|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 13:55:23   
viv_
Ker bodo imeli vsi tako popoldne tašče...

Glede na to, koliko je enega jamranja čez tašče, sem si prav oddahnila... Me bomo pa vse super truper tašče! user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 13:57:55   
dory
tko se govori user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 14:05:07   
fipi
to mi delaj......, o nas bodo same pohvale user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 14:11:02   
Marogica
Super tema viv, vendar 10-15 let prehitra. Mlajše uporabnice RR-ja o tem res ne razmišljajo-saj jaz tudi ne bi. Si pa kar predstavljam, pri vsem tem kompliciranju..........Uboge snahe/zeti

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 14:15:36   
lex
Ga že tašča na jeuser posted image , kak ga bo šele snahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 19:34:54   
Maxica
user posted image user posted image user posted image Sej imaš prav, Viv.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 19:40:27   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Me bomo pa vse super truper tašče! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 20:19:39   
muki1
Misli si. Jaz bom cela rahitična težila zetu 100 na uro. Me bo vsak dan mogel peljati v Špar bo žemlje user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 20:31:52   
Ezi
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Me bomo pa vse super truper tašče! user posted image user posted image user posted image



Ja, verjetn da res user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
9.12.2005 22:23:16   
giga
Jest srčno upam, da bom znala bit tok kul tašča k je moja. Ko je treba, nam pomaga, se ne vtikuje, čeprav je moj mož še vedno njen mali ljubček. Res je prava faca. Ful jo mam rada, z njo se bolj štekam k z mojo mami. 

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
11.12.2005 21:42:47   
Anonimen
Joj samo upam, da ne bom taka user posted image , kot moja, ampak da bom user posted image

He, he...sanjauser posted image kukuruz a kukuruza nema user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
12.12.2005 6:25:41   
anajmad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jst upam,da bom.Piine prjatlce,me imajo že zdej ful rade,da ne govorim o prjatlih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Res,ni problema pr nas,samo upam da bo tako ostal še nadaljnih 70 let.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
12.12.2005 11:37:07   
kepa*
To sem se že sama spraševala, ko sam jamramo čez tašče (vključno z mano, seveda). le kake bomo me? Ne mislit, da bomo kaj boljše.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
12.12.2005 11:45:52   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

IZVIRNO SPOROČILO: viv
Me bomo pa vse super truper tašče! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


primoza - čez taste se niti približno tok ne jamra kot čez tašče... če te je zmotila samo ženska oblika.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
12.12.2005 14:36:12   
pupika
Tud jaz upam, da bom zelo dobra tašča, no najprej moram pridet do svoje user posted image  da bom lahko sploh tašča komu. Upam, samo, da ne bom zatežena in da bom zeta/snaho prijazno sprejela v svoje okolje in ji nudila to kar imam jaz od moje tašče.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
12.12.2005 20:53:56   
lefairyon
IZVIRNO SPOROČILO: Ezi

IZVIRNO SPOROČILO: viv

Me bomo pa vse super truper tašče! user posted image user posted image user posted image



Ja, verjetn da res user posted image user posted image
user posted image




pol bojo pa naši potomci slučajno našli ta forum pa bojo vidseli da smo še bolj prtegnjeneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
12.12.2005 21:25:51   
Pajaca
Jaz bom pa ful zajebana tašča.......


.....če nam dobila enkrat na teden čokoladne tortice bom tečna k hudič!!!!

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
12.12.2005 22:02:20   
Anonimen
Jaz bom tudi zajebana tašča., sploh če bom sina mela! user posted image  Pa ne glede na to, če bo slaščičarko oženil! user posted image

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
12.12.2005 22:09:46   
Anonimen
kaj pa, če so tudi te naše tečne tašče 20-30 let nazaj govorile, da bodo kul in  nikoli tečne? user posted image     
hmmm...... slaščičerke..... mene bi se tudi dalo podkupit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
13.12.2005 8:01:52   
pupika
Ja sej jaz mislim, da so morale bit ravno tako dobre v naših letah in so verjetno isto govorile, da bodo dobre tašče, da se bodo potrudile, da bodo čimbolje sprejele svojo snaho. Ampak kaj pa niso mogle it iz svoje kože in jim je šlo kaj na živce.

Jaz sem lahko samo srečna da nimam take tašče, kot jo ima moja tašča, to je šele user posted image . Jaz bi na njenem mestu user posted image takole.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
13.12.2005 15:31:35   
ninocka
Mi bomo ze OH in SPLOH FENOMENALNE, ENKRATNE, FANTASTICNE tasce, sam kaj, ko snahe ne bojo take user posted image user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
15.12.2005 18:40:11   
Anja**
...jaz sem ze zaj user posted image  svakinja, kaka sele tasca bom user posted image ...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
15.12.2005 18:47:34   
Primoza
Ne, zmotilo me je samo to, da vsaka tašča zase misli, da je najboljša.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako bojo naši otroci srečni!!!
15.12.2005 19:02:56   
Maxica
Misim, da je pa prav za tu primerna ta zgodbica: (prepisano iz Naše družine)
V kratkem času se poročita hči in sin. Ko se njuna mama sreča s sosedo, jo ta vpraša, kako kaj njena otroka. Iz tašče se kaj vsuje: "Oh, grozno, da ima ravno moj sin tako smolo in se poroči s tako leno žensko. Kuha ji, pere, pospravlja; za nameček je pa še ves nor nanjo, nosi ji darila, rože, jo vozi na večerje...Saj bom še znorela!" "Ja, to je pa res hudo," jo razume soseda. "Kako pa kaj hči?" Tašči zažari obraz:"Ja, ta ima pa srečo. Veš kakšnega zlatega moža ima! Vse ji naredi, da ji še s prstom ni treba migniti! Pa kako jo ima rad...!"
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?