|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako skrbijo za flomastre in barvice?
14.2.2007 17:55:53   
Meggi
 Otroci, namreč sami. Meni gredo res na živce, ker jih srečam kjer čem. Sedaj sem uvedla, daji devam po samo enih par, da ko konča jih k meni prinese. Sam kaj ko ji morn pol kar za rito stat in opozarjat. Seveda kolk je že posušenihk brez pokrovov, mi ni treba razlagat.


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako skrbijo za flomastre in barvice?
14.2.2007 17:59:18   
CatJa
Flomastrov nima, voščenke in barvice pa uporablja samo pod najinim nadzorom.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako skrbijo za flomastre in barvice?
14.2.2007 18:10:34   
mily
JA kuk pa je stara? Naša je zdej že 4 in jih lepo da nazaj v posodico. Ampak to se je navadla šele zdej, prej smo jih tudi mel vsepovsod po tleh, na sedežni, postli...

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako skrbijo za flomastre in barvice?
14.2.2007 18:18:08   
Mavrična zvezdica
Naš je star dobre tri leta in jih že od samega začetka lepo pospravlja - vse: flomastre, voščenke in barvice. Ima pa svojo poličko, kjer ima vse lepo posortirano po majhnih košaricah. Barva in riše pa na svoji mizici. Na začetku sem bila vedno zraven in hitro se je navadil, da stvari za seboj pospravi in da ne sme čečkat po stenah...

Zdaj je že tako zverziran, da sam vzame s police papir ali pobarvanko ter barvice/ flomastre in voščenke. Včasih potem pospravi sam od sebe, včasih pa ga jaz opomnim in brez problemov pospravi.

Lp

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako skrbijo za flomastre in barvice?
14.2.2007 19:02:12   
Anonimen
Barvice ima v posebnem lončku - stojalu za barvice na dosegljivem mestu. Ko hoče barvati, si jih sam vzame in tudi pospravi.

Pri flomastrih pa sem previdnehša. So pospravljeni v predalu in jih dobi, ko me zanje prosi. Pa še takrat sem z njim - ker se je že zgodilo, da si je s flomastrom pobarval celo levo roko user posted image .

(odgovor članu Mavrična zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako skrbijo za flomastre in barvice?
14.2.2007 20:36:52   
mily
Kristina kupi pralne flumastre user posted image . jaz sem jih Niki kupla in me ni blo strah da se popiše. Tudi če je na mizi list sfalila ni blo hujšga.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako skrbijo za flomastre in barvice?
17.2.2007 15:27:48   
frutka_
Za majhne otroke so primernejše voščenke in debeli barvniki. Če pa še zmeraj želiš flomastre pa kupi takšne, ki se brez problema sperejo z vodo. Flomastri sploh niso fajn, ne moreš druga delat z njimi kot vlečt črt. 

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?