|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   indukcijska / steklo keramična?
3.4.2007 21:50:03   
bobika
Katero kombinirano 2 indukciji in dve mavadni steklokeramični plošči mi priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: indukcijska / steklo keramična?
3.4.2007 22:04:36   
Anonimen
Ne razumem te dobro. Hočeš 2 plin in dve indukcijski, ali 2 plin in dve navadni stkl.keram.?

Indukcijske so dobre, ker greje samo površino posode in je res zelo hitra. Problem je samo to, da moraš imeti prave posode, ker vem, da ne pašejo vse.
Ko umakneš iz površine posodo, se ta samodejno izklopi na senzor.Ko spet položiš, se vklopi.user posted image

Pri navadni je vse ok, samo gretje je čez celo površino plošče (kjer je označeno), ni hitra plošča kot indukcijska. Kar se tiče posod pa je vseeno kakšne so. Plošča sama greje, dokler je ne izklopiš.user posted image


Pri moji znanki imajo po tanovem indukcijske in se je zaj., ker nima pravih posod za te plošče, zato si je naredila dodaten strošek še s tem.

Jaz imam navadno ploščo, pa sem vseeno zadovolna, ker plina pač pri nas ne bo nikoli.user posted image

Odločitev je v tvojih rokah, pa dobro kuhanje ti želim.

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: indukcijska / steklo keramična?
3.4.2007 22:38:35   
2 Sraki
Priporočamo 4x indukcija od Gorenja s kovinskim robomuser posted image user posted image user posted image (da ti vsaj malo ustavi, ko ti gre čezuser posted image )
Cena se giblje okoli starih 190 tisočakov.
Ne vem pa, zakaj boš še uporabljala klasiko, saj boš potrebovala posebno posodo za tisti dve indukcijiuser posted image ? Pa vedno boš pazila, na katero ploščo boš postavila, kako deluje, se odziva, kako hitra je,... Pa še cena je skoraj enaka 4 indukcijam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: indukcijska / steklo keramična?
3.4.2007 23:08:23   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Ne razumem te dobro. Hočeš 2 plin in dve indukcijski, ali 2 plin in dve navadni stkl.keram.?



Mislim, da hoče bobika dve indukcijski in dve navadni steklokeramični plošči... Glede izbire pa ti ne bi znala svetovat, mi imamo tudi tako kot predhodnica.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: indukcijska / steklo keramična?
3.4.2007 23:27:44   
bobika
Ja sem verjetno malo noro napisala.
Sem že vse živo prebrala o teh indukcijskih ploščah in imajo pozitivne in negativne lastnosti.
Zato bi imela dve indukcijski in dve navadni steklokeramični.
Imam novo posodo tefal, ki pa je na indukcijski ne bi mogla uporabljati in tudi posodo primerno za indukcijsko.
Pri indukcijski me moti samo to, da se čisto vgasne, ko odstaviš lonec. Kar je po eni strani dobro, če pa pečeš palačinke in jih mečeš v zrak pri obračanju pa ti po moje volja mine, ko se ti izklaplja user posted image .

Vsakega vašega mnenja bom vesela user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: indukcijska / steklo keramična?
3.4.2007 23:31:21   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Pri indukcijski me moti samo to, da se čisto vgasne, ko odstaviš lonec. Kar je po eni strani dobro, če pa pečeš palačinke in jih mečeš v zrak pri obračanju pa ti po moje volja mine, ko se ti izklaplja user posted image .




Naša se izklopi, a ne popolnoma, je v pripravljenosti, ko nazaj položiš ponev, se v sekundi spet aktivira.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: indukcijska / steklo keramična?
4.4.2007 10:44:44   
ana b
Mi imamo Bosch 2 navadni in 2 indukcijski. Indukcija se ne izklopi takoj, tako da komot obrneš palačinko v zraku in ko položiš ponev nazaj spet dela user posted image .
Meni ta kombinacija ustreza. Pa rob je tudi dobro imet, čeprav se naša sama ugasne, če kaj gor steče. 

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: indukcijska / steklo keramična?
4.4.2007 11:50:05   
k1
mi imamo kombinacijo 2+2 electroluxovo in sno zelo zadovoljni. lahko se tudi zaklene (sploh če so majhni otroci). no, ne vem ali imajo tudi druge to funkcijo. skratka electrolux. če bi vedela, kako je indukcijska praktična, bi reskirala tisti dnar, pa bi nabavla vse 4 indukcijske. mogoče, kdaj v prihodnosti.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: indukcijska / steklo keramična?
4.4.2007 15:14:03   
Anonimen
Zaklenejo se že skoraj vse steklokeramične pločše, ni važno kateri proizvajalec je.user posted image

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: indukcijska / steklo keramična?
4.4.2007 17:27:02   
makica
Ko sem se jaz odločala za 2 + 2 sem gledala še na to:
- obvezo inox robin ne brušenega
- velikost plošče 80 cm, da ni take gužve pri kuhanju


Na koncu se je izkazalo, da lahko izbiram med Simens in Miele. Ker je bila Simensova izredno draga, sem se raje odločila za Miele

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: indukcijska / steklo keramična?
5.4.2007 18:44:28   
kaya2007
Jaz sem kupila kombinirano (ker so mi všeč tefalove ponve) od elektroluxa in sem zadovoljna. Kupila sem jo v trzinu (novak d.o.o.) in jih moram pohvalit, da znajo res dobro svetovati...drugje se sploh niso potrudili.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: indukcijska / steklo keramična?
5.4.2007 19:16:17   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Pri moji znanki imajo po tanovem indukcijske in se je zaj., ker nima pravih posod za te plošče, zato si je naredila dodaten strošek še s tem.



Jaz imam tole, zaenkrat še v škatli, ker čakam da mi pult dostavijo. Kar se posode tiče, v Ikei sem za nekje 70EUR dokupila, nekaj že imam. Pa še kako Tefalovo si bom dokupila, da lahko palačinke na Teflonu pečem.
Strošek sem vračunala v nakup, pa starih piskrov sem se znebilauser posted image

user posted image

4 indukcije, ker mi znanci z 2+2 pravijo, da samo indukcijo uporabljajo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
5.4.2007 20:35:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: indukcijska / steklo keramična?
6.4.2007 11:43:23   
kaya2007
Ne, teflonske posode NE delajo na indukcijski plošči user posted image , zato sem jaz kupila kombinirano. Če dela posoda na indukcijski plošči probaš tako, da daš magnet na dno posode...če se prime, potem dela.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
6.4.2007 16:29:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
7.4.2007 22:13:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: indukcijska / steklo keramična?
10.4.2007 11:11:18   
kaya2007
To se mi zdi pa full čudno?! Upam, da me niso nategnili v trgovini! Ampak po tej logiki pol delajo vse posode na indukcijski plošči? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: indukcijska / steklo keramična?
10.4.2007 11:37:54   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

To se mi zdi pa full čudno?! Upam, da me niso nategnili v trgovini! Ampak po tej logiki pol delajo vse posode na indukcijski plošči? user posted image


Na indukcijski plošči ne delajo vse posode. Fora indukcijske plošče je, da lonec na plošči zapira magnetno polje in s tem greje samo tam, kjer je postavljen lonec okoli pa ne. Zato se tudi plošča izklopi ko dvigneš posodo z nje.

Zaradi tega mora imeti posoda odebeljeno železno dno. To najlažje probaš z magnetom, ki se mora prijeti na dno posode. Se pravi da aluminjasta posoda odpade, pri teflonu (ki je plastika) pa je odvisno kakšna je posoda pod teflonom. Če je železna bo delalo, če pa je aluminjasta pa ne.


_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: indukcijska / steklo keramična?
10.4.2007 12:30:02   
kalbo
In potem naj človek zmeče letni proračun za hrano v indukcijski šporhet, pol pa še pol proračuna za posodo. Punce, jest delam na običnem plinskem štedilniku za 30 jurjev, loncih za 10 jurjev s špara, pa treh tefalovih ponvah čudesa.

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
10.4.2007 16:13:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?