|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 19:56:53   
Zamima
No, tako je, pred časom sem spoznala moškega, s katerim sva se zelo lepo ujela, vendar se zaradi narave njegove službe videla le nekajkrat. Običajno sva v kontsaktu preko sms-ov, tel. klicev in mailov.

Zdaj pa, on mi je pač povedal, da sem mu všeč, kaj dosti pa ni ukrenil v tej smeri, da bi bila skupaj. Meni ni vseeno zanj. Ali naj počakam, da sam nadaljuje načeto. Ali naj mu dam jaz vedeti, da bi se rada odkrito pogovorila?

Saj vem, blesavo vse skupaj, ampak jaz ne maram najedati in sem pričakovala, da bo pogovor nanesel na naju tudi na 4 oči, ne samo preko sms-ov user posted image .

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 20:04:35   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

No, tako je, pred časom sem spoznala moškega, s katerim sva se zelo lepo ujela, vendar se zaradi narave njegove službe videla le nekajkrat. Običajno sva v kontsaktu preko sms-ov, tel. klicev in mailov.

Zdaj pa, on mi je pač povedal, da sem mu všeč, kaj dosti pa ni ukrenil v tej smeri, da bi bila skupaj. Meni ni vseeno zanj. Ali naj počakam, da sam nadaljuje načeto. Ali naj mu dam jaz vedeti, da bi se rada odkrito pogovorila?

Saj vem, blesavo vse skupaj, ampak jaz ne maram najedati in sem pričakovala, da bo pogovor nanesel na naju tudi na 4 oči, ne samo preko sms-ov user posted image .

user posted image user posted image user posted image



Ni blesavo.

Če si sama - ni ovir(mislim brez partnerja, otrok ni nikoli ovira). Jaz bi se definitivno pogovorila s tem tipčkom user posted image . Upam, da ni vezan(da ne bo boleče).

Je pa res - eni se bolje izražajo preko sms-ov in mailov, kot pa po telefonu.

user posted image for you.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 20:07:05   
Zamima
Ni noben od naju vezan, če bi bil se ne bi šla tega, user posted image .  Ampak jaz ne vem kak naj začnem pogovor o tem, ker ne bi rada izpadla vsiljiva user posted image .




_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 20:07:40   
Naja30
Če ti je kaj do njega, on ti je pa tudi povedal, da si mu všeč, ga kar vprašaj odkrito, kako in kaj. Tako bi jaz naredila. Ker se ne maram sukat v temi. Zato kar direkt vprašam.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 20:08:22   
Zamima
saj to je,... na živce mi gre negotovost user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 20:20:02   
Naja30
Mogoče bi pa lahko načela temo najprej v hecu, npr. ko se pogovarjata kam bi šla ali kaj podobnega, pa rečeš kao za hec ja midva bova pa šla, ja, ko se tak veliko vidiva. Pol pa vidiš reakcijo in nadaljuješ bolj resno. No zdaj sem bolj po svoje povedala, pa sej razumeš, kako mislim?
Negotovost pa ubija, ja. Sploh če se ne vidita pogosto.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 20:36:31   
muki1
Glej, če ti je že on povedal da si mu všeč, ma ne vem, lahko da je plah. Moj se je pol leta sukal okrog mene, da sem jaz vmes še drugega mela, ko se ni znal izrazit. Ko se mu je končno odprlo user posted image , mi ni bilo žal, da se je pol leta matral.
Ampak jaz sem bila takrat stara 19 let, ti pa si že odrasla ženska in če bi se mi podobno dogajalo zdaj, bi mu najbrž rekla, da bi res rada vedela na čem si, ker ti ni do igric.

Želim ti vso srečo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 20:39:03   
Zamima
res mi ni do igric, pa tudi kot prijatelja ga ne bi rada izgubila s tem, da ga bom pred dejstvo postavljala,... mah, kar nekaj vse skupaj user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 21:12:07   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

res mi ni do igric, pa tudi kot prijatelja ga ne bi rada izgubila s tem, da ga bom pred dejstvo postavljala,... mah, kar nekaj vse skupaj user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni kar nekaj - ne tako pisat no.

Pač vprašaš - direkt ali ga pa objameš, stisneš - vidiš reakcijo user posted image .

Srečno.

Saj ga ne boš izgubila, menda ja se te ne bo dedec ustrašil. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 22:36:22   
tinkatonka
Meni ni vseeno zanj. Ali naj počakam, da sam nadaljuje načeto. Ali naj mu dam jaz vedeti, da bi se rada odkrito pogovorila?


Veš, da si mu všeč, on je tebi. Če vidiš, da cinca je najbrž malo sramežljiv. Pa ti naredi prvo potezo. Ko bosta skupaj ga primi za roke, mu daj poljubček na lice, ko ga vidiš, daj mu vedeti, da ti je všeč, pa ni nujno da z besedami, dejanja več povedo.

Moj mož je tud cincal, pol sem pa mogla neki naredit. No in sem ga jaz prvo mal "pošlatala" po roki v hecu, pol je pa zagrabil, pa me ni več spustil user posted image  Pa poljubček za "adijo" sem tu jaz prva dala, ker je on kr neki cincal. Samo rabil je vidt, da sem tudi jaz za stvar. Pa se nisva nič dol vsedla pa pogovorila, vglavnem sva se prepustila toku, ki naju vodi že 10 let.

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 23.7.2008 22:40:43 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 22:38:00   
tinkatonka
res mi ni do igric, pa tudi kot prijatelja ga ne bi rada izgubila s tem, da ga bom pred dejstvo postavljala,... mah, kar nekaj vse skupaj


No če bi on hotel, da ostaneta samo prijatelja dvomim, da bi ti povedal, da si mu všeč. S tem je zihr hotel napeljati da si želi nekaj več.

Prav paše mi da se spominjam, kako je bilo pred davnimi 10 leti in ti kar malo zavidam tistih metuljčkov v trebuščku, ki te bodo prevevali ob prvem poljubu.




< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 23.7.2008 22:39:46 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 22:46:04   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka
Pa se nisva nič dol vsedla pa pogovorila, vglavnem sva se prepustila toku, ki naju vodi že 10 let.


user posted image user posted image user posted image

Prepusti se toku.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 22:57:33   
massylou
Meni se tudi ni dalo teh igric več špilat. In ko sem srečala mojega sedanjega moža, je tudi nekaj štrudlal in mu je nerodno blo... pa sem čist direktno in odkrito jaz načela temo o tem kako in kaj, zdaj pa ... kar poglej najuuser posted image .

Je bilo pa vse na 4 oči seveda.

Kar povej mu oz. vprašaj. Direkt. Osebno. Zgubiti nimaš kaj, mogoče samo dobro priložnost.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 23:05:19   
Zamima
hehe, kaj pa če napišem mail? user posted image user posted image , tam ziher ne bom kaj pozabila omenit user posted image .

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
23.7.2008 23:12:11   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

hehe, kaj pa če napišem mail? user posted image user posted image , tam ziher ne bom kaj pozabila omenit user posted image .


Uporabi moje besede. Saj veš katere. Ti podarim vse avtorske pravice user posted image user posted image user posted image user posted image .

Kar napiši - kaj bi ti naredil, če bi tole dobil? Me ena prijateljica za nasvet sprašuje user posted image .

In potem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 7:46:22   
puncica
pa a on ve da ti je všeč? A si mu povedala kaj ti čutiš do njega?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 7:56:02   
kristinaj
čimprej pogovor na 4 oči, da ga ne boš čakala in tako izgubljala dragocenega časa, ki bi ga lahko z nekom tretjim preživela.....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 8:46:24   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima
Običajno sva v kontsaktu preko sms-ov, tel. klicev in mailov.

Ja sej. Zadnjič enkrat je ena pisala, da ga je ujela da piše SMSse in maile eni, in da ne ve kaj naj naredi. user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 9:45:07   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima
Običajno sva v kontsaktu preko sms-ov, tel. klicev in mailov.

Ja sej. Zadnjič enkrat je ena pisala, da ga je ujela da piše SMSse in maile eni, in da ne ve kaj naj naredi. user posted image


daj ne seri user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 9:45:34   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

pa a on ve da ti je všeč?



ja, on to ve user posted image



< Sporočilo je popravil Zamima -- 24.7.2008 9:48:12 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 9:59:30   
puncica
Ja nič če cinca pol pa ti prvi korak naredi, dobi se z njim na 4 oči pa si mal razjasnta stvari. Mail in sms pisat je brez veze, če vesta da sta en drugmu všeč in sta prosta.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 10:01:31   
Zamima
ja saj to user posted image , saj ne rečem tud jaz sem najprej cincala, zdaj pa napasti kar direkt? user posted image   , no ja,...

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 11:47:04   
nananaja
enkrat je treba, kar pogumno.

midva sva tud kar nekej cajta cincala obauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 12:24:48   
Anonimen
a seksala sta pa že?

(odgovor članu nananaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
24.7.2008 12:26:09   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

a seksala sta pa že?


kavica, ti si zdaj čist nekam drugam zajadrala user posted image . nop, nisva. user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za punčko
tinči3

Katero ime je najlepše?

Viktorija (9%)

Lia (27%)

Ema (29%)

Julija (35%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!