|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 8:26:31   
Strawberrie Cherrie
pri vas doma?
dejte kakšne ideje....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 8:53:58   
neanja duo
Moj si je zaželel polento in mleko.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:17:13   
pilar28
user posted image jutranja kavica, rogljiček ,
za kosilo pa krompirjeva juha in palačinkeuser posted image
njam njam(dodatek pa kisla smetana in slivova marmelada)
user posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:18:07   
eva1
Zjutraj kot vedno-kosmiči in mleko
za kosilo bo piščančja obara

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
14.12.2007 9:19:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pilar28)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:21:03   
TIA22
upam, da bo babica kaj dobrega skuhalauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:24:27   
Barbs
Imam skoraj kilo mlete govedine, pa še tuhtam kaj bi - pa nebi  mesne štruce, tudi bolonjske omake ne, pa polpet tudi ne... kak predlog? Aja, pa fajn bi blo, da je za v pečico dat, da mi ne bo treba stat zraven štedilnika, ker nimam časauser posted image  Aja, pa irske pastirske pite tudi ne bi.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:25:41   
natasaom
najraj bi moj dolg nos v lonec vrgla user posted image   sam pol bo fajt user posted image ..ješprenj in palačinke
nej bo k je glih petek

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:27:21   
Anonimen
Aja, pa irske pastirske pite tudi ne bi.


Daj to malo raloži, prosim.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:28:06   
Naja30
Zelenjavna rižota.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:28:28   
AnBan
Krompirjeva juha pa palačinke, najbrž, al pa neki druzga brezmesnega, ne vem še...mogoče pa "pohane šnite" in neko juho.  

Sem pa sinoči naredila puranje zrezke z mletimi orehi...njami!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:29:24   
katra55
Pri nas bo pa lazanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:39:52   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aja, pa irske pastirske pite tudi ne bi.


Daj to malo raloži, prosim.


500 g mlete govedine
1 čebula
1 korenček
1 bučka
1 por
strok česna
malo olivnega olja
1000 g krompirja
žlica paradižnikove mezge
2 dl juhe (lahko iz kocke)
origano
10 dag naribanega Cheddar sira

Pečico segrejemo na 180 stopinj. V slani vodi skuhamo olupljen krompir. Odcedimo in pretlačimo.
Zelenjavo narežemo na majhne koščke in jo na olivnem olju prepražimo, dodamo mleto meso in pražimo, dokler meso ne spremeni barve. Zelenjavo z mesom predenemo v ognjevarno posodo. Spasiranemu krompirju dodamo juho, sir in origano, premešamo in mešanico damo na meso. Z vilico naredimo po vrhu krompirja valovit relief. Pečemo do zlato rumene barve.

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:42:32   
S@nta
Svinjski kotleti v gorčični omaki, riž pa zelena solata.
Pa piščanja juhica, če jo bo možek skuhal

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 9:48:59   
Enolla
Jaz upam, da bom končno prišla do lečine enolončnice - mljask.

Barbs - kaj pa ohrovtovi zvitki ali pa sarma ali pa polnjenje paprike. Vse to lahko počasi v pečici delaš. Lahko pa tudi musaka.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 10:01:06   
lelaval
Za kosilo še ne vem (kuhava le za naju 2), popoldne pa bo dišalo po keksih. user posted image
Se mi pa lušta štrudl - ampak ta bo verjetno za jutri skupaj z zelenjavno juhico.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 10:26:53   
Anonimen
Hvala, barbs, tole bom jaz danes naredila. Samo bom dala mešano meso, po moje bo isti šmorn.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 11:04:39   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Hvala, barbs, tole bom jaz danes naredila. Samo bom dala mešano meso, po moje bo isti šmorn.


No le daj, sam pazi, ko daš iz pečice, moraš malo počakat, ne takoj na krožnike dajat, ker se ti bo meso sesuvalo izpod krompirja. Razen če ubodete kmečko varianto, pa lonc na sredo mize, pa potem direkt v usta. Tako je fajn jest, razen če ni zraven še skleda solate, potem je pa mal težje se skoordinirat - sploh pri nas, ker je veliko rok.

Zgleda pa tako, približno no...sem najdla eno fotko -

user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 11:06:47   
cmokec
Pri nas bo smrdelo po ribah user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 11:08:49   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Jaz upam, da bom končno prišla do lečine enolončnice - mljask.

Barbs - kaj pa ohrovtovi zvitki ali pa sarma ali pa polnjenje paprike. Vse to lahko počasi v pečici delaš. Lahko pa tudi musaka.


Ne morrš verjet, nimam niti paprik, niti kisane zeljate glave, kamo li ohrovt - jao, domaćica res...user posted image

Si mi pa dala dobro idejo - v bistvu bom naredila sarmo iz pečice ; bom naredila maso iz mesa in riža kot za sarmo, potem bom pa v pekač nasula kislo zelje ( ker narezano pa imam) , pa potem čez meso in riž, pa spet zelje.... sam še tuhtam, s čim bi potem to zalila čez, da se bo zapeklo.... a misliš, da paše kar bešamel iz jajc in kisle smetane? Pomoje da ja...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 11:09:05   
Anonimen
No le daj, sam pazi, ko daš iz pečice, moraš malo počakat, ne takoj na krožnike dajat, ker se ti bo meso sesuvalo izpod krompirja.


Uf, ta bo pa težka, pri nas smo lačni kot volkovi, no vsaj jaz vedno vse vrelo požrem. Bom počakala tokrat, obljubim. AJa, bom dala pa v štirikoten pekač, ker okroglega nimam, saj je menda vseeno.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 11:09:47   
Maxica
Pri nas bo rižota s porom.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 11:36:26   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Jaz upam, da bom končno prišla do lečine enolončnice - mljask.

Barbs - kaj pa ohrovtovi zvitki ali pa sarma ali pa polnjenje paprike. Vse to lahko počasi v pečici delaš. Lahko pa tudi musaka.


Ne morrš verjet, nimam niti paprik, niti kisane zeljate glave, kamo li ohrovt - jao, domaćica res...user posted image

Si mi pa dala dobro idejo - v bistvu bom naredila sarmo iz pečice ; bom naredila maso iz mesa in riža kot za sarmo, potem bom pa v pekač nasula kislo zelje ( ker narezano pa imam) , pa potem čez meso in riž, pa spet zelje.... sam še tuhtam, s čim bi potem to zalila čez, da se bo zapeklo.... a misliš, da paše kar bešamel iz jajc in kisle smetane? Pomoje da ja...user posted image


user posted image  Ne vem - kislo zelje in bešamel se mi zdi, da ne gre ravno skupaj. Lahko pa poskusiš seveda in nam poveš rezultat user posted image . Če prav razumem boš delala improvizirano sarmo, a ne? Jaz bi raje naredila tako, da na oljčenem olju (ali tistem, ki ga uporabljaš) prepražim dve žlici moke in eno žlico paprike v prahu in to zalijem s pol litra vode in potem s tem zalijem ter dam pečt. Ker če pogledaš ima že meso malo soka pa tudi kislo zelje ni tako suho, da bi zahtevalo toliko tekočine.
Se mi pa zdi, da imam z rezanim kislim zeljem doma en recept in če ga dobim, ga pripopam sem gor.   

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 13:01:03   
Barbs
No, ok... zdaj sem ugotovila, da tudi kislega zelja nimam, ker sem un večer vsega ponucala, ko sem ga pražila zraven krvavic.user posted image

Zdaj imam pa maso narejeno - mleto meso, jajca, kruh namočen, začimbe, žlica gorčice, pražena čebula not stresena, pa ena gavrilovič pašteta ( to je moj pokojni ata vedno dajal v maso za polpete, ker je rekel, da da "tak fin mesni okususer posted image  - ker mleto meso je pa zelenjava, a ne ...) , pa drobtine sem morala vsipat, ker je blo preveč rahlo... zdaj pa masa počiva v hladilniku ( kosilo bo danes ob treh), jaz pa še vedno ne vem... v končni fazi mi preostanejo čufte v omaki in pire krompir, bolj čudna mesna štruca pa krompir iz pečice , ali pa polpeti - zrezki, naloženi na peki papir in spečeni v pečici, pa krompir.... solata bo itak.

Matr, kaj si danes težim... očitno imam preveč cajtauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj bo danes dišalo
14.12.2007 13:34:50   
qwasy
Cajta imam jaz tudi preveč, ampak jaz sem ga skurila s francosko, saj veš ... Kosilo bo pa ekspresno: solata ledenka, ker je nitreba nič pucat, zraven pa piščanec pečen na soli: kuro položiš na sol in vtakneš v pečico. To je to. user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?