|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako bi vedla?
5.11.2007 16:30:57   
venezuela
Imam problem, ker se moj sploh ne zmeni za otroke. Ne da jih ne bi hotel met, samo ni tak navdušen nad njimi. Njegov bratranec je poleti dobil punčko pa sem jo jst skus cartala, pa full bla navdušena, on pa nič kaj preveč. Njegova punca mi je rekla, da je njen bil tud tak hladen do svojih nečakov in da prej ni nobenga po rokah mel, na svojo dojenčico pa da je čist nor. Jst bi tko rada vidla, da bi bil moj ljubeč očka. Je pa sar 28 jst pa 24. Ravno končujem diplomo pa službo iščem, tko da bi ful rada kmal melauser posted image Drugače pa sva se o tem pogovarjala in si oba želiva 2 otroka, še rajš bi pa jst dvojčka melauser posted image . Greš sam enkrat rodit, pa maš dva naenkratuser posted image user posted image
Ne vem no, ker drugače je zelo zrel za svoja, hodi že v službo pa si rihtava gnezdece. Je pa res, da ni bilo takšne priložnosti še, ko bi bla jst, on pa šeuser posted image  zraven, ker sem bila jst večinoma brez njega  z user posted image  od njegovega bratranca. Ne vem no, tudi v restavraciji al pa kje ko vidma otročke, mu jst rečem kak je cortkan, on pa sam aha. Pa je bol hladen. Ne vem, kaj nej. Je sploh navdušen nad otroci?Jst jih pa tud ne bi rada sama vzgajala in skus bla samo jst z njimi

_____________________________

Pojdi naprej in se ne oziraj nazaj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 16:34:31   
Anonimen
Moj je bil isti 2 leti nazajuser posted image . Se jih je prou bal. Dojenčkov. Smo ga zmeri hecal da ga ne morejo vgriznt k nimajo zobuser posted image .
No pol sva se pa preselila na svoje in par mesecev po tem je sam načel temo da bi mel user posted image . No zdej se pa že več k leto trudmo in čakamo. Pa je on bl nestrpen k jst se mi zdiuser posted image .

(odgovor članu venezuela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 16:34:52   
pety78
Venezuela, drugi otroci niso merilo, verjemi. Ne sekiraj se. user posted image Ko imaš svojega, so čisto drugačni občutki. Tvoj partner se tega ne zaveda. Je pa mogoče takšen tip človeka, ki ne kaže pretirano svojih čustev.

Ko bo očka, bo drugačen kot pa sedaj, ko je stric.


_____________________________



(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 16:36:10   
Mariposa
Od prijateljice fant je bil ravno tak kot ga opisuješ. Nobenega zanimanja za otročke, še napol prisilila ga je, da sta se odločila za enega, ker si ga je ona tako želela. Od sinovega rojstva pa je očka totalno nor na malega. Ne pusti, da bi spal kje drugje kot pri njima v postelji, skoz ga nosi po rokah, previja, corta, še dojil bi ga, če bi lahko. Se mamica šali, da še dobro, da hodi v službo, drugače malega sploh v roke ne bi dobila. Tako da se lahko tudi tvoj spremeni, seveda pa ni nujno, da se bouser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 16:36:57   
Anonimen
Vse ob času. Moški morajo biti zasigurani, čeprav včasih potrebujejo kakšno brco v rit, da se zmigajo.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 16:49:54   
LadyB
Venezuela kot da bi opisovala mojega user posted image , isti je bil. Ampak zdj ko mava sinčka ga ima rad do nezavesti, ok lih previja ga ne, sam ga res obožuje,lupčka,igra,se z njemu, pogovarja,tud mori mi da spi z nama, sam jaz nepustim da se ne navadi.. Ponoč velikrat v sanjah mi razlaga kako ga ima rad. Kot je prej ena rekla, drugi otroci niso merilo, ko bosta imela enkrat svojega boš vidla da bo do njega čisto drugačen. Nč bat, eni so pač taki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 16:51:07   
Anonimen
Oh, ne vem če je kje kakšen dedec, ki je vzdihoval ob vonju tujega novorojenčka. To je pač narava. Moški so lovci.

(odgovor članu LadyB)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 16:54:13   
baguSka
Jst u lajfu se nism srecala moskega, ki bi vpil od veselja, ko se sreca z dojenckom user posted image  Si predstavljas? Se vrze na kolena in rece: "Iiiiiiiiii kok si pa tiiii en cortkan.. mejckn.. buci guci.."user posted image  Ne. Dokler to niso njegovi, pa se potem samo ko se doma sam igra z njimi! Vsaj moje izkusnje so take... No, nisem se srecala deca, ki bi laufu k dojencku ko ga vidi in bi ga zacel pestvat ipd.user posted image

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 17:21:52   
kajalin*
Naj vam nekaj povem.Js sm ženska pa nisem nikol imela želje po tujih dojenčkih,sploh mi niso bli všeč,pa da bi jih mogla cartat,pa mučkat,...
Ko pa sem svojo dobla v roke sm se zaljubila.To je drugačuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 19:24:59   
Jančika_
Dokler nisem imela svojih otrok, me tuji dojenčki niso kaj ekstra ganili. Po moje sem pred prvim porodom,pestovala ravno kakšna dvauser posted image . Medtem ko se je moj mož zjokal, ko je na rokah držal prijateljičino novorojenko - in to pet let, preden sva imela svoje otroke.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 19:28:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Naj vam nekaj povem.Js sm ženska pa nisem nikol imela želje po tujih dojenčkih,sploh mi niso bli všeč,pa da bi jih mogla cartat,pa mučkat,...
Ko pa sem svojo dobla v roke sm se zaljubila.To je drugačuser posted image

To sem hotela tudi jaz napisat.user posted image

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 19:30:32   
Anonimen
Je sploh navdušen nad otroci?



Ne vem.

Jaz nisem bila nikoli, ne prej, ne potem....user posted image  user posted image

Samo z mojim mi je mega user posted image

(odgovor članu venezuela)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 20:20:57   
r1ta
Mah to so moški. Potem se pa topijo in še bolj crkljajo svoje otroke. Vsaj moj je takšen. Ko sva se prej pogovarjala o planih za otroka je vedno dejal, da bo že, vendar je še prehitro, kljub temu da sva bila že na pragu 30-ih. Potem pa se je zgodilo in zdaj je tako nor na najino punčko, da ju je milina gledat!

Drugače sem pa zelo s težavo prebrala tvoj post, ker mi je oči neslo na tisto migajočo rit na levi strani!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 20:55:09   
venezuela
Hvala punce za odgovore, ste me potolažle. Ne bom več se ubadala s tem, sam upam da bom kmalu srečkauser posted image .

Btw, a ni fajn slikca?user posted image  Tako izstopajočo rito mam tud jst sam da je večjuser posted image a

_____________________________

Pojdi naprej in se ne oziraj nazaj

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 20:59:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: venezuela
Tako izstopajočo rito mam tud jst sam da je večja

Pazi ko zanosiš! Bo dvojna širina.user posted image

(odgovor članu venezuela)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 21:04:58   
venezuela
ha,ha,hauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako bi vedla?
5.11.2007 23:05:28   
Moyca_
nebi vedlauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako bi vedla?
6.11.2007 0:04:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Je sploh navdušen nad otroci?



Ne vem.

Jaz nisem bila nikoli, ne prej, ne potem....user posted image  user posted image

Samo z mojim mi je mega user posted image

Nekak tako tudi jaz. Saj imam rada vse otroke, samo da bi me res ganili, kot sama opisuješ, venezuela, me pa tuji niso nikoli. Me niti zdaj ne kaj preveč. Samo moja dva me.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako bi vedla?
6.11.2007 10:58:21   
Kaštrun
jaz sem bila pa vedno full za otroke. sicer nisem vpila "čir-buc-bav" ko sem kakšnega zagledala (ne naglas, ampak v sebi user posted image ), ampak sem jih pa prevlačila po rokah miljon. zato je bilo meni tudi full hudo, ker se moj nad nobenim ni navduševal (mogoče nad nečakoma). zdaj ko je prišla naša štruca ga pa ne odtrgaš od nje.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako bi vedla?
6.11.2007 19:59:08   
Moyca_
baje pa imajo taki na koncu full radi svoje otroke

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako bi vedla?
6.11.2007 20:01:48   
tanikaa
Ali pa tudi neuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako bi vedla?
6.11.2007 20:02:48   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ali pa tudi neuser posted image

nekateri nouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako bi vedla?
6.11.2007 20:03:16   
tanikaa
Ja, to pa. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako bi vedla?
6.11.2007 20:07:43   
Moyca_
treba je bit optimist

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako bi vedla?
6.11.2007 20:09:07   
tanikaa
Tudi to. In upanje umira zadnje....samo tjazy pravi, da vseeno na koncu umre. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?