|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na testiranje?
9.1.2008 21:26:17   
Mesečnica
No, pa je tudi nas doletelo. Našemu 7-mesečniku so se pojavili madeži oz. lišaji  na koži okrog obeh komolcev. Danes smo bili pri pediatrinji in smo dobili napotnico za testiranje alergij.

Zdaj prebiram objave na tem forumu in sem vedno bolj zmedena user posted image . Kam naj gremo na testiranje? Na Pediatrični kliniki se menda zelo dolgo čaka, dr. Voduškova se je večini pokazala v slabi luči ... Potem sem zasledila še nekaj o Jesenicah in Debelem Rtiču ... Res ne vem user posted image

Tiste, ki ste to že dale skozi, kaj svetujete? Trenutno se najbolj nagibam k Pediatrični kliniki ... Se splača počakati približno 2 meseca, da prideš na vrsto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na testiranje?
9.1.2008 22:12:42   
lelaval
Jaz sem v MB nazadnje ćakala 3 tedne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na testiranje?
9.1.2008 22:34:10   
*Uršula*
Če imaš napotnico si na jesenicah takoj na vrsti. vsaj pri meni in moji sestri je bilo tako. Pa še vsi so res ful prijazni.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na testiranje?
9.1.2008 23:12:48   
poliloni
jaz imam pa na Jesenicah malo drugačne izkušnje - res, da so prijazni, a čakalna vrsta je ravno tako...in to lahko, da nekaj mesečna. Mi hodimo tja že dve leti in nazadnje smo čakali dva meseca. Lahko imaš pa srečo in ravno takrat ni gužve...

Upam, da vam testi pokažejo kar se da malo alergij!

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na testiranje?
11.1.2008 12:34:41   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Jaz sem v MB nazadnje ćakala 3 tedne.


kam pa si šla na testiranje?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na testiranje?
13.1.2008 10:25:31   
marjetka
V Lj., smo dobili na pediatrični kliniki termin čez 10 dni, je pa pediatrinja napisala na napotnico nujno (no ni prov nujno), ampak tudi to je način da prideš prej na vrsto,
lp

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na testiranje?
13.1.2008 19:44:41   
natasarobi
Kaj pa Golnik?

(odgovor članu marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?