|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako po končani 3md?
25.8.2005 9:47:11   
tinadvojčica
Zanima me kako naprej ko končamo to dieto.Jaz sem sicer kar nekaj izgubila ampak kakšnih 5 kg bi pa še.No kako naprej?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako po končani 3md?
25.8.2005 10:04:05   
biba77
Kolikor jaz vem, je treba naredit pavzo.
Takoj po koncu je meni bilo receno, da naslednje 3 mesece jem normalno, samo za zajtrke naj obdrzim sadje.

Tako je bilo, ko sem jaz pred leti delala to dieto. Ne vem, ce se je kaj spremenilo?!? :zmeden2:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako po končani 3md?
25.8.2005 10:10:32   
Magi*
sicer nikdar nisem bila na katerikoli dieti, se mi pazdi, da z enim zdravim načinom prehranjevanja (življenja) lahko obdržiš kilažo, če že ne dosežeš zastavljenega cilja.

men grejo kile same dol, pa jem veliko, sam predvsem nemastno, nič cvrtja, veliko sadja in zelenjave, pusto meso, čim manj delikatesnih izdelkov, dosti žitaric. uporabljam samo oljčno olje, pa nič majonez ipd. jemo pa zelo dobro in okusno. ampak tak način prehranjeanja smo imeli že doma in ni nič vsiljeno. pa ne mislit, da se čemu odpovedujemo. ravno tako imamo vsako nedeljo piknik in pozimi nedeljsko pečenko.

pa veliko vode popijem in se dosti gibam.

aja, pa odkar sem sladkarije pospravila z jedilnika, gre postava nazaj z nadzvočno hitrostjo;)

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako po končani 3md?
25.8.2005 11:30:29   
Anonimen
Točno tako je, kot pravi Astra.;)

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako po končani 3md?
25.8.2005 20:40:44   
leah
Sem gledala tvoje slike Tinadvojčica-pa si res lepo shujšala, tako da jaz mislim, moraš zdaj samo zmerno jesti in redno migati pa bo postava ostala ista.
Aja pa:bravo::bravo::bravo:za voljo!!!in lepo postavo seveda(sicer sem videla smo roke, ampak predvidevam, da je cel body tak)

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako po končani 3md?
25.8.2005 21:49:16   
Mariposa
Leah kaki so pa kaj tvoji rezultati s South beach dieto?

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako po končani 3md?
2.9.2005 18:44:50   
Anonimen
To se tud jaz sprašujem. Sem shujšala 6 kil z dieto... potem pa sem junija zaključila......
Nisem se držala, in zjutraj jedla samo sadja... men je to (milo povedano) mučenje). Sem pa pazila koliko jem....
Predvsem pa NISEM JEDLA ČOKOLADE

Potem sem šla še 2 kg dol..... pa sem obe dobila nazaj v zadnejm mesecu. Logiš... če ješ čokolado, pa se nažiraš ob polnoči.... itak.

Zdej pa spet pazim..... pa pregovarjam mamo da bi šle mal na dieto... nje sploh ne bi škodlo da bi shujšala, jaz pa si želim še kakšne 3kg dol spravit... za rezervo... za čez zimo

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?