|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako lep mail sem prejela...
4.11.2004 21:25:51   
*
Dobila sem tale lep mail in ga delim z vami in vsem želim lepo!9nebesa


Nekega dne je učiteljica rekla svojim študentom, naj na dva lista papirja napišejo imena svojih sošolcev, tako da bo med imeni dovolj prostora. Nato jim je naročila, naj se spomnijo na najlepšo stvar, katero bi rekli o vsakem sošolcu, in to zapišejo poleg imena. Preostanek ure je minil v izpolnjevanju naloge, ko so končali in odšli, so vsi oddali liste učiteljici.

To soboto je učiteljica napisala imena vseh študentov, vsakega na svoj list, in prepisala vse, kar so drugi napisali o tej osebi. V ponedeljek je vsakemu dala njegov oz. njen seznam. Kmalu se je cel razred smehljal. "A res?" je slišala šepetanje. "Nikoli si nisem mislil/a, da komurkoli sploh kaj pomenim." Ali "nisem vedel/a, da me imajo drugi tako radi." To so bili najpogostejši komentarji. Nihče v razredu ni nikoli več omenil teh listov. Ona ni vedela, če so se o tem pogovarjali po šoli ali s starši, vendar sploh ni bilo važno. Naloga je dosegla svoj cilj. Študentje so bili zadovoljni sami s seboj in z ostalimi. Ta skupina študentov je napredovala.

Precej let kasneje je eden od študentov umrl v Vietnamu in učiteljica se je udeležila pogreba tega posebnega študenta. Še nikoli ni videla službujočega v vojaški krsti. Izgledal je tako pripraven, tako odrastel.Cerkev je bila napolnjena z njegovimi prijatelji. Eden za drugim so vsi, ki so ga imeli radi, šli zadnjič mimo krste. Učiteljica je bila zadnja, ki je blagoslovila krsto. Ko je stala tam, ji je eden od vojakov, ki je bil tam kot pogrebnik,pristopil: "Ste bili vi Markova učiteljica ?" "Ja," je odvrnila.Potem je dejal: "Mark mi je veliko govoril o vas." Po pogrebu je večina Markovih bivših sošolcev šla skupaj na pogrebščino. Tam sta bila Markova mati in oče in očitno čakala, da bosta govorila z učiteljico."Rada bi vam nekaj pokazala", je rekel oče in potegnil denarnico iz žepa. "Tole so našli pri Marku, ko je bil ubit. Misliva, da boste prepoznali tole." Odprl je predalček in previdno potegnil ven dva ponošena lista papirja, ki sta bila očitno prelepljena in velikokrat razgrnjena in ponovno zložena. Učiteljica je vedela, ne da bi pogledala na papirje, da so to tisti listi, na katere je ona navedla vse dobre stvari, ki jih je vsak od Markovih sošolcev napisal o njem. "Hvala, da ste to naredili", je rekla Markova mati. "Kot vidite, je Mark to shranil kot zaklad." Vsi Markovi bivši sošolci so se začeli zbirati. Charlie se je smehljal, rahlo v zadregi, in rekel: "Jaz imam še vedno ta seznam. Imam ga v zgornjem predalu moje mize." Chuckova žena je rekla: "Chuck me je prosil, da ta seznam dam najin poročni album." "Jaz imam tudi svojega," je rekla Marilyn. "V mojem dnevniku je." Potem je Vicki, še ena sošolka, segla v svojo torbico, potegnila ven denarnico in pokazala svoj ponošen in oguljen seznam skupini. "To nosim ves čas s seboj", je rekla Vicki in nadaljevala: "mislim, da smo si vsi shranili liste."

Takrat se je učiteljica končno usedla in zajokala. Jokala je za Marka in za vse njegove prijatelje, ki ga ne bodo več videli. Usoda ljudi v družbi je tako negotova, da pozabimo, da se bo življenje nekoč končalo. Vsi pa vemo, da se nekoč bo. Zato prosim, povejte ljudem, katere imate radi in za katere vam ni vseeno, da so posebni in pomembni. Povejte jim, preden bo prepozno. In eden od načinov, kako to storiti, je: pošljite to sporočilo naprej. Če ga ne boste poslali, boste še enkrat zamudili čudovito priložnost, da naredite nekaj lepega in prijetnega. Če ste to prejeli, je to zato, ker nekomu ni vseeno za vas in pomeni, da je verjetno vsaj eden, komur nekaj pomenite. Če ste "preveč zaposleni", da bi si takoj zdajle vzeli nekaj minut in to sporočilo poslali naprej, bi bilo to PRVIČ, da ne naredite te majhne stvari, ki lahko spremeni vaše razmerje? Večim ljudem ko boste to poslali, lažje boste dosegli tiste, ki vam nekaj pomenijo. Pomnite: žanjete, kar sejete. Kar vlagate v življenja drugih,se vam povrne.Naj bo vaš dan tako blagoslovljen kot ste posebni vi.
9nebesa9nebesa9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako lep mail sem prejela...
4.11.2004 21:30:42   
Blink1
9nebesa9nebesa9nebesa

Prevelikokrat pozabimo najdražjim povedat, da jih imamo radi...Pa bi bilo treba...

Lepo Kamejka:rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako lep mail sem prejela...
4.11.2004 21:39:07   
Anonimen
Zelo lepo!9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako lep mail sem prejela...
4.11.2004 21:40:29   
Alexandra
Mmm, fuul lepo. :)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako lep mail sem prejela...
4.11.2004 21:51:00   
@dasa@
...jest tud to dobla dons.....
lp:angel:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako lep mail sem prejela...
4.11.2004 21:53:32   
lea6
Res lepo! Mi je šlo kar na jok. Jaz bi to poslala vsem članicam RR, ste same fajn punce oz. fantje.

lp Lea

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako lep mail sem prejela...
4.11.2004 21:57:46   
ninca
lepo...full 9nebesa

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
4.11.2004 22:51:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako lep mail sem prejela...
4.11.2004 22:55:05   
mammika
Ja res je lep .In jaz vas imam tudi rada tako kot Bagi.....Je treba povedat ne'???
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako lep mail sem prejela...
4.11.2004 23:34:22   
mala Zala
Vidiš, Kamejka, še dobro, da sem te aktivirala.....:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:!!!

LP:kuza:!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 0:33:10   
kimi
res lep mail...sm skor:((

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 8:16:09   
Lenny
Lepo! :rozica: :rozica: :rozica:
Morda bomo lahko kdaj kasneje kakšni učiteljici predlagale, da kaj podobnega napravi za naše otroke...

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 8:18:43   
Donja
Res lepo. Bom posredovala naprej, upam, da ne zameriš Kamejka. Res bi večkrat morali svojim bližnjim in prijateljem povedat, da jih imamo radi.

Vsem :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 8:48:15   
Anonimen
Ful, ful lepo. Joj, jaz imam takoj solzne oči. Upam, da me kdo ne vidi. Sem v službi in imam rada vse dobre ljudi.

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 9:57:37   
BARBARA R.
:rozica: Jaz vas imam tudi vse rada! :rozica::rozica:
naj vas :angel::angel::angel: čuvajo na ta "žalosten" petek!

:muca:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 11:00:29   
*
Zakaj na žalostni petek?:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 11:15:51   
Pupica
Jaz danes definitivno ne bom več brala postov na RR:((:((
Očitno sem danes preveč sentimentalna...Kamejka lepo da si tole delila z nami, men so spet solzice prišle na oči:((:((
:muca:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 11:44:40   
puncica
Ravnokar prebrala na mailu, pa še taka lepa rožica je zraven:bravo::bravo:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 18:07:40   
Urša
Lepo. :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kako lep mail sem prejela...
5.11.2004 19:08:13   
ronja5
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kako lep mail sem prejela...
7.11.2004 8:55:02   
india
Zelo lepo in zelo ekstra misel. Svojih čustev res ne smemo skrivati in prav je, da ljudem povemo, dajih imamo radi!:rozica::rozica::rozica::rozica:
Tudi jaz in moji sončki vas imamo na RR RADI!:love::love::love::love::love:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?