|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se odločite?
9.4.2007 21:13:12   
Strawberrie Cherrie
Kakšno stvar boste kam dali, kakšne barve bo, model in podobno?
Jaz se ne morem odločiti za barvo parketa 8bi imela ene 3različne antične), ne morem se odločit za barvo vrat (trenutno imam v mislih zopet trojne različne), ne morem se odločit za barvo kuhinje (starinsko zelena, modra ali vanilija - zopet 3?), ne morem se odločiti za razporeditev prostorov (treh), ne morem se odločiti za eno veliko knjižno omaro...

A je kaj narobe z menoj????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:15:12   
sayuri
Žrebaj user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:17:23   
Marogica
Če sem jaz imela npr. 3 variante, ki so mi bile približno enako všeč, je na koncu odločila moja denarnica. Pač tako je pri nas...

Če je kaj narobe s teboj? Nič, samo očitno ti je všeč številka 3user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:22:25   
jooly
Sladke skrbi user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:25:07   
Strawberrie Cherrie
Marogica, kaj pa če so cenovno povsem enake??????

Btw, a ima katera tisti vgranji žar od whirpoola za Ikeo , ki stane okoli 300ojrov in ako se obnese - čiščenje in podobno?

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:28:23   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Marogica, kaj pa če so cenovno povsem enake??????




Potem pa se odloči, kaj ti najbolj paše k ostalemu pohištvu, kakšne so tvoje potrebe, kako pač misliš, da se boš dolgoročno "razvijala", kaj je funkcionalno-npr lažje za ščistit.... Kaj pa vem, je kar nekaj faktorjev..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.4.2007 21:33:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:34:48   
Strawberrie Cherrie
Če pa ne vem h čemu naj kombiniram, če pa delamo vse na novo?
Partner mi pa tudi ne pomaga, ker pravi, da moram jaz izbrat.
Temno modra je FUL lepa!
Starinsko zeleno sem želela že od nekdaj.
Vanilija je praktična!

-----------------------------------------------------

Je pa res, da to izbiram sedaj fronte za kuhinjo -> postavitev in razporeditev je že ad acta, ampak za fronte se pa ne morem odločiti user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:35:29   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

L_P, kaj si ti tudi tehtnica?user posted image



Vodnar user posted image

Aja, verjetno, ko bom vedela barvo kuhinje bo lažje s parketom, posledično pa tudi z vrati?????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:42:31   
cofek
te zastopim - še en vodnar user posted image . se mi je že parkrat zgodilo, da sem kupila dve krili oz. bluzi(...), ker se nisem mogla odločit katero bi rajšiuser posted image . no, jaz imam ponavadi "rajši" št. 2  v takem primeru vprašam za nasvet prijateljico, ki me že ful pozna in ima podoben okus (čeprav včasih tudi to ni dostiuser posted image ). 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:43:14   
Marogica
Ni čudno, da je partner vse tebi prepustiluser posted image  Mene že po nekaj minutah glava boli...user posted image  Saj vem, da ni enostavno...daj mogoče slikice gor, da te malo popljuvamo...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:50:13   
Strawberrie Cherrie
A imaš Ikea katalog??
Tam not je temno plava barva.
Vanilija je tole: http://www.schueller.de/de/produkt/creativ/como.htm
zelena pa tole: http://www.rustika-masiva.si/barve.htm (rustikalno zelena)

Posledično gre za povsem različne fronte, ki bodo pasale na postavitev kuhinje -> vsaka barva ima še svoj drugačen masivni front user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:51:18   
Putka
Meni niso všeč temne kuhinje. Torej ostaneta zelena in vanilija. Kaj če bi pokombinirala.  Sej antično zelena je tista mal pobeljeno zelena, ne zelo temna?

Potem pa zraven pokombiniraj parket in vrata, najlepše če je vse v istem lesu/odtenku. Še vedno lahko prostore poživiš s pisanimi dodatki, ploščicami, stenami... Kuhinjo ali vrata pa težje na vsake par let menjaš.
Pa na praktičnost misli, da je čim lažje pucat. V vse zareze, krivine se neprimerno prej umazanija zažre in hitro postane grdo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:53:26   
Strawberrie Cherrie
Tile dve ne morem kombinirat user posted image - mojo vanilijo in mojo zeleno user posted image user posted image

V vsakem primeru bom dala temen parket -> tisto nianso bom že določila, ampak vrata zraven temnega antičnega parketa?
Nočem nekih starih dil user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:55:18   
Putka
Tale je zelo podobna moji kombinaciji, samo da imam moderno kuhinjo. Pa z belo res težko fališ:
user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 21:57:37   
Strawberrie Cherrie
Zdaj sem se še spomnila na barvo PULTA

jao jao jao

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 22:01:12   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Tale je zelo podobna moji kombinaciji, samo da imam moderno kuhinjo. Pa z belo res težko fališ:
user posted image



Ne morem imet še zdaj v ožjem izboru belo - sicer ima pa kolegica nekaj podobno belega user posted image .

Ploščice pa pri men ne pridejo v upoštev! user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 22:02:37   
Anonimen
jaz o takih zadevah premišljujem zvečer predno zaspim. tako dam tudi možganom čez noč delo da podzavest pretuhta kako in kaj. včasih se mi utrne sred noči kaka dobra zadeva, al pa se zjutraj zbudim in vem kako bom naredila..ponavad mi kapne čisto tretja možnost.
če res ne vem kako in kaj se posvetujem z možem..potem če oba ne veva še z mojimi starši ali na kakem forumu ali pa sem že toliko sita vsega da kar butnem eno odločitev ven pa bo kar bo pa se bomo potem ko bo na novo prilagajal če bo potrebno

trenutno obdelujem primer v glavi ker se resnično ne morem odločit kako jedilno mizo bi dala..kolebam med stekleno+kovina, med belo in med venge+steklo. ne vem! steklene so ble vse nekaj krevlaste, bela bo kuj svinska, wenge mi pa sploh ne potegne! ne vem!!!! aaaa! pomoje bom enmu rekla nej se odloči namesto mene :)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 22:06:31   
cofek
jaz imam rajši ravne linije - so bolj minimalistične, pa še lažje jih je pucat, zato bi se odločala med temno modro in vanilijo, ker se mi zdi da starinsko zelena ne paše na ta tip designa - je pač treba imat bolj rustično oblikovanje. Ker pa imaš temen parket, bi po moje vanilija precej bolj osvežila oz. osvetlila prostor kot temno modra.
Barva pulta - kake bodo pa stranice?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 22:06:56   
Strawberrie Cherrie
ni nam lahko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 22:08:19   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: cofek

jaz imam rajši ravne linije - so bolj minimalistične, pa še lažje jih je pucat, zato bi se odločala med temno modro in vanilijo, ker se mi zdi da starinsko zelena ne paše na ta tip designa - je pač treba imat bolj rustično oblikovanje. Ker pa imaš temen parket, bi po moje vanilija precej bolj osvežila oz. osvetlila prostor kot temno modra.
Barva pulta - kake bodo pa stranice?




Fronti bodo v primeru vanilije in temno modre barve povsem prekrili stranice, v primeru rustike masiva pa jih bomo barvali in lužili na tako temnejšo rjavo....

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 22:08:24   
Marogica
Tista rustikalno zelena je zanimiva, tudi tla bi lahko bila temu poseldično temna, ker je zelena relativno svetla. Pult bi lahko bil iz keramičnih ploščic-mozaika. Imajo tudi dobro slikico noter. Se mi zdi, da bi pasalo. Korito pa iz kamna. Kaj pa bela tehnika potem? Najbrž tudi v klasičnem stilu, saj jo imajo.

Ti pa tako rustikalno kar jaz naredim. Sem jo v piceriji na relativno novih vratih, ki sedaj izgledajo 100 let stara. Sem "pogruntala" tehnikouser posted image  In to jaz, z dvema LEVIMA rokamauser posted image

Vrata, vrata... bolj ko razmišljam, kakšna vrata bi jaz imela, če bi si delala novo bajto, bolj mi pade na pamet, da kar iz stekla in to cela iz stekla. To ti da svetlobo, občutek večanja prostora. No razen v spalnicah, kopalnici in WC-ju. Tam me ravno ne rabi vsak gledat...user posted image  Ne vem. V bistvu mi niso niti ena resnično všeč, če sem odkrita.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 23:25:38   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Marogica, kaj pa če so cenovno povsem enake??????

Btw, a ima katera tisti vgranji žar od whirpoola za Ikeo , ki stane okoli 300ojrov in ako se obnese - čiščenje in podobno?


ga je glih danes moj gledal, da bi ga on mel...ja, samo bo pošizil, ko bo v radiusu 2 metrov moral za vsakim šniclom čistit..

sem mela take apetite, ko sem ga gledala pri gaggenau...pa so me ob misli na čiščenje zelo, zelo hitro minili....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako se odločite?
9.4.2007 23:30:25   
rija
pa še odgovor na prvo vprašanje:

jaz pa se odločim v 5 minutah....nasplošno pri vseh stvareh...če me stvar ne potegne na prvi pogled, potem ni ta prava...in z mano bi kakšna prava šopingašica dobesedno pošizila: prehitro bi bile gotove z nakupi user posted image user posted image

tako da: hvalabogu nimam takih problemov....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se odločite?
10.4.2007 8:19:49   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

jaz o takih zadevah premišljujem zvečer predno zaspim. tako dam tudi možganom čez noč delo da podzavest pretuhta kako in kaj. včasih se mi utrne sred noči kaka dobra zadeva, al pa se zjutraj zbudim in vem kako bom naredila..ponavad mi kapne čisto tretja možnost.
če res ne vem kako in kaj se posvetujem z možem..potem če oba ne veva še z mojimi starši ali na kakem forumu ali pa sem že toliko sita vsega da kar butnem eno odločitev ven pa bo kar bo pa se bomo potem ko bo na novo prilagajal če bo potrebno

trenutno obdelujem primer v glavi ker se resnično ne morem odločit kako jedilno mizo bi dala..kolebam med stekleno+kovina, med belo in med venge+steklo. ne vem! steklene so ble vse nekaj krevlaste, bela bo kuj svinska, wenge mi pa sploh ne potegne! ne vem!!!! aaaa! pomoje bom enmu rekla nej se odloči namesto mene :)



Evo jaz sem se danes ponoči odločila za temno modro z rostfrei belo tehniko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?