|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
8.2.2011 20:03:28   
Poka
Moja je sicer kar OK, ampak ker trenutno začasno živimo skupaj, si mislim, hvala bogu, da še samo nekaj časa...

Čeprav je že 30 let sama, je nekako zelo nesamostojna. In take dela tudi svoje bližnje. Je kar precej bolana in npr. vedno pozabi vzet zdravila oziroma se ne drži nekaterih pravil in vedno iščeneke izgovore, ko bo karkoli narobe, bomo seveda drugi poskrbeli za to.

Vedno išče tudi izgovore za napake svojih bližnjih in njeni bližnji imajo po njenem vedno prav. Enkrat se je vmešala v prepir med naju s partnerjem, če se nebi, se verjetno niti nebi sprla... In normalno - bila je na njegovi strani.

Zjutraj za prvi šum skoči pokonci ker misli, da se je njen sin vstal in panično začne tekat okrog, da bi mu naredila zajtrk. Vedno ga ali se sama pri sebi sprašuje, če on to je, ali ne je... In danes smo imeli delavce in je bilo treba naredit kosilo. Ni bilo vprašanje, kaj marajo oni ampak kaj mara njen sin... Glede nepomembne hrane - in mu je šla celo posebej delat kosilo... user posted image  On pa v bistvu je čisto vse, se niti ne pritožuje.

Hvala bogu se moj s tem ne obremenjuje preveč, v bistvu - ni mu preveč všeč.

Komaj čakam, da greva na svoje - res... Ker potem - ekrat na teden obiski in nič več, čeprav drugače čisto dobro shajamo, ampak če bi se tole nadaljevalo, pa ne bi dolgo zdržala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
8.2.2011 20:14:25   
kajalin*
hehehehe,če bi šlo njenemu sinu to na živce se ne bi pustil tak pedenat,sigurnouser posted image Na živce gre tebi.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
8.2.2011 20:29:56   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Moja je sicer kar OK, ampak ker trenutno začasno živimo skupaj, si mislim, hvala bogu, da še samo nekaj časa...

Čeprav je že 30 let sama, je nekako zelo nesamostojna. In take dela tudi svoje bližnje. Je kar precej bolana in npr. vedno pozabi vzet zdravila oziroma se ne drži nekaterih pravil in vedno iščeneke izgovore, ko bo karkoli narobe, bomo seveda drugi poskrbeli za to.

Vedno išče tudi izgovore za napake svojih bližnjih in njeni bližnji imajo po njenem vedno prav. Enkrat se je vmešala v prepir med naju s partnerjem, če se nebi, se verjetno niti nebi sprla... In normalno - bila je na njegovi strani.

Zjutraj za prvi šum skoči pokonci ker misli, da se je njen sin vstal in panično začne tekat okrog, da bi mu naredila zajtrk. Vedno ga ali se sama pri sebi sprašuje, če on to je, ali ne je... In danes smo imeli delavce in je bilo treba naredit kosilo. Ni bilo vprašanje, kaj marajo oni ampak kaj mara njen sin... Glede nepomembne hrane - in mu je šla celo posebej delat kosilo... user posted image  On pa v bistvu je čisto vse, se niti ne pritožuje.

Hvala bogu se moj s tem ne obremenjuje preveč, v bistvu - ni mu preveč všeč.

Komaj čakam, da greva na svoje - res... Ker potem - ekrat na teden obiski in nič več, čeprav drugače čisto dobro shajamo, ampak če bi se tole nadaljevalo, pa ne bi dolgo zdržala...


... da je tašča... user posted image

< Sporočilo je popravil s. -- 8.2.2011 20:30:14 >

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
8.2.2011 21:24:38   
Izabelina
blo bi zanimivo slišat kaj gre taščam pri snahah najbolj na živce user posted image


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
8.2.2011 21:51:05   
K_a_t_i
Vedno, ko berem takšne in podobne poste se zamislim... Imam namreč 2 sina.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
8.2.2011 23:07:04   
branka81
Tašča kot tašča hehe....vse so si podobne....ampak je ne smem kritizirat je kr okuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
8.2.2011 23:13:13   
Virtualna
Moja je kot VEGETA - "U sve se mijesa!"

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 7:21:37   
ne eko
glede snah

Mladenič navdušeno pove mami, da se je zaljubil in da se bo kmalu poročil.
"Za hec bom domov pripeljal 3 dekleta, ti pa poskus uganiti, katera je moja izbranka!"
Mama se strinja s predlogom in naslednji dan sin pripelje domov 3 lepotice ter jih posadi na kavč.
Nekaj časa sproščeno kramljajo. Nato se sin obrne k mami in jo vpraša:" No mami, s katero se bom poročil?" Ona izstreli: Rdečelaska na sredini."
Osupel sin vpraša:"To je neverjetno, kako si vedela??"
"Na živce mi gre kot hudič" odgovori mama

L.P.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 7:59:28   
razglednica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ne eko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 8:22:07   
Kerensa*
Kaj mi gre pri njej najbolj na živce?

To, da meni očita svoje napake. Npr. jaz zapravim 100€ za nekaj, ona pa se potem pi*di name, da sem zapravljiva. Če se spustiš z njo v debato o tem, da ugotoviš, da je v bistvu jezna sama nase, ker je tudi ona zapravila 100€, potem ji je pa zmanjkalo za kaj drugega. Ampak sama s sabo se pač ne more kregati.

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 8:32:14   
žab*ca
Pa še jaz malo pokomentiram. Najprej povem,da ne živimo skupaj in se zato razumemo.

Ko pa pride,pa žal,ne zna z otroci,pa zato ni moj otrok kriv,ampak ona-potem pa začne- sosedov se me pa nič ne boji,pa sosedov(ki je sicer eno leto starejši) zna že štet,pa vse črke.No in se mi je tako fajn zdelo,ker je v tistem moj dvoletnik začel šteti do deset.Je samo debelo pogledala.
Skratka na živce mi gre primerjanje,in pa razlaganje o vseh mogočih tet in stricov,o katerih se meni tud sanja ne,kdo je.

Drugače pa je dobrodušna in se imamo kr rade(seveda sem najboljš snaha,ker me vidi 3x na mesecuser posted image )

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 8:37:15   
pety78
Nič. user posted image

Morš mislit?user posted image Ma, pri njej najdem res same pluse in ne morem reči za eno slabo lastnost, da bi jo imela. Res ne.
Bi zamenjala moža, ampak ga nočem zaradi tašče....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 8:37:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Bi zamenjala moža, ampak ga nočem zaradi tašče....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 8:47:34   
alda
Manje je vidim ,više je volim!!user posted image user posted image user posted image
malo za šalo malo za res: moja tašča je čist drugačna, odkar je ratala vdova!
Je dosti bolj potrpežljiva, manj vsiljiva, ma res dobra, prej je pa bila pod vplivom tasta, ki pa se je imel za utelešenega Boga na zemlji in jo je imel čist pod komando.
Je hotel tudi nas: pa sem mu dala takoj vedet , da se nisem poročila z njimi ,ampak le z njihovim sinom.

v glavnem: moja tašča je dobra!!..ji manjka pol točke od prav dobre in dosti več od odlične!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 9:07:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alda)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 9:09:29   
Lantea
Njena edina napaka je, da je predobrauser posted image . Pa živimo skupajuser posted image .

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 10:16:42   
Anonimen
Nič - je nimam, je nisem nikoli spoznala. 

(odgovor članu Lantea)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 10:21:31   
asdf81
manj jo vidim, raje jo mam user posted image in ona verjetno mene isto

Se podpišem pod to,.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 12:09:36   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Vedno, ko berem takšne in podobne poste se zamislim... Imam namreč 2 sina.


Jaz pa HB dve hčerki in ne bom mela snah juhuhu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 12:25:21   
ZARA
Nič več mi ne gre na organe. Sem razčistila pri sebi že en čas nazaj in me ne gane. Spljoh.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 12:28:01   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Vedno, ko berem takšne in podobne poste se zamislim... Imam namreč 2 sina.


Jaz pa HB dve hčerki in ne bom mela snah juhuhu! user posted image user posted image user posted image



Srečnica!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 12:28:45   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nič več mi ne gre na organe. Sem razčistila pri sebi že en čas nazaj in me ne gane. Spljoh.


user posted image user posted image user posted image

Zara - recept mi napiši user posted image .
Kako si prišla do tega. Resno.
Ker me je v petek moja ljuba taščica zmerjala s kurbo,
postrigla mi je otroka brez moje vednosti,....pa še  in še....

Tako da imam nov poklic: sem **** njenemu sinu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 12:43:27   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska
Zara - recept mi napiši user posted image .
Kako si prišla do tega. Resno.
Ker me je v petek moja ljuba taščica zmerjala s kurbo,
postrigla mi je otroka brez moje vednosti,....
pa še  in še....


OMB. Glede na napisano ... OMB. Ma ignoriraj jo, bo najbolje. Nimam recepta. Ne vem, pomoje dobiš samo tršo kožo. Zakaj pa je ostrigla dete? A to kar en fleš dobi, ali kaj? Moja ni šla tako daleč, da bi koga strigla, je precenila prekleto dobro kje so meje. Parkrat si pa pač ni mogla pomagat in je šla predaleč. Je pa po mojih izkušnjah tako da, če se pustiš drkat te bodo drkali vedno in brez spoštovanja. Če se jim pa ne pustiš in jim ti diktiraš kdaj te lahko drkajo imajo pa do tebe vsaj osnovni respekt.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 12:46:52   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Čeprav je že 30 let sama, je nekako zelo nesamostojna. In take dela tudi svoje bližnje. Je kar precej bolana in npr. vedno pozabi vzet zdravila oziroma se ne drži nekaterih pravil in vedno iščeneke izgovore, ko bo karkoli narobe, bomo seveda drugi poskrbeli za to.


Pozabi vzet zdravila? OK, potem naj si pa napiše na listek ali na koledar.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj vam gre pri taščah najbolj na živce?
9.2.2011 13:08:38   
jakipaki83
Tiste, ki ne boste imele snah - a resno mislite, da moškim pa njihove tašče ne gredo na živce? user posted image

Sicer pa malo za hec: moja tašča me zna prav nasmejat. Čisto nehote po navadi. NPr zadnjič mi je razlagala, kakšno grozno taščo ima njena sodelavka. In opisala je .... sebe.

Malo za res: Podobno kot Zara. Me skoraj nič ne gane, ker pač takrat ko kaj ni ok, to povem. Se še zgodi, da mi dvigne pokrov, ampak precej redkeje kot včasih. Taščina največja napaka je pa sicer negativnost. Jamra in stoka, kako je življenje nepravično in kako se vse slabo dogaja samo njej in njeni družini, kako nikoli ne bo bolje,.... PA živi(mo) čisto fajn. Je pač jamračica na deseto potenco. Ampak ko začne, jaz zamenjam temo ali pa odidem user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?