|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na morje(dopust) v tujini?
21.6.2012 22:34:55   
dayya
Ima katera kak predlog ali že preverjeno informacijo?
- želimo na dopust v tujino (ne HRT)kam?
- kje je primerno za petletnika?
- vem da si v tujini več ali manj vezan na en sam hotel ali sklop hotelov, radi bi nekaj takega da je kar nekaj toboganov ali vodnih igral, da ni dolgocajten kvadraten bazen, da se tudi čez dan in v večernih urah kaj dogaja, all incluzive.
Smo takšne narave da radi vidimo da se kaj dogaja, ker ponavadi z avtom raziskujemo bližnje, kraje dvakrat nismo na isti plaži, recimo ko smo bili na Korčoli smo otok prečesali podolgem in počez :). Sedaj pa se nam je zahotela tujina ampak kam, da ne bomo cel ljubi dan samo na soncu ležali :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
22.6.2012 13:31:49   
livia
Odvisno kak dopust želiš. O hotelih in all inclusive variantah nimam pojma.
Mi kampiramo, a nikoli ne na Hrvaškem, tako da aktivnih počitnic imaš ogromno.
Sardinija, Corsica, Lignano Sabbiadoro, Toscana, Sicilija, Švica, Avstrijska jezera,...

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 11:38:04   
dayya

radi bi nekaj takega da je kar nekaj toboganov ali vodnih igral, da ni dolgocajten kvadraten bazen, da se tudi čez dan in v večernih urah kaj dogaja, all incluzive.


To imamo v mislih

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 13:41:31   
naja17
Če hočeš hotel + all + da dogaja, pač izbereš destinacijo z mediterana, recimo Tunizija je med cenejšimi, pa vzamete 3 dni safarija vmes, pa grete to, pol pa še zvečer v kak park, recimo v Port El Kantaoui-u imaš nek zabaviščni park, al pa v Yasmmine Hamammetu isto, vzamete hotel z bazenom, na plaži imate tako en kup vodnih športov in je dopust mimo...
Pač vsak hotel ima bazen, če želite tobogane, se osredotočite na to, pogledate še kaj je v okolici, kam bi šli, kaj vam je zanimivo...

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 16:28:54   
mateyka
ah, če so tobogani v igri bi jaz šla v http://www.aqualandia.it/en/ - wooohooo! user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 16:57:36   
jar
mi že več kot 10 let ne hodimo na dopust na hrvaško imamo pa približno take zahteve kot ti. če so ti všeč otoki ti predlagam kakšnega grškega.
- ker si lahko rentaš avto (v tunisu ne moreš, v turčiji so pa razdalje tako velike, da tudi ni najbolj priporčljivo)
- ker imajo vsi otoki lepe plaže
- ker ne rabiš all inclusiva, ker je gostilnic po otoku dovolj (če radi hodite naokrog je AI skoraj brez veze)
- ker nisi zaprt v nekem resortu
- ker ne rabiš potnega lista (osebna je dovolj)

mogoče ti za začetek predlagam kar KOS. ni zahteven otok, imaš veliko izbiro hotelov, otok se zlahka da prevozit z avtom, imaš možnost it na izlet na sosednje 3 otočke (lušten izlet z ladjo) in izlet na sosednji vulkanski otok (nisiros oz. nekaj takega). nekje na SV otoka je tudi izvir vroče vode, kot neke toplice. plaže so črne in bele, odvisno kam greš. rentanje avta ni pretirano drago, so pa tudi dobre avtobusne povezave (tega mi slovenci sploh nismo vajeni), sploh, če si na severu otoka, ob glavnem mestu. let je iz brnika. upoštevaj pa, da je vsak grški otok na nekem področju zelo vetroven, kar je dobro zaradi klime, da ni vroče :-))


(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 19:18:25   
mateyka
ja, sem hotla predlagat Kreto, sam zdaj ko je grčija tako v k* pa glih ne bi šla tja letovat..

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 19:49:12   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, sem hotla predlagat Kreto, sam zdaj ko je grčija tako v k* pa glih ne bi šla tja letovat..


Zakaj pa ne? Kaj bi blo pa drugace?


(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 20:28:05   
dayya

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Če hočeš hotel + all + da dogaja, pač izbereš destinacijo z mediterana, recimo Tunizija je med cenejšimi, pa vzamete 3 dni safarija vmes, pa grete to, pol pa še zvečer v kak park, recimo v Port El Kantaoui-u imaš nek zabaviščni park, al pa v Yasmmine Hamammetu isto, vzamete hotel z bazenom, na plaži imate tako en kup vodnih športov in je dopust mimo...
Pač vsak hotel ima bazen, če želite tobogane, se osredotočite na to, pogledate še kaj je v okolici, kam bi šli, kaj vam je zanimivo...


naja17 - evo točno nekaj takega imam v mislih ... imaš morda v mislih kak določen hotel, si ti že bila tam .....

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 20:35:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, sem hotla predlagat Kreto, sam zdaj ko je grčija tako v k* pa glih ne bi šla tja letovat..


Zakaj pa ne? Kaj bi blo pa drugace?


ja ne vem, a ne slediš? to je tko kot da bi rekla kaj pa je drugače v Siriji atm recimo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 20:36:59   
dayya
tudi jaz v teh časih ne bi glih sila v Grčijo, naj se jim kaj sfuzla pa odpovejo letalsko povezavo pa si v riti

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 20:58:18   
Goldy
Tenerifi mogoče? Lahko vzamete avto in prevozite otok podolgem in počez - in veliko je za videti, lahko ste v hotelu in uživate.... user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 21:24:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, sem hotla predlagat Kreto, sam zdaj ko je grčija tako v k* pa glih ne bi šla tja letovat..


Zakaj pa ne? Kaj bi blo pa drugace?


ja ne vem, a ne slediš? to je tko kot da bi rekla kaj pa je drugače v Siriji atm recimo..



Primerjava s Sirijo ni na mestu, ker v eni drzavi vlada diktatura in se pobija ljudi, v drugi je problem socialni in financni. V Grciji sem nazadnje bila januarja, dva tedna, problemi so bili ze takrat, o nemirih v centru Aten so porocali ravno nekdaj dni predno sem letala, pa je bilo vse popolnoma enako kot ob vsakem obisku Grcije do tedaj. Kreta ki si jo dala konkretno za idejo je pa sploh cist svoja, oddaljena od dogajanja v Atenah in vse kar cloveka res lahko skrbi je, ce bi izstopili iz euro obmocja in bi zamenjali nazaj v drahme, kaksna bi dejansko bla vrednost denarja...to zna bit velik problem, ampak kolikor sem spremljala se za to niso odlocili. Prijatelji v Grciji porocajo o normalnem stanju, samo brez perspektive za a zaposlovanje, nikakor pa ne o tem, da bi blo nevarno it letovat tja. Transport bo deloval, saj ne letijo letala samo v Slovenijo ampak po celem svetu.


(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 21:29:45   
josephine27
Glede Tunizije je super. Samo jaz si tam nebi upala sama rentat avta in se vozit okrog. Sploh pa si tankat ne bi upala. Za krajše prevoze, do mesta smo se mi vozili kar s taksijem. Organizirani izleti so fajn, malo za popestritev samo tisti pardnevni safari zna biti za 5 letnika kar naporen. Malo odvisno tudi kakšne otroke imaš kako to prenašajo. No v naši skupini je bil en 4 letnik in je bil precej zdelan. Dopust je le dopust :)

Za samostojno raziskovanje z avtom svetujem definitivno Grčijo oz. grške otoke. Mi smo jih prečesali kar nekaj. Dokler nisva imela otrok kar z motorjem.

Kar se tiče Ai in hotelskih kompleksov s tobogani pa mislim, da je Turčija idealna, ker ima veliko takih super hotelov samo vidiš kaj drugega pa v bližini ( vsaj tam kamor poznam) ni ravno veliko in je vse daleč, enako Egipt.

Tenerifi in Španija še čakajouser posted image

_____________________________



(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 21:30:06   
Anonimen
pa se odgovor na izvirni post: Turcija je moj predlog, vsec sta mi pa tudi Sardinija in Korzika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 21:34:37   
josephine27
Grčija- Ma kakšna nevarnost neki. Sploh pa na otokih. Edina nevarnost, ki jo vidim je ta, da hotel kamor nameravate v tem času finančno propadeuser posted image

_____________________________



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
23.6.2012 22:39:31   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
vsec sta mi pa tudi Sardinija in Korzika.


e točno to sem tudi jaz mislila še predlagat user posted image ful lepi otoki pri franciji in italiji, pa koneckoncev tudi sicilija. uh, pa kaka provansa.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
25.6.2012 21:48:11   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: dayya

Ima katera kak predlog ali že preverjeno informacijo?
- želimo na dopust v tujino (ne HRT)kam?
- kje je primerno za petletnika?
- vem da si v tujini več ali manj vezan na en sam hotel ali sklop hotelov, radi bi nekaj takega da je kar nekaj toboganov ali vodnih igral, da ni dolgocajten kvadraten bazen, da se tudi čez dan in v večernih urah kaj dogaja, all incluzive.
Smo takšne narave da radi vidimo da se kaj dogaja, ker ponavadi z avtom raziskujemo bližnje, kraje dvakrat nismo na isti plaži, recimo ko smo bili na Korčoli smo otok prečesali podolgem in počez :). Sedaj pa se nam je zahotela tujina ampak kam, da ne bomo cel ljubi dan samo na soncu ležali :)


Italija, Grćija, Malorca, Ibiza, Sicilija, Korzika, Sardinija, Črna Gora.....

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
26.6.2012 7:19:13   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: dayya


IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Če hočeš hotel + all + da dogaja, pač izbereš destinacijo z mediterana, recimo Tunizija je med cenejšimi, pa vzamete 3 dni safarija vmes, pa grete to, pol pa še zvečer v kak park, recimo v Port El Kantaoui-u imaš nek zabaviščni park, al pa v Yasmmine Hamammetu isto, vzamete hotel z bazenom, na plaži imate tako en kup vodnih športov in je dopust mimo...
Pač vsak hotel ima bazen, če želite tobogane, se osredotočite na to, pogledate še kaj je v okolici, kam bi šli, kaj vam je zanimivo...


naja17 - evo točno nekaj takega imam v mislih ... imaš morda v mislih kak določen hotel, si ti že bila tam .....



Hja, sem bila ja, samo ni bilo toboganov oz. pač nekaj malega... Tunizijo sem predlagala, ker je cenovno najbolj ugodna... Poznam hotele El Mouradi, v večini so vsi ok, pač zbirajte 4 ali 5*, pol pa vzamete dodatne izlete, al pa vzamete taxi pa se sami zapeljete kam....
Turčija ima ful teh toboganov, sami izleti pa znajo bit mal oddaljeni, razen recimo kakega safarija v izvedbi lokalne agencije, pa recimo izleta z ladjo... Aja, recimo hoteli Magic Life...
Grčija je super izbira za rent a car, ne pa za all varianto... Tu bi morda bolj priporočala najem app, lahko grete tudi sami z avtom na ladjo in imate svoj avto za okrog hodit - izbira otoka pa po želji, povsod je kej za videt.
Cenovno pa tako kot sem po vrsti napisala... Težko je pa napisat pejte sem in sem, sami si morte naredit ožji izbor itd.
Aja, še Korziko in Sardinijo pokomentiram... Korzika je baje čudovita, prav tako Sardinija, ki je kar draga... Aja pa Egipt še v zgornjo klasiko, nekje tam k Turčija, izleti snorkljanje in safari, Kairo in Luksor za manjše otroke lih ni no...

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
26.6.2012 7:33:02   
Tippi
Španija - Andaluzija user posted image
Portugalska user posted image
Sicilija user posted image

Zadeve, ki so relativno ugodne in kjer lahko vandrate kolikor vas je volja! Če pa želiš kam dlje, bi se pa dalo narediti seznam, ki mu ne bo videti konca! user posted image

Grčija, Turčija ipd. pa men niso. Pač okusi so različni user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
26.6.2012 7:47:03   
naja17
Komentar glede na druge predloge.... Se mi zdi, da avtorica posta vseeno išče čisto klasiko mediterana, če bi želela mičken drugačno, mislim, da ne bi rabila toliko pomoči, ker tisti, ki vandrajo drugje, izven klasike, ne bi postavili takega vprašanja user posted image ...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
26.6.2012 12:10:32   
Paštetka
jaz bi samo napisala, da v tem času npr. v Turčiji, Ttuniziji... ni fajn za deco, ker je pesek tako svinjsko vroč, da je nemogoče bos hoditi po plaži. Jaz sem fasala opekline na stopalih, ko sem šla bosa IZ morja do brisače (cca. 15 m razdalje)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
27.6.2012 10:08:14   
viv_
Vsi trije otoki Sardinija, Korzika in Sicilija so krasni. Sploh Sicilija (za moj okus), pa tudi Kalabrija je ful lepa!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
29.7.2012 16:25:57   
Michelle12

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jaz bi samo napisala, da v tem času npr. v Turčiji, Ttuniziji... ni fajn za deco, ker je pesek tako svinjsko vroč, da je nemogoče bos hoditi po plaži. Jaz sem fasala opekline na stopalih, ko sem šla bosa IZ morja do brisače (cca. 15 m razdalje)


Neki časa je že minilo pa vseeno moram komentirat..
Mi smo bli letos v Tuniziji, na Djerbi 27.6.-4.7. in sem hodla bosa po plaži, ne samo od vode do brisače, brez posledic.

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kam na morje(dopust) v tujini?
6.8.2012 13:46:51   
Lolek in Bolek
Ma sem se ti nasmejala!? Veš kaj, imaš še srečo, da tole prebere kaka agencija. Ti svetujem, če se še niste uspeli odločit, da se oglasite v kakem Kompasu, Palmi, ali kaki drugi agenciji, jim tam poveš svoje želje in ti bomo z veseljem pomagali..
Vsak gre na dopust, po svojih pričakovanjih oz. željah. Želje ljudi pa se razlikujejo....Enako pričakovanja!

upam da ste že kje dosegli svoje sanje. Srečno.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?