|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako najlažje iz MB strani do živalskega vrta...
1.5.2007 22:05:49   
tajtaja
Nas je zafrknilo, smo hoteli jutri v Zagreb v živalski vrt.
Dobro, da sem šla preverit dokumente, in vidim da sta tamalemu potekla in osebna in potni list, punci pa samo potni list-osebna je še OK.
Ker sem bolj na maloobmejno, sploh nisem opazla.
Tako da zdaj gremo v Lj., ker če odpade v zadnjem hipu, bo razočaranje preveliko.
Malo mi pomagajte, da ne bomo preveč iskali.
Sicer smo že bili, ampak je tega že kar nekaj časa.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako najlažje iz MB strani do živalskega ...
1.5.2007 22:21:46   
tajtaja
No, kaj zdaj.
Hitro, ker grem spat.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako najlažje iz MB strani do živalskega ...
1.5.2007 22:26:26   
eva1
Hm...na avtocesto do Lj, potem na Lj obvoznico za smer Kranj, jarše...na odcepu za Kranj(avstrijo) zaviješ iz obvoznice, ampak ne zaviješ desno za kranj, ampak levo za center, pri 2 semaforju zaviješ desno na šišensko cesto, in potem skoz naravnost cca. 2-3km na levi zagledaš ZOO...lahko pa greš še po drugi strani, kjer je še lažje, ampak se točno ne spomnim odcepov, pa rajš ne bom pisala, da ne  bom kej zajuser posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako najlažje iz MB strani do živalskega ...
1.5.2007 22:35:44   
Naja31
Po avtocesti do Lj, tu zaviješ na Lj obvoznico v smeri Kranj. Se pelješ do izvoza Lj. Brdo, greš ven, naravnost čez semafor, cesta zavije nazaj pod obvoznico, mimo hotela Mons, do prvega križišča, tu zaviješ levo, pelješ naravnost, vse do Večne poti, kjer zaviješ desno in malo naprej je ZOO na levi. Saj povsod piše ZOO, tako da ne moreš zgrešiti.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako najlažje iz MB strani do živalskega ...
1.5.2007 22:38:35   
tajtaja
Punce hvala. user posted image

Saj vem,kam se moram obrniti po pomoč.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?