zdej lažem, kdo bo pa poslušal večno nakladanja...

Zanima me za male otroke ..tam 2, 3 - 7 let pa mal več....tolk deleč nazaj se zase ne spomnem, no...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 13:43:08   
Anonimen
Kaj pa vem, lovijo bižnjice. Tibor jih že, recimo: A si umil roke? JAAAAA, seveda.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 13:43:17   
CatJa
Hehe, ti kr razmišljaj -> kakršni starši, taki otroci user posted image

Ne, resno, a že zna al kaj? Enkrat sem gledala eno oddajo, kjer so otroke pribl. 4, 5 let stare posadili v igralnico, jim za hrbtom na mizico postavli eno igračko, jim strogo naročili naj se ne obračajo in gledajo kaj jih čaka zadaj, izsilili obljubo, da se res ne bodo obračali in odšli iz sobe, češ da se takoj vrnejo. In seveda so skoraj vsi prelomili obljubo. Poanta - inteligentni otroci lažejo. Evo, zdaj pa imamo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 13:46:21   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja itak, baguSka. Jst jim še zdej lažem, kdo bo pa poslušal večno nakladanja...

Zanima me za male otroke ..tam 2, 3 - 7 let pa mal več....tolk deleč nazaj se zase ne spomnem, no...



jst se dons rajs recem jaaaa, pa mam pol vsaj mir,kot pa da bi poslusala pol lapanje sto na urouser posted image ...ce ne bi mogl bit doma vse popredalckan pa ne bi....

jst bom svojga sigurn ucila drgac...pa briga me kwa bo babi rekla...midva upam,da si bova zaupala :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 14:06:36   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja itak, baguSka. Jst jim še zdej lažem, kdo bo pa poslušal večno nakladanja...

Zanima me za male otroke ..tam 2, 3 - 7 let pa mal več....tolk deleč nazaj se zase ne spomnem, no...


No, sej moj odgovor sm ti že napisala. Jst se spomnem. Otroci pomoje niso dost delč od nas. Zakaj mi sploh lažemo zdej k smo odrasli user posted image Sej že otrok ve, pa čeprou nam lohk 1000x zaupa pa mu povemo, da laganje nima smisla. Ja eden je tud teh k je Splišna rekla. Hehe mogoče ma pa potem pregovor 'Laž ima kratke noge' dvojni pomen.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 16:43:27   
Marogica
Tudi jaz mislim, da si pač hočejo v tistem trenutku olajšat življenje ali pa enostavno imeti mir. Jaz imam sicer finto, da mu vedno probam nos. KAdar je "mehki". takrat laže, kadar je "trdi", se pa ni zlagal. Dovolj je že, da vprašam, če mu naj potipam nos, pa po reakciji vidm, če je res ali ne. Kadar reče, "ne ne mi potipat nosu", je stvar jasna, ali ne?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 18:25:50   
Lunca1
Sem enkrat gledala eno oddajo in otroci menda ne znajo lagat do 3. leta. so jim rekli, da ne smejo povedat po resnici oz. se morajo zlagat in so potem povedali kot so jim rekli, ampak na predmet pa pokazali s prstom.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 19:21:23   
muki1
Verjetno res izhaja iz tega, da probajo, potem pa vidijo, da gre.....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 21:35:08   
Anonimen
Lunca1, to pa popolnoma verjamem, da je res, ker se res tam nekje do tretjega leta ni znal zlagati. Sem ga prav opazovala, se je hotel, pa mu enostavno ni ratalo. Hecno.user posted image
Je pa to zoprna stvar. Ne zdi se mi v redu, da pokažem, da mu ne verjamem, torej da mu ne zaupam, pa vendar ne morem pustiti, da bi me enostavno naplahtal. Ful mi je zoprno vprašati, a si si umil toke, in če reče da ja, naj mi jih da za povohat. Če ne dišijo po milu, ga zalotim na laži in to ni fino, če pa mu dišijo po milu, pa samo povem, da mu po krivici ne zaupam. To pa ni več hecno, ampak malo zoprno. Zato se takim situacijam res karseda izogibam.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
5.12.2005 21:42:03   
KODA
Našega petletnika sem letos prvič ujela na laži.Na taki fori.
Jaz mu nekaj ne dovolim,gre k možu in mož vpraša:"A mami dovoli?"
Tamali ve,da NE dovolim in reče:"JA"
.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
6.12.2005 21:42:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa


Enkrat sem gledala eno oddajo, kjer so otroke pribl. 4, 5 let stare posadili v igralnico, jim za hrbtom na mizico postavli eno igračko, jim strogo naročili naj se ne obračajo in gledajo kaj jih čaka zadaj, izsilili obljubo, da se res ne bodo obračali in odšli iz sobe, češ da se takoj vrnejo. In seveda so skoraj vsi prelomili obljubo. Poanta - inteligentni otroci lažejo. Evo, zdaj pa imamo.



Po moje to ni laganje, ampak samo radovednost user posted image .  Laganje bi bilo, po moje, če bi jih nato vprašali, če so pogledali in bi oni odgovorili "ne".

< Sporočilo je popravil matejka81 -- 6.12.2005 21:47:42 >

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
6.12.2005 21:56:30   
Primoza
Laž je koristna zadeva, zato je to pravzaprav pridobljena veščina, kot da se nauči hoditi.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
29.12.2005 13:40:34   
Cikica
user posted image glej saj smo tudi mi lagali,a ne?No vsaj jaz sem staršem kaj zlagala,pa ne da jim nebi zaupala ampak pač nekaj sem morala povedat ko so me kaj takšnega vprašali.Ker jim nisem upala povedat sem se zlagala.user posted image Sicer nevem kdaj naj bi začeli kaj lagati,mislim da ko pridejo v šolo,ko so v puberteti,ne vemuser posted image ugibam.Bom videla kdaj bo začel naš.

Lp,Cikicauser posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
29.12.2005 13:56:42   
Reja
Jaz se spomnim, da sem začela lagat, ko sem prišla v vrtec. takrat sem opažala, da otroci, ki se zlažejo, velikokrat bolje pridejo skozi. Nekaj časa se mi je zdelo to zelo grdo, potem pa sem še jaz poskusila in je šlo.

Tale vrtec me je čisto pokvaril!

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KDAJ in ZAKAj se otroci
29.12.2005 20:57:27   
viv_
Jaz sem se ponavadi zlagala kej v šoli, kakšne ocene sem tajila in to... Pa enkrat, ko sem bila že "stara koza" sem se zmislila, da grem v Flachau, v resnici sem šla pa v Rosenheim... ampak če bi povedala po pravici, me ne bi pustili, ker je bilo enkrat novembra, ura je bila pa 6 zvečer.

Tamala se pa tudi zmišljuje... Zadnjič jo je dala njena teta spat in pride Gaber domov, tamala v vreči, pa pod koutrom, vsa že potna (po eni uri spanja). Jaz jo dam zjutraj iz žakla ven, tamala štumfe na nogi... pa sva se mal spogledala, kaj je zdej to... No in potem je teta razlagala, da je tamalo vprašala, če ima za spat nogavičke in ona JAAA... pa še enkrat, če sigurno, tamala spet JAAAA... potem jo da v žakl in v postlo, pa tamala da jo zebe in da jo mi pokrijemo s kovtrom... kr zmišljevala se je neki, brezveze user posted image

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?