|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dojenje po 1l?
8.11.2005 9:29:38   
HuAnita
Oj, oj, moja malčka bi se, kadar sva ves dan doma, dojila kar ves čas... Resno. Čez dan vsaj 10x teži za zizaland, no, ene parkrat jo uspem premotiti, ampak ko si zamisli, pač dobi.
Kolikokrat še dojite pri 13m? Jaz bi počasi že malo nehala ali pa bi recimo dojila le 1x/dan. Me je pa strah ponovnega mastitisa, ker včeraj ponoči ji nisem dala dojke, pa sem zjutraj že imela trdo desno.user posted image user posted image user posted image
Skratka, a sem edina tako nenormalna, da jo dojim vsaj še 5xdan in noč pri njeni starosti?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dojenje po 1l?
8.11.2005 9:52:15   
Bela
O ne, nisi edina!
Bor ima skor 17 mesecev in se doji ceu dan in cele noči, se pravi po poupraševanju...odrečem mu ne nikoli.
Ko smo pa v družbi ali vni mu niti na kraj pameti ne pride, da bi se dojil.



_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dojenje po 1l?
8.11.2005 10:17:53   
Anonimen
Nisi edina.Timi ima že dve leti pa nekaj mesecev pa še vedno,leze mamici pod majico,ko mu to zapaše...ne zna še štet..no ja do tri že zna samo,ko se gre za mamine tete ignorira,da zna štetuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dojenje po 1l?
8.11.2005 10:32:59   
StBarbara
ojla,
nisi edina.Vid je star 16 mes pa še vedno, kot dojenček skos na zizi user posted image
Probam, ga čez dan čimbolj zamotit ampak 3-4X se še vedno hoče dojit user posted image  ...o noči pa nebi izgubljala besed, me je preveč sram user posted image  saj se doji kot 2 meseca star user posted image  .

...problem, pa je pri nas tudi zato, ker je zelo neješč in mu pač dam zizo, vsaj nekaj si rečem ...user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dojenje po 1l?
8.11.2005 13:43:18   
rainbow
Hello!

meni se zdi, da sva midve tudi na dobri poti, da se vam pridruživa. Ne vem, al naj bom vesela, al ne.

Kako pa kaj v službi funkcionirate, predvsem tiste, ki še dojite ponoči take velike pamže????

lp pa uživajteuser posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?