|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je narobe???
12.12.2007 12:41:58   
ALEKSA13
Imam sinka, starega kronološko 4 mesece, korigirano 2. Precej sem zaskrbljena, ker že kar nekaj časa opažam(velikokrat na dan), da npr. ko ga imam v naročju, pa tudi na previjalni mizi, ga kar naenkrat skupaj potegne, to zgleda tako nogice potegne k sebi-k trbuščku in zgornji del telesa prav tako. To mislim da niso krči, ker ne joka vedno zraven, pa to se začne dogajati takoj zjutraj in čez cel dan. Ponoči pa spi celo noč. Ko je imel krče, je izgledalo malce drugače. Bojim se, da bi bila kakšna bolezen nedonošenčkov...ne vem ali je to multipla skleroza? Prosim za kakšen nasvet. Hvala, lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je narobe???
12.12.2007 12:59:29   
tikatoka
Ne vem nimam izkušnje z nedonošenčki, ampak mogoče pa ima tak refleks. tako kot je naprimer moorojev refleks, ko krilijo z rokami. Ker pri dojenčkih je kar nekaj refleksov in pri enih so bolj izraziti kot pri drugih.
Mogoče sem udarila čist mimo, ampak nevem jaz sem najprej pomislila na to.

zdravja vam želim, pozdravček

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je narobe???
13.12.2007 10:32:55   
TinaUros
Zakaj pa multipla skleroza???

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je narobe???
13.12.2007 15:33:56   
* Mateja *
Ma ne paničart s takimi. Morda so samo krči. Če se bo še dogajalo povej pediatru, morda ima pa mišce bolj zategnjene oz. mu jih bolj zateguje, to bi bila hipertonost. Naš je bil npr. hipoton, premalo mišičnega tonusa in smo hodili na nfth. POvej P., tako al drugače so nadonošenčki običajno napoteni v razvojno ambulanto in take stvari tam vidijo.
Ne se tok sekirat,..

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je narobe???
14.12.2007 17:04:12   
melani99
moja hčerkica počne te gibe večkrat, sem omenila to pediatru, nato sem jo še nekaj dni opazovala in sva ugotovila, da to počne kadar je zaprta oz ko se matra da bi se pokakala in tudi takrat kadar jo zelo matrajo vetrovi, (glavico potisne čisto na prsni koš, kolena potegne na trebušček)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je narobe???
14.12.2007 17:11:48   
urskas
MS (multipla skleroza) zagotovo ni. ta bolezen se pokaže šele v odrasli dobi (20+).

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je narobe???
15.12.2007 11:37:37   
malička
Po mojih pojmih so to krči  ker se je nam dogajalo čisto enako čez dan zvijanje ponoči je pa spala tak da pomoje so krči res da...kake kapljice nabavite pa bo minilo

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?