|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:17:11   
ZARA
...ki mu umre družina v takih grozljivih okoliščinah?? Vem, da je smrt naravni del življenja...ampak taka????????? Enim ljudem res ni prizanešeno...a ne smejo biti srečni, a nimajo te pravice???

Danes sem šla kropit. Dopoldan. Malo deklico in njenega očka...ne morem povedat, kakšni občutki so me obdajali...sliki Polone in Aleša, rože, sveče....in roza dudica. Prav taka, kot jo ima Zara. Ista. Počutla sem se jezno, žalostno, prestrašeno, ranljivo ...solze so kar tekle, same od sebe...mamico sem samo objela, rekla nisem nič...prosila me je, če ji bom včasih pripeljala Zaro, da jo bo mal pocrkljala... In spet solze...

Noro je tole življenje...










_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:18:37   
morskadeklica
Za to ni beseduser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:27:56   
CIPRESA
Ni besed Zara, ko sta bratrancu umrla fantek in punčke v prometni nesreči sem bila sama še noseča in prav tako kot ti sem se počutila krivo da imam pod srčkom zaklad onadva pa neizmerno bolečino.
Takrat enostavno nimaš besed in tudi prav je tako.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:29:12   
Annny
user posted image user posted image user posted image user posted image Zara, enostavno no poznam odgovora...ne vem, kaj bi naredila, rekla.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:29:56   
PBJ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:31:18   
PBJ
Upsss, sem narobe stisnila.

Samo jokaš lahko s prizadeto osebo ...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:35:19   
CIPRESA
Še to meni sta bratranec in njegova žena ravno zadnjič ko smo spet prišli skupaj rekla " nama je bilo dovolj že to da ste bili zraven in jokali z nama" in tisto noč po pogrebu ostali z nama. Bila je tišina a se je zdelo kot da vsak nekaj govori.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:38:03   
Anonimen
Ja, mislim, da jih ni besed, ki bi v takem primeru potolažile. Včasih tišina pove mnogo več. Ko bo čas za pogovor, boš pa že začutila, če sta prijateljici...pa takrat ne šparaj z njimi, ne s časom.

Samo tole si pa res ni za predstavljat. Pa ima ta mamica zdaj sploh še koga?

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:41:10   
frutka_
Ojoj, nisem na tekočem...kaj se je zgodilo, če ni preveč da vprašam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.1.2006 12:49:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:57:29   
arielca
Življenje je lahko tako krivično in nas zna tako zelo preizkušati... ZARA, verjamem, da si ostala brez besed. Mislim, da preprosto ni besed, ki bi zmanjšale bolečino, ni stavka, ki bi lahko spremenil stvari in ni možnosti, da bi zavrtela čas nazaj. Dovolj je pogled, objem, solza in tišina. Tišina, ki pove, da čutiš vsaj malo bolečine ob izgubi, čeprav v sebi sebično upaš, da nikoli ne bi doživljala takih grozot. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:59:01   
baguSka
Tudi jaz sem šla kropit danes...solze, solze, solze... sploh, ko zagledaš na slikici tako malo bitje, ki sploh še živet ni začelo... spreletava me srh. Tud jaz sem ostala brez besed. Le objela sem mamico in njene starše, ki so mi dali vedet, nej pazim na cesti... spet jok...

Ja Al bina, mamici je ostal še en sin, ki ni bil vpleten v nesrečo in mali, ki je bil prav tako v avtu in še ne vejo kaj bo z njim. Baje je izven življenjske nevarnosti, a bo imel hude posledice, saj so možganske poškodbe...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 12:59:07   
muki1
user posted image user posted image user posted image  nič me ne rečeš, saj ne moreš nič.........
Oh, zakaj sem sploh odpirala ta post........... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 13:06:43   
Anonimen
Res je niso potrebne besede,ker jih ni.Enostavno so odveč.
Jaz jih ne bi našla.Samo topel objem in sočustvovanje.
Ko bo nekaj dni mimo,pa boš sama videla,kako bo reagirala,ali povleč na dan
lepe spomine na umrle,za nekatere je to balzam za boleče srce,ali pa
molčat,akr pa je zelo,zelo težko.
Sem že doživela,sosedova deklica nas je zapustila pri rosnih 13 letih,niti leto
dni za njo pa še njen očka.Najprej smo molčali,sedaj pa
se z mamo rade volje spomnimo na tiste čudovite lepe trenutke,ki so jih,
ki smo jih preživeli.In kakšna bi bila sedaj,v kakšno šolo bi hodila.
Ljudje različno odreagirajo,tisti bližnji pa že vedo,kako naj se obnašajo.
Ti jo poznaš,torej...
Kakšne grozne tragedije piše človeško življenje!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 13:07:27   
kalbo
Ob takih rečeh se človek spomni, za katerimi stvarmi se ljudje ženemo, s kakšnimi malenkostmi smo obremenjeni in se sploh ne zavedamo, da smo neskončno bogati, (pa čeprav imamo astronomski minus na računu, pa tečnega šefa v službi) če so le naši otroci zdravi, pa da se lahko zbudimo ob ljubljeni osebi.
Takšne stvari mi vedno zanesejo močno žalost v srce, hkrati pa skrb za moje zaklade, ki me čakajo doma.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 13:11:55   
Annny
Kalbo, zelo lepo razmišljašuser posted image




IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ob takih rečeh se človek spomni, za katerimi stvarmi se ljudje ženemo, s kakšnimi malenkostmi smo obremenjeni in se sploh ne zavedamo, da smo neskončno bogati, (pa čeprav imamo astronomski minus na računu, pa tečnega šefa v službi) če so le naši otroci zdravi, pa da se lahko zbudimo ob ljubljeni osebi.
Takšne stvari mi vedno zanesejo močno žalost v srce, hkrati pa skrb za moje zaklade, ki me čakajo doma.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 13:13:22   
cmokec
Ob žalostnem dogodku, pogled, objokane oči in iskren objem povedo vse. Tragedija in žalost je prevelika, da bi jo besede lahko opisale.  Žal je tako, da marsikdo vztraja in sili v žalujoče z tem in onim govorenjem - marsikdaj je to čisto odveč.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 13:20:21   
Jutra
V takšnih trenutkih težko najdem pravo besedo. Kaj sploh je prava beseda? Vem pa, da žalujoči potrebuje topel objem. Zato ga objamem, stisnem k sebi. Tudi brez izgovorjenih besed se veliko pove in še lepše.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 13:28:02   
dory
Za taksno tragedijo mislim,da je cisto odvec iskat besede...tko kot je ze neva rekla objem in socutje sta dovolj...in to,da se obenem spomnimo na svoje nablizje in zivimo za ta trenutek...user posted image

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 13:29:39   
lan
Zara,iskren objem tak kot je bil tvoj pove vse!
Res zalostno,krivicno,......Res smo lahko veseli,da so nasi otroci zdravi.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 13:45:08   
gaya
V takih bolečih trenutkih jaz vedno samo molčim in user posted image , kajti nisem sposobna govort, poklonim pa vedno iskren objem, kajti iz lastnih izkušenj povem, tisti trenutek ti to pomeni največ na svetu. Takrat v tistem objemu začutiš, da nisi sam na svetu in veš, da ko bo prišel čas boš imel nekoga na katerega se boš lahko naslonil.



_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 13:54:54   
kalbo
Objem in iskren pogled vedno pove več kot kakršne koli besede.

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 14:16:12   
mamči
user posted image .meni čisto zablokira...user posted image , druga, kot jok takrat ne premorem, Ko je znanka izgubila sina, je rekla, da jo je najbolj pomirila bližina ljudi in da se je lahko s kom pogovarjala o sinu.
Pa topli objemi.... brez besed.

In včasih se obremenjujemo s takimi nepomembnimi stvarmi........

user posted image  user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 14:23:23   
ma-ja
Zara tole je res hudo. Ni nič narobe,če človek ostane brez besed. Lahko samo stojiš ob strani in nudiš vso podporo, ki jo lahko. Čas celi rane, verjemi.

Držim pesti za fantka, da bi preživel s čimmanjšimi posledicami. Oba otročka naj ji prineseta žarek upanja in sonček sreče.

Še enkrat moje sožalje!!!!

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj rečeš človeku
13.1.2006 14:24:14   
Anonimen
user posted image , itak da najprej več od joka po moje nihče ne zmore. Edino, kar lahko narediš, je da ji resnično ponudiš pomoč, če bo karkoli potrebovala. Ampak iskreno, da bo vedela, da resnično lahko računa nate. Če ji bo to z Zaro res kaj pomagalo, je to ogrooooomno.

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?