|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kuhati v kampu - šotor
12.6.2009 0:08:59   
timo
Hojla,

glede na to, da imamo tri majhne otroke moram vsak dan skuhati nekaj primernega z omejenimi"sredstvi". Ponavadi sem kuhala juhice iz vrečke, pa kakšne testenine, čevapčiče, krompir pire+bučke ali špinačo, hrenovke. V glavnem - idej za hitro, enostavno in kolikor toliko zdravo kosilo nimam.
Imate kakšne predloge oz. kakšna kosila ali večerje pripravljate svoji družinici?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
12.6.2009 8:38:45   
ksenjak
Riž + pečene kračice.

Drugače pa je naš jedilnik zelo podoben vašemu. S tem, da jaz otrokoma za kosilo skuham samo kakšno juhico iz vrečke ali pa samo kakšne makaronče, itak skoz nekaj vmes glodata (sadje, sladoled, štručke), potem pa imamo skupaj še večerjo, takrat pa ponavadi v pizza panu kaj spečemo (krompir + razno meso).

lp

(odgovor članu timo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
12.6.2009 10:43:43   
Splišni
Tale električna posoda za pico je res mogoče fajn, ker notri lahko spečeš krompir, meso in zelenjavo, pa imaš kosilo.

Drugače mi tudi na morju ne kompliciramo, pač ne jemo zdrave hrane. V tistih 3 tednih nas ne bo pobralo. Če pa se še malo več sadja je kot doma, pa sploh ne. Mi v glavnem živimo od makaronov na tak in drugačen način. Čeprav predvsem na tak.user posted image  Pa palačinke večkrat spečem za večerjo.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
12.6.2009 12:46:18   
livia
Smo na istem.
Kaka mineštrica, makaroni na 100 in en način, meso na žaru, ribe, bučke, krompir.
Večkrat gremo po pico ali pa kakega že pečenega piščanca.
Pojemo pa veliko sadja in se s tem tolažimo, da jemo zdravo.
No, še več kot sadja pojemo sladoleda. user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
13.6.2009 0:15:19   
mala zirafa
Kako pa se pere to el. posodo?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
13.6.2009 0:21:11   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Kako pa se pere to el. posodo?


jaz jo ponavadi samo obrišem s papirnatimi birsačkami

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
13.6.2009 0:23:38   
mala zirafa
A ni nevarnosti zastrupitve z bakterijami, ko si prej pekel v njej meso?Se pravi z vodo ne gre,mislim težko odstraniš milnico z nje?

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
14.6.2009 16:34:27   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

A ni nevarnosti zastrupitve z bakterijami, ko si prej pekel v njej meso?


Ne, ni, so se vse scvrle.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
14.6.2009 21:17:23   
Pepita
Palačinke! Jaz se nikoli spomnila nisem nanje pa smo enkrat meli sosede s fajn idejami user posted image .

_____________________________



(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
17.6.2009 7:19:26   
pikecpokec
V pizza panu se da spečt tiste ogrooomne palačinke user posted image . Vsak poje eno ali dve, pa so siti. pa ni veliko dela

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
17.6.2009 8:23:50   
mala zirafa
Pa imate kak šejker zraven za mešat maso al jo kar na roke?

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
17.6.2009 8:26:18   
viv_
Maso z vilcami na roke :)

Mi tudi dostikrat palačinke, ali pa jajčne omlete s šunko, obvezno Eta čufti, Eta ričet in Eta polnjene paprike in pa seveda makaroni in riž na tak in drugačen način. Ker imamo za čez plin tudi žar ploščo pa velikokrat spečemo kakšen mesek pa je...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
17.6.2009 8:31:25   
al1*
Mi tudi veliko makaronov, kuskus, juha iz vrečke, čevapi, v glavnem take stvari, ki so bolj na hitro
V lidlu kupim mešanico za palačinke - v plastenki, doliješ mleko, premešaš in spečeš.



_____________________________

lp


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
17.6.2009 9:46:32   
pikecpokec
viv, ti si genij user posted image . Dala si mi idejo s temile Eta izdelki! Ker sem tudi sama že bila rahlo obupana, kaj kuhati, da ne bojo kar naprej juhe iz vrečke, pa palačinke, šmorn, čevapčiči, pečena jajca, makaroni ...

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
17.6.2009 11:19:34   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

viv, ti si genij user posted image . Dala si mi idejo s temile Eta izdelki! Ker sem tudi sama že bila rahlo obupana, kaj kuhati, da ne bojo kar naprej juhe iz vrečke, pa palačinke, šmorn, čevapčiči, pečena jajca, makaroni ...


user posted image user posted image user posted image  Eta, zdravo in naravno...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
17.6.2009 11:23:33   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Pa imate kak šejker zraven za mešat maso al jo kar na roke?


Ja, jaz jo s šejkerjem. Samo imam pollitrskega, pa moram 2-krat delat. Si me spomnila, da moram za litrskim pogledat. Lani sme jih videla v Hervisu, tiste, ki jih imajo bilderji za beljakovinske napitke mešat. Tisto je čisto O.K.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
17.6.2009 11:38:51   
mišolinka
Tudi jaz moram pohvaliti Viv. Že toliko uporabnih informacij in napotkov.

Viv, res si super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
23.6.2009 21:07:33   
Laubica
Mi tudi eto kupujemo in takšne in drugačne makarončke,palačinke in šmorn -kupim tisto zmes in dolijem mleko

Haha-ste me potolažle -sem mislila da samo mi tko ne zdravo (konzerve,vrečke )jemo-jaz se tudi tko tolažim da nas zaradi 14dni v letu ne bo pobralo-eni revčki skozi samo tako jejo ko mame ne znajo kuhatuser posted image


< Sporočilo je popravil Laubica -- 23.6.2009 21:09:26 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
23.6.2009 22:45:37   
Lejči
Fajn tema! Definitivno bom v trgovini med drugim pogledala tudi za Etinimi proizvodi  user posted image Sicer pa jaz rada naredim tudi zelenjavo v voku z malo mesa, pa mogoče zraven riž/rezance, sataraš, ...makaroni, rizi bizi, šmorn ipd so pa itak klasika.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
24.6.2009 20:52:17   
mala zirafa
Pa je tista masa v prahu iz hofferja za kej?Kupila se jo od etkerja pa mi ni niti ena palačinka uspela.Vse se je prijemalo.Šejker mam pa tud jz pollitrski.Bo treba v nabavo.

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
2.7.2009 21:06:46   
brkn83
super tema. Mi tudi nikoli ne kompliciramo glede hranena morju. Ponavadi kakšne morske jedi, ali pa testenine, seveda spečemo tudi pico v onem pekaču in je res super,pa palačinke so božanske, brez njih mi sploh ne moremo.

Drugače pa velikokrat naredim tudi piščančje meso narežem na trake, pa paradižnik, papriko, čebulo, ter korenček na kocke, to vse skupaj prepražim in potresim s curriyem ter zalijem z malo pasiranega paradižnika, zraven pa skuham riž in sledo solate.

Velikokrat pa so na jedilniku tudi solate - šobska, testeninska, mešana, paradižnikova................ predvsem pa morajo biti lepo ohlajene in je. 

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj kuhati v kampu - šotor
4.7.2009 22:31:10   
Anonimen
Mi smo na dopustu kuhali kot doma. Največkrat omaka bologneze z makaroni ali špageti  (omako smo naredili za dva dni, ker smo imeli s seboj tudi hladilnik). v tisti okrogli veliki ponvi meso in krompir (njami), zelenjavno juho, krompir in špinačo (kupili tisto zmrznjeno) pa zraven hrenovke, ali pa čevapčiče pa zelenjava zraven, pa ribe, kruh in solata, enkrat smo šli mogoče jesti ven na pizo....pa je bilo že konec dopusta. Imamo pa s seboj en elektični rink in tisto okroglo električno ponev. Za palačinke pa vzamem s seboj tudi  teflonsko ponev. Meni se zdi, da je na kampiranju največ dela s kakšno solato (šobska ali drugo mešano). Ponavadi delamo  paradižnikovo. Juhe iz vrečk in konzerv pa ne prakticiramo, razen, če piše gor pivouser posted image
Sicer smo pa mi kuhali zjutraj, kosilo in večerjo. Ne vem, zakaj, ampak resnično smo jedli najraje nekaj toplega, pa čeprav je bil to čokolešnik, gris, mlečni riž....kot da smo celo leto stradaliuser posted image user posted image

Tudi jaz sem poskusila narediti pico v okrogli električni ponvi, pa nam ni bila dobra, ker je bila kot kuhana. Kako pa ste jo kuhale oz. pekle ve?

< Sporočilo je popravil decembrka -- 4.7.2009 22:37:18 >

(odgovor članu brkn83)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?