|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na dopust-last minute???
11.6.2007 11:38:44   
filipinka
Zdaj ravno sem brala, da zelo priporocate Djerbo, tudi za druzine s takimi, kot je nas (2,5 let).
Kaj se bi prislo za nas v postev? Kaksna Turcija? Ibiza? V glavnem hocemo all inklusive in hotel ful zrihtan ( hrana, cistoca,...), pa kraj mora biti takse, da se kaj dogaja!
No, kaj priporocate? Lahko mi zraven kraja, napisete se kaksno ime hotela, ki vam je bil res vsec!
Hvala in lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na dopust-last minute???
11.6.2007 12:04:33   
fragola
Pozdravljena, Filipinka!
Jaz sem bla na Djerbi. Vendar tam moraš zelo pazit na hrano in ti obvezno priporočam da ima hotel vsaj 4*. Kajti nevarnost prebavnih motenj je velika, povem ti iz lastnih izkušenj! Prijateljica pa je bila z osemesečno hčerkico v Turčiji v hotelu s 4* in je rekla, da je blo super!





_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na dopust-last minute???
11.6.2007 12:05:44   
Olivija
Mi gremo letos v Turčijo (vsaj zaenkrat tako kaže) in premišljujeva o tem, da bi šli v isti hotel kot leta 2004 (Alara park). Hrana je bila zelo dobra, tudi animacija za otroke, plaža lepa in Ana se je komot sprehajala not in ven. Zraven je pa še mestece Avselar, ki je tudi čisto simpatično. Pa še nekaj stvari si morava ogledat, ker ima Turčijo ogromno atičnih ostankov, kar pa tudi Ano že zanima.

Djerba (Hotel Iberostar Mehari) je tudi čisto ok, edino moteče je morska trava, ki je pa vsepovsod, pa še dogaja se bolj malo. Za spočit in uživat z otroci je pa zelo primerna. Glede čistoče in hrane nimam pa nobenih negativnih pripomb, po enem tednu se mi je zdelo, da sem ziher za 5 kg težja. user posted image

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na dopust-last minute???
11.6.2007 12:06:53   
fragola
Ime hotela v Turčiji, ki je bila je Hotel Limra je dražji ma je super!
Hotel ima 5* in je vse na vrhuncu čistoča, hrana,...
Prej sem napisala 4* sem falila!



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na dopust-last minute???
12.6.2007 9:39:16   
filipinka
Hvala vam! Grem danes malo na agencijo, da se tam izvem kaJ!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na dopust-last minute???
13.6.2007 15:23:08   
tejcka
Oooojjjjj Filipinka!

Mensezdi, da sem te zanč vidla na Avonovem tekmovanju...... Kako si se odrezala??????
Glede dopusta, dej pejte na Kreto, hotel Marmin bay, odhod je v ponedeljek. Tja gremo namreč mi in bi fajn pršla kaka dobra družba!!!!!!user posted image
gremo pa preko sunholidays-a, če hočeš, ti pošljem še teleffonsko številkouser posted image .

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na dopust-last minute???
9.8.2017 12:45:53   
Iwaa
A je mogoče že kdo šel last minute varianto z agencijo https://www.potujnekam.com/last-minute. Gledam namreč za Tunizijo in je kar ugodna varianta.

(odgovor članu tejcka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Kam na družinski izlet?
Bi radi konec tedna oziroma prost dan izkoristili za družinsko potepanje, pa ste brez ideje, kam bi šli? Zbrali smo neka...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?