|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako motivirati počasnega šolarja
19.10.2011 20:16:31   
Meggi
  Šola  je prestopila še eno brzino v višjo prestavo in s tem tudi v 4. razredu lov na ocene.

Imamo bejbiko, ki je pri pouku in nalogah zelo počasna. Nalogo ne uspe naredit v šoli, ko jo večina uspe. Tudi učiteljice podaljšanega bivanja mi je povedala, da je hitro z mislimi drugje, da jo zanima **** stvari. Malce več rabi koncentracije za eno stvar. VČasih se sprašujem, da bi mogla imeti totalni labaratorij okoli sebe!

Poskušamo jo motivirati, da če bo uspela v šoli opravit nalogo, ali preostanek doma ji bo ostao več časa za igranje... kar se rada igrata skupaj s sestrico, sploh ustvarjata.
A včasih naloga traja in traja.... Omejila sem ji že s časom... a kakor grem stran v drugo sobo, jo bo že zmotila "ena nalepka na zvezku"...

Kako motivirati, kako povečat koncentracijo, kakšen nasvet? V želji, da  nam šola ne bremeni vsakdana se zahvaljujem za nasvet!


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
19.10.2011 20:28:43   
Paštetka
Dextro energie? user posted image
Omega 3? user posted image
Kazen?user posted image



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
19.10.2011 22:04:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Šola  je prestopila še eno brzino v višjo prestavo in s tem tudi v 4. razredu lov na ocene.

Imamo bejbiko, ki je pri pouku in nalogah zelo počasna. Nalogo ne uspe naredit v šoli, ko jo večina uspe. Tudi učiteljice podaljšanega bivanja mi je povedala, da je hitro z mislimi drugje, da jo zanima **** stvari. Malce več rabi koncentracije za eno stvar. VČasih se sprašujem, da bi mogla imeti totalni labaratorij okoli sebe!

Poskušamo jo motivirati, da če bo uspela v šoli opravit nalogo, ali preostanek doma ji bo ostao več časa za igranje... kar se rada igrata skupaj s sestrico, sploh ustvarjata.
A včasih naloga traja in traja.... Omejila sem ji že s časom... a kakor grem stran v drugo sobo, jo bo že zmotila "ena nalepka na zvezku"...

Kako motivirati, kako povečat koncentracijo, kakšen nasvet? V želji, da  nam šola ne bremeni vsakdana se zahvaljujem za nasvet!



Priporocam ti knjigo : Kvantno ucenje. za tebe, ne za otroka, potem ji bos morda lazje pomagala. je en kup for kako motivirati, kako je lahko ucenje veselje itn...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
19.10.2011 23:06:13   
Meggi
Hvala za namig- preverim knjigo!

Ma ni hecno tole res ne!


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 9:45:34   
skuštrana
Meggi, mi imamo isti problem, s tem da smo v prvem razredu. Pri nas so ocene ža v drugem polletju, tako da...

V popoldanskem varstvu nikoli ne uspe narediti vseh nalog, kar pomeni da doma še vsaj eno uro delamo samo to. Potem je še čitanje, ki ga morajo obvladati do konca prvega razreda...Koma.

Ma, njo vse to zanima, v šolo rada hodi, ampak ta počasnost jo bo pokopala. Vedno je v vsem zadnja (razen pri športu, tam je pa najhitrejša v razreduuser posted image ), ko že vsi pišejo ona šele vleče zvezek iz torbe...Hvalabogu jih je v razredu samo 12 pa ima učiteljica čas za njo.





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.10.2011 10:00:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:01:37   
Paštetka
MEggi, se opravičujem, res ni bilo mišljeno kot hec. Ampak enim res enostavno zmanjkuje energije oz koncentracije, tudi ker jim pade "cuker".

Zelo veliko vlogo ima pri koncentraciji prehrana.
JAz sem mogla vedno zraven žreti kakšne kekse, ko sem se učila. Ampak to so prazne kalorije, ki niso ravno dobre za otroke in vplivajo na trenutno koncentracijo.

Na spletu najdeš precej literature in sezname prehrane, ki vplivajo na daljšo sposobnost koncentracije oz. delovanje možgan.

Npr. razni oreščki, suho sadje, polnozrnate stvari, lahko ji narediš tudi zajtrk iz kakšnih polnozrnatih žitaric, sadja...
Tudi dodatek kot je Omaga 3 (esencielne maščobne kisline) so hrana za možgane, in vplivajo na optimalno delovanje le-teh, kar se odraža na boljši koncentraciji, spominu...

Zato, sem ti napisala dextro energie in omega 3.




< Sporočilo je popravil Paštetka -- 20.10.2011 10:07:43 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:06:11   
skuštrana
MEggi, se opravičujem, res ni bilo mišljeno kot hec. Ampak enim res enostavno zmanjkuje energije oz koncentracije, tudi ker jim pade "cuker".


Sicer nisem Meggi, ampak naši ne zmanjka energije, ampak jo preusmeri drugam user posted image Če bi jo peljala na atletiko bi naredila pet krogov na stadionu brez problema. Učenje pa...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:08:26   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Sicer nisem Meggi, ampak naši ne zmanjka energije, ampak jo preusmeri drugam user posted image Če bi jo peljala na atletiko bi naredila pet krogov na stadionu brez problema. Učenje pa...

Zara je ista. Ista. Cel teden imajo dopoldan tečaj plavanja, a misliš da je kaj utrujena? Malo morgen. Ko pa odpre zvezek z na(d)logo je pa samo še za v nezavest past.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:10:16   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

MEggi, se opravičujem, res ni bilo mišljeno kot hec. Ampak enim res enostavno zmanjkuje energije oz koncentracije, tudi ker jim pade "cuker".


Sicer nisem Meggi, ampak naši ne zmanjka energije, ampak jo preusmeri drugam user posted image Če bi jo peljala na atletiko bi naredila pet krogov na stadionu brez problema. Učenje pa...



Tukaj ni mišljena fizična energija, ampak energija kot sposobnost koncentracije možganov. Lahko si mentalno utrujeni in imaš energije za preteči 3 kroge. To ni enako. JE pa res, da tudi, takrat, ko ti primanjkuje koncentracije, greš laufat, da se nadihaš svežega zraka, da dobiš več kisika in spet lahko razmišljaš in se koncentriraš bolj močno.

To ni eno in isto.


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:13:39   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Sicer nisem Meggi, ampak naši ne zmanjka energije, ampak jo preusmeri drugam user posted image Če bi jo peljala na atletiko bi naredila pet krogov na stadionu brez problema. Učenje pa...

Zara je ista. Ista. Cel teden imajo dopoldan tečaj plavanja, a misliš da je kaj utrujena? Malo morgen. Ko pa odpre zvezek z na(d)logo je pa samo še za v nezavest past.


Eto, točno to.

Je rekla učiteljica na govorilnih, da jo je skoraj kap zadela ko je extra usporena, vedno zadnja Liza pri telovadbi postala super hitra, prva Liza user posted image






_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:20:24   
Paštetka
kaj pa slabokrvnost? Železo? Iz prakse lahko povem, da je tudi ta lahko velik krivec nekoncentracije.

Nam je en kirurg med predavanjem kar predpisoval železove tablete. user posted image Vem, ni smešno, ampak je pomagalo.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:22:04   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Sicer nisem Meggi, ampak naši ne zmanjka energije, ampak jo preusmeri drugam user posted image Če bi jo peljala na atletiko bi naredila pet krogov na stadionu brez problema. Učenje pa...

Zara je ista. Ista. Cel teden imajo dopoldan tečaj plavanja, a misliš da je kaj utrujena? Malo morgen. Ko pa odpre zvezek z na(d)logo je pa samo še za v nezavest past.


Eto, točno to.

Je rekla učiteljica na govorilnih, da jo je skoraj kap zadela ko je extra usporena, vedno zadnja Liza pri telovadbi postala super hitra, prva Liza user posted image






Dolgčas, oblada snov ali lenoritis?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:31:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
kaj pa slabokrvnost? Železo? Iz prakse lahko povem, da je tudi ta lahko velik krivec nekoncentracije. 

Ma ne ni slabokrvna, smo že raziskovali. To so otroci z motnjami pozornosti in motnjami koncentracije. Ena veja hiperaktivnosti. ADD - Attention Deficit Disorder.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:33:32   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Sicer nisem Meggi, ampak naši ne zmanjka energije, ampak jo preusmeri drugam user posted image Če bi jo peljala na atletiko bi naredila pet krogov na stadionu brez problema. Učenje pa...

Zara je ista. Ista. Cel teden imajo dopoldan tečaj plavanja, a misliš da je kaj utrujena? Malo morgen. Ko pa odpre zvezek z na(d)logo je pa samo še za v nezavest past.


Eto, točno to.
Je rekla učiteljica na govorilnih, da jo je skoraj kap zadela ko je extra usporena, vedno zadnja Liza pri telovadbi postala super hitra, prva Liza user posted image

user posted image  Lulam...

Ja, poznam. Zara ima vsak petek še naloge od prejšnjega dne, ker je pri pouku tako počasna.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 10:38:30   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
kaj pa slabokrvnost? Železo? Iz prakse lahko povem, da je tudi ta lahko velik krivec nekoncentracije. 

Ma ne ni slabokrvna, smo že raziskovali. To so otroci z motnjami pozornosti in motnjami koncentracije. Ena veja hiperaktivnosti. ADD - Attention Deficit Disorder.


no, potem pa itak veš, da je hormonsko... in kaj potrebuje. Kot bi v CSI rekli CASE CLOSED! user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 11:30:45   
urška
meni se tole sliši kot ADHD. ki se pri deklicah kaže približno tako, kot ti opisuješ. deklice načeloma niso hiperaktivne v fizičnem smislu, imajo pa izrazite motnje koncentracije in zato se jih hitro obdolži, da so lene in počasne.
medtem ko so fantje podivjani in nevzgojeni.
se pa ta motnja pri deklicah redkeje diagosticira ravno zato, ker s svojim obnašanjem niso toliko moteče kot fantje.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 11:32:29   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
kaj pa slabokrvnost? Železo? Iz prakse lahko povem, da je tudi ta lahko velik krivec nekoncentracije. 

Ma ne ni slabokrvna, smo že raziskovali. To so otroci z motnjami pozornosti in motnjami koncentracije. Ena veja hiperaktivnosti. ADD - Attention Deficit Disorder.


moj sin ima dodan še H v tej diagnozi: hiperactivity.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 11:39:20   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: urška

meni se tole sliši kot ADHD. ki se pri deklicah kaže približno tako, kot ti opisuješ. deklice načeloma niso hiperaktivne v fizičnem smislu, imajo pa izrazite motnje koncentracije in zato se jih hitro obdolži, da so lene in počasne.
medtem ko so fantje podivjani in nevzgojeni.
se pa ta motnja pri deklicah redkeje diagosticira ravno zato, ker s svojim obnašanjem niso toliko moteče kot fantje.


Zara recimo ni tipična ADD. Ona se ogradi in nič ne sliši, pa full ni pozorna na navodila. Ima en kup enega nepotrebnega dela in drugače ni moteča za okolico, ampak zaradi prebujne domišljije živi v popolnoma svojem svetu.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 11:49:51   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Sicer nisem Meggi, ampak naši ne zmanjka energije, ampak jo preusmeri drugam user posted image Če bi jo peljala na atletiko bi naredila pet krogov na stadionu brez problema. Učenje pa...

Zara je ista. Ista. Cel teden imajo dopoldan tečaj plavanja, a misliš da je kaj utrujena? Malo morgen. Ko pa odpre zvezek z na(d)logo je pa samo še za v nezavest past.


Eto, točno to.

Je rekla učiteljica na govorilnih, da jo je skoraj kap zadela ko je extra usporena, vedno zadnja Liza pri telovadbi postala super hitra, prva Liza user posted image






Dolgčas, oblada snov ali lenoritis?


Ma, niti ni dolgčas, ona je enostavno takšna. Fora je v tem, ker zna snov, ampak je počasna. Ravno včeraj je mož malo preverjal koliko RES zna in ve vse, obvlada, sploh ni panike...Ampak ona ne bo kontrolne naloge rešila v 45 minutah, ker bo 15 krat zbrisala eno črto v črki A ker se njej ne dopade in ni ravno prav ravna. Ali pa si bo ravno takrat morala popravit zokn, ker jo pri prstih tišči.. Pa neko svojo logiko ima in ko načeloma je ta logika ok, ampak v šoli pa ne prolazi user posted image   Včeraj je imela pri matematiki za povezat dve točki, enkrat z ravno črto in enkrat z zakrivljeno črto. In je punca ti dve točki povezala tako, da je od točke A do točke B potegnila pol ravne, pol zakrivljene črte. In ko jo je mož vprašal kakšna črta je to je rekla - ravnozakrivjena črta user posted image user posted image Tako kot je Zara rekla, nek svoj svet....





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 11:56:29   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: urška

meni se tole sliši kot ADHD. ki se pri deklicah kaže približno tako, kot ti opisuješ. deklice načeloma niso hiperaktivne v fizičnem smislu, imajo pa izrazite motnje koncentracije in zato se jih hitro obdolži, da so lene in počasne.
medtem ko so fantje podivjani in nevzgojeni.
se pa ta motnja pri deklicah redkeje diagosticira ravno zato, ker s svojim obnašanjem niso toliko moteče kot fantje.


Zara recimo ni tipična ADD. Ona se ogradi in nič ne sliši, pa full ni pozorna na navodila. Ima en kup enega nepotrebnega dela in drugače ni moteča za okolico, ampak zaradi prebujne domišljije živi v popolnoma svojem svetu.


no sej, to sem hotela povedat: to so značilnosti ADHDja pri deklicah. pri fantih je popolnoma drugače in veliko bolj moteče.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 12:18:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: urška
no sej, to sem hotela povedat: to so značilnosti ADHDja pri deklicah. pri fantih je popolnoma drugače in veliko bolj moteče.

Aha. Nisem razumela. No, vglavnem... zdaj ima specialno pedagoginjo ene parkrat na mesec, da jo malo usmeri. Ker pač nima odločbe. Ostale z odločbo ima do 4x na teden, se mi zdi. Nisem zihr. Je pa ženska sonček in obvlada svoje delo, res je carica. Koliko ur pa tvojemu fantiču pripada na teden?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 12:32:00   
Paštetka
ravnozakrivljena user posted image user posted image user posted image user posted image

punca je že pri višji matematiki.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 13:12:00   
ronja
Ima en kup enega nepotrebnega dela in drugače ni moteča za okolico, ampak zaradi prebujne domišljije živi v popolnoma svojem svetu.

Pa ima zato dejansko težave v šoli? Ker če jih nima, jo pusti, jaz sem tudi z mislimi na 100 koncih, pa me to v šoli ni nikoli oviralo, je bilo dovolj, da sem en del pozornosti tja namenila, vso pa zelo redko - je moralo bit res kaj izjemnega. Mene so pustili čečkat ali spat med poukom, ker nisem nikogar s tem motila, ali pa so mi dali zraven kakega sošolca, ki je rabil pomoč, da sem imela kaj počet. Če delam samo eno stvar naenkrat, mi je hitro dolgčas.

Ma, niti ni dolgčas, ona je enostavno takšna. Fora je v tem, ker zna snov, ampak je počasna. Ravno včeraj je mož malo preverjal koliko RES zna in ve vse, obvlada, sploh ni panike...Ampak ona ne bo kontrolne naloge rešila v 45 minutah, ker bo 15 krat zbrisala eno črto v črki A ker se njej ne dopade in ni ravno prav ravna.Ali pa si bo ravno takrat morala popravit zokn, ker jo pri prstih tišči.. Pa neko svojo logiko ima in ko načeloma je ta logika ok, ampak v šoli pa ne prolazi   Včeraj je imela pri matematiki za povezat dve točki, enkrat z ravno črto in enkrat z zakrivljeno črto. In je punca ti dve točki povezala tako, da je od točke A do točke B potegnila pol ravne, pol zakrivljene črte. In ko jo je mož vprašal kakšna črta je to je rekla - ravnozakrivjena črta Tako kot je Zara rekla, nek svoj svet...
haha, pa to sem jaz! In dokler ne rešim 1. računa, ne bom šla na naslednjega, ko da bi mi bilo pod častjo, da me bo en račun zezaluser posted image . Pa vem, da je neumno, ampak dokler zaradi tega ne trpijo rezultati, enostavno otrok nima nobene motivacije, da bi se spreminjal - ker je tako čisto zabavno živetuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako motivirati počasnega šolarja
20.10.2011 13:42:19   
skuštrana
Ronja, he, he, jaz sem bila full površna..Sem šeuser posted image
Ma, saj mi2 jo pustiva, tudi učiteljico ima res super super super, ampak kaj ko učni načrt je treba osvojit in pika...Grrruser posted image . In me skrbi ko bo potrebno v 45 minutah kaj rešit ona pa ne bo, pa ne zato ker ne zna ampak zaradi ene narobe postavljene vejice user posted image user posted image

In pa ta počasnost...Ma, jaz bi tolikooo počela popoldan pa moram sedet zraven nje user posted image user posted image Čari starševstva, ni kaj.user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?