|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako psa odvaditi lajanja
2.4.2007 17:19:41   
Anonimen
...odvaditi od laježa?? namreč na vsakem sprehodu laja na pse, je še držat ne morem.. in zvečer na sprehodu na vse kar leze... help meee.. kr najemava neko hiso in ne bi rada, da je stalno hrup z njene strani.. lp hvala

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 2.4.2007 17:30:27 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
2.4.2007 17:45:33   
April
Obstaja ne ka ovratnica, ki psa ob vsakem laježu poškropi z njim neprijetno tekočino podobno limoninem soku.  Kako se pa obnese pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
2.4.2007 17:51:54   
Anonimen
a bi se dalo kako drugače brez nekih naprav?user posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
2.4.2007 18:00:23   
April
Ja veš, da se da. Nenazadnje obstaja tudi pasji psiholog.user posted image
Najbrž bo potrebno veliko potrplenja in vztrajnosti... Več ti pa ne vem povedat, ker nimam izkušenj s tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
2.4.2007 18:08:10   
Anonimen
Kako psa odvaditi ali navaditi česarkoli? Z vzgojo!
Tudi naša je veliko lajala, pa je počasi doumela, da ko rečem strogo NE, da tega ne sme počet, oz. obratno, ko utihne, jo pohvališ in daš priboljšek.
Tako se da psa vse naučit.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
2.4.2007 18:35:56   
lemavrica
Psa se da naučiti samo z veliko volje in časa za vzgojo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
2.4.2007 18:55:03   
Anonimen
Naša psička čisto vse razume, samo tea da lajat ne sme, ne razume.. Ko smo jo dobli ko sem še bila pri mami, nam je uspelo in ni več lajala.. Zdaj se je stanje vrnilo in je bolj hujše kot prej..  Stara pa je že dve leti, tako da...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
2.4.2007 19:44:05   
Anonimen
Ne verjamem, da se to sploh da. Vsaj ne pri vseh psih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
2.4.2007 20:00:28   
BAMBINA_
Hm user posted image naš prejšnji kuža je bil grozno "zgovoren". Lajal je, če je svetila luna, če je pihal veter, če je šel mimo pes, mačka, ježek, muha... Lajal je, če mu je bilo dolgčas, če je lajal sosedov pes... Če je zvonilo v zvoniku, če smo imeli obisk... Smo bili vztrajni in strogi, pa ga nismo mogli odvaditi. Sedanja psička je pravi blagoslov, kar se tega tiče.
Tako da, jaz se strinjam s Splišni. Nekatere pse pač na žalost ne moreš odvaditi lajanja v tri dni.

< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 2.4.2007 20:05:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 0:31:05   
Anonimen
Tisti, ki odkrije magicno formulo, mu dam nagrado. Pri Luni ne pomaga nic .. ne FUJ, ne NE, ne varianta, 'DAJ GLAS' - da bi lajala na povelje (to sploh noce, razen, ce imam v roki piskot) - ce ni kaj po njeno, ce ni vecerja dovolj hitro v njeni posodi, ce gre kak nevsecen pes/clovek mimo okna .. obup.

Dokler nas sosedi ne bodo izselil, bo se kar ok user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 7:44:18   
Anonimen
Zakaj bi pa psu zatrl osnovno potrebo po oglašanju? A ni to mučenje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 8:01:13   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Zakaj bi pa psu zatrl osnovno potrebo po oglašanju? A ni to mučenje?


Sem ravno hotela to vprašati.... TO je tako, kot da bi mene nekdo hotel odvaditi govorenja. TO bi bila šele katastrofa....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 9:31:02   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Zakaj bi pa psu zatrl osnovno potrebo po oglašanju? A ni to mučenje?


Ker ne gre za običajni lajež, pač pa lajanje v tri dni. In ponoči zna biti tisto predirljivo, visoko tuljenje, ki se ne konča in ne konča, prav user posted image Pa ga umiriš, greš nazaj v posteljo, čez pet minut pa spet user posted image   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 9:33:42   
Anonimen
Ker ne gre za običajni lajež, pač pa lajanje v tri dni.


Kako pa to veš? Nekaj ga že mora zmotiti, da začne lajati tudi ponči, pa saj je znano, da psi lajajo v luno, verjetno iz zabave ali kar tako. Zakaj bi jim tortej kratili to pravico? Meni se to zdi neumno. Je pa moteče za sosede, to pa priznam in meni bi se strgalo, da mi sosedov pes laja pod oknom.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 9:55:24   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ker ne gre za običajni lajež, pač pa lajanje v tri dni.


Kako pa to veš? Nekaj ga že mora zmotiti, da začne lajati tudi ponči, pa saj je znano, da psi lajajo v luno, verjetno iz zabave ali kar tako. Zakaj bi jim tortej kratili to pravico? Meni se to zdi neumno. Je pa moteče za sosede, to pa priznam in meni bi se strgalo, da mi sosedov pes laja pod oknom.

Kako vem? Ker živim s psom že več kot 20 let (ne z istim). In predvidevam, da nikoli nisi imela psa, če bi kdaj imela svojega, bi vedela o čem govorim, tako pa si s temle kratenjem pravic čisto mimo usekala. Ko se otrok brezveze dere, tuli... ga tudi pustiš pri miru?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:01:22   
Anonimen
Ko se otrok brezveze dere, tuli... ga tudi pustiš pri miru?



Ja, seveda, kaj pa naj, če se dere brezveze? Kaj pa storiš ti user posted image

Aha, no prav, potem psi ne smejo lajati. Meni je taklo čisto in popolnoma prav. IN ja, smo imeli psa pri hiši ves čas, kar sem bila doma, se pravi do nekje moojega 28. leta.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:06:45   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aha, no prav, potem psi ne smejo lajati.

user posted image Eh... Pač imej svoje mnenje, jaz imam svojega, ti ne boš mene prepričala, jaz pa tebe ne.
Ja, samo moram vprašati... in v 28 letih nisi 1x psu ukazala (ali pa kdo drug od tvojih) naj bo tiho?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:09:24   
Anonimen
Ja, samo moram vprašati... in v 28 letih nisi 1x psu ukazala (ali pa kdo drug od tvojih) naj bo tiho?


O ja, seveda sem mu, samo je pa smel tudi lajati.

A ti imaš otroke?

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:18:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Zakaj bi pa psu zatrl osnovno potrebo po oglašanju? A ni to mučenje?


Se s tem strinjam. Lajanje je psu pač v krvi, tako kot nagon.

Moji sestri in predvsem njenemu možu je šlo tudi lajanje njihovega psa na vse mimoidoče tako na živce, da je psa enkrat (sem videla na lastne oči, najbrž pa se je to zgodilo še kdaj) svak zagrabil za ovratnico, ga zalučal in zabrisal z vso silo pač na travo ali kam, dA JE REVEŽ LETEL PO ZRAKU KAKŠNIH 20 METROV. Ups, sori, črke. Pa še kaj drugega je verjetno počel z njim, raje ne pomislim. Pa če laja kakšno popoldne preveč oz. jim gre na živce, ji dajo gor en tak kot nagobčnik, da niti za milimeter gobca ne more odpreti. V glavnem, meni grozno.
Pa misliš da kaj pomaga? Niti čisto, čisto, čisto malo, niti čisto tini tajni mičkeno ne!
Tako da mislim, da al bina, čeprav nima psa,  izvrstno razume te pasje duše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:22:03   
Anonimen
Tako da mislim, da al bina, čeprav nima psa, izvrstno razume te pasje duše.


Splišni, ti si moja najboljš prijateljica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:29:15   
BAMBINA_
user posted image Jao user posted image
Čudno, da kinologi učijo odvajati pse nenehnega laježa. Se lahko prepričata na vseh "pasjih" spletnih straneh. Npr. PESJANAR
In, kdo govori o odvajanju laježa z mučenjem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:33:48   
Anonimen
In, kdo govori o odvajanju laježa z mučenjem


Kdo pa govori o tem? A ti malo narobe bereš? Rekla sem, da je, če mu odvzameš osnovno pravico (kar oglašanje verjetno je) je to neke vrste mučenje. Ne pa da ga naučiš ne lajati z mučenjem. Malo razlike ne, Bambina?

Še vedno ne vem, če imaš otroke, saj me ne zanima hudo, samo  zaradi tistega vprašanje meni, če otroka pustim, če tuli brez veze? Se mi zdi, da nimaš ravno veliko izkušenj ali pač?


(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:36:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

user posted image Jao user posted image
Čudno, da kinologi učijo odvajati pse nenehnega laježa. Se lahko prepričata na vseh "pasjih" spletnih straneh. Npr. PESJANAR


Ja no, potem pa lahko tam tudi prebereš, kako jim to rata.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:41:41   
Anonimen
Ja no, potem pa lahko tam tudi prebereš, kako jim to rata.
......brez mučenja, pa z vzgojo. Kot otroka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako psa odvaditi lajanja
4.4.2007 10:49:52   
BAMBINA_
user posted image
Madona, sta pa res faci. Al bina, tisto o odvajanju z mučenjem je bilo namenjeno Splišni, ki je o tem govorila. Tvoji teoriji o mučenju živali, zaradi odvajanja nepotrebnega laježa, ne bom več oporekala, ker pač imaš svoj pogled na to. In v bistvu mi to, kaj ti meniš, ne pomeni kaj prida. Otroci? Še nimam. Imam pa izkušnje z njimi. Pa tudi sama sem v končni fazi bila otrok. Zato vem, da se otrok včasih tudi dere v tri dni in, da če mu skušaš to preprečiti, še ne pomeni, da mučiš otroke. user posted image In bravo user posted image user posted image al bina, ravno z nasveti o vzgojnih prijemih za odvaditi brezveznega laježa skušamo na tej temi pomagati Gorazdovi.
Splišni, jaz pa teh navodil ne potrebujem. Bi pa prišla prav pred cca. osmimi leti, pri prejšnjemu psu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?