|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na Krk z otrokom
28.5.2014 12:31:55   
Bett
Ker grem sama z dvoletnikom na morje, iščem primerno lokacijo. Šla bi v apartma na Krku. Poznam Punat in Baško in ta dva kraja odpadeta, predvsem ker ni sence.
Zanimajo je vaše izkušnje s Krkom. Iščem kraj, kjer je dovolj sprehajalnih poti v senci in kakšno otroško igrišče . Bova namreč brez avta, tako da je fajn tudi če je v kraju ambulanta in večja trgovina. Ima kdo kakšen predlog?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na Krk z otrokom
28.5.2014 13:14:14   
skuštrana
Malinska. Ali pa mesto Krk.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bett)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na Krk z otrokom
28.5.2014 14:44:36   
patrino
Če hočeš imet vse to pri roki in si brez avta z malim otrokom, je samo mesto Krk tudi po moje res najboljša izbira. Drugače imajo vsi tile kraji na Krku svoj čar, vendar ne vem kako je kaj z zdravstveno oskrbo v posameznem.. Meni osebno so zelo všeč Njivice, vendar mi hodimo v kamp. Tam mi je všeč predvsem zaradi presenetljivo veliko listavcev v kampu, ki dajejo čudovito senco in so hkrati dom mnogim pticam, ki te veselo zbudijo na vse zgodaj.Od vseh večjih mest mi je na otoku še najmanj privlačen Omišalj.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na Krk z otrokom
28.5.2014 15:41:19   
skuštrana
Tule imas napisane turisticne ambulante, dezurna (hitna) je pa na Krku samo v mestu Krk. http://www.kvarner.hr/turizam/planirajte_putovanje/Korisne_informacije/Turisticke_ambulante_i_ljekarne

V Malinski imas na peške Konzum, malo ven pa Plodine in Trgovine Krk. Za sprehajat imas kar dosti, plaze pa lepe za otroke.

V Krku imas na peške Konzum, dm....sprehajat se tud imas kje, je pa malo odvisno kje bos imela app....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na Krk z otrokom
2.6.2014 12:19:35   
Nusika35
Najboljše je mesto Krk in pa Malinska, pa recimo tudi Baška, samo to je precej odročno in tudi ni tako zelo veliko sence na glavni plaži :)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na Krk z otrokom
23.6.2014 15:11:34   
malinada
Mi smo bili 1x v kampu Ježevac...super za otroke! Priporočam! Igrala, restavracija, WCji OK, lepo za kolesarit...Takrat smo obiskali prijatelje in smo bili navdušeni. Za kratek dopust je super, ker je blizu.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
V NARAVI: Z vozičkom okoli Gradiškega jezera
photo
Okoli Gradiškega jezera je speljana široka in udobna sprehajalna pot, kjer bomo ob sončnih dnevih srečali številne mlade...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?