|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj pričakjem?
11.3.2006 22:31:19   
tanja matoh
Pozdravljene.
user posted image ne vem na koga naj se obrnem zato sem se na vse vas ki ste trenutno na forumu če mi lahko kako pomagate z nasveti ali z izkušnjami.Noseča sem 11t+3 dni.V četrtek sem bila na ultrazvoku.Vse je bilo v redu razen izredno velikega mehurja ki ga je imel plod.Mehur je bil premera 10mm,za ta čas nosečnosti pa je normalno do 6 mm.Naročena sem zopet za v torek in če ne bo boljše me bo moj ginekolog poslal v LJ.Je pa tako:če se ne bo uredilo samo od sebe mi bo otrok umrl,ker mu ne bodo delale ledvice.V 80 procentih umre v maternici v 20 pa kmalu po rojstvu.Sicer sem brala v strokovnih revijah da začnejo ledvice pri plodu izločati seč v mehur v 13.tednu nosečnosti ampak to zame ni ne vem kakšna tolažba.Že dva dni samo user posted image  in premišljujem o tem kaj bo v torek.Prosim če je imela kakšna podobno izkušnjo naj mi odpiše.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj pričakjem?
11.3.2006 22:36:35   
KODA
S to težavo nimam izkušenj.
Vem,da je težko,ampak misli pozitivno.
Držim pesti zate in tvojo pikico.Javi v torek.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tanja matoh)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj pričakjem?
11.3.2006 22:44:25   
tanja matoh
user posted image hvala za spodbudne besede.Takoj ko kaj zvem sporočim.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj pričakjem?
11.3.2006 22:56:03   
sezam
Meni je plod odmrl v 8. tednu, tako da vem kaj prestajaš. Ampak kot ti je že napisala Koda, misli pozitivno.

Žal s tvojim primerom nimam izkušenj in ti ne vem svetovati.

Držim pesti zate.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tanja matoh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj pričakjem?
11.3.2006 23:01:35   
Marogica
Tudi jaz upam, da bo vse OK in dosti sreče v torek.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tanja matoh)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj pričakjem?
12.3.2006 11:34:46   
petraz
Vem, da ti je zelo hudo, še meni je ko to berem, vendar moraš  sedaj razmišlati pozitivno. Še tako nemogoča stavr je lahko mogoče. Zato, bodi prepričana, da bo s tvojim dojenčkom vse o.k. in ti povem, pozitivne misli dobro vplivajo. Ob enem, pa ti želim, da bi se vse izteklo dobro!!! Držim pesti! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanja matoh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj pričakjem?
14.3.2006 21:58:58   
tanja matoh
user posted image Tako punce.Pa sem rešena skrbi.Z mojim otrokom je vse u redu.Hvala vam za vse spodbudne besede in podporo ki ste mi jo dajale.Upam da se bomo še slišale.user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj pričakjem?
14.3.2006 23:57:23   
Margareta

Lepo, da je vse v redu. user posted image

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu tanja matoh)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?