|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam v Egiptu v začetku marca
25.2.2009 22:10:56   
Anitka
Oj!

Odločili smo se, da gremo tam okrog 8.3. v Egipt in sedaj iščem, tuhtam, razglabljam kam v tem času - Hurghada, Sharm...

Gremo pa za en teden izključno na dopust, zaenkrat brez ogledov, ker imava 9-mesečnega otroka.

Sem gledala že tudi Arabske emirate, kjer je morda toplejeuser posted image user posted image

Prosim za vaše predlogeuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
25.2.2009 22:15:08   
Anonimen
Kaj pa **** pravi na to.user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
25.2.2009 22:17:15   
Anonimen
Moja sodelavka je bila lani marca v Sharm al...   pa je pršla nazaj zapečena k čvapuser posted image
Predvidevam da je blo toplouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
25.2.2009 22:23:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Kaj pa **** pravi na to.user posted image user posted image


**** pravi, da ji bo skuhala eno kosilo ce pride na obisk...user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
25.2.2009 22:28:46   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Kaj pa **** pravi na to.user posted image user posted image


**** pravi, da ji bo skuhala eno kosilo ce pride na obisk...user posted image  


user posted image user posted image user posted image Bi bilo superuser posted image user posted image user posted image . Ali pa pridete vi k nam na obisk.
**** mislim, da bom rabila kar precej tvoje pomoči, tako da te bom verjetno zagnjavila tudi preko ZSuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
25.2.2009 22:30:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Kaj pa **** pravi na to.user posted image user posted image


**** pravi, da ji bo skuhala eno kosilo ce pride na obisk...user posted image  


Kul. Največ štejejo izkušnje iz prve roke.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
25.2.2009 22:32:36   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Kaj pa **** pravi na to.user posted image user posted image


**** pravi, da ji bo skuhala eno kosilo ce pride na obisk...user posted image  


Kul. Največ štejejo izkušnje iz prve roke.user posted image



To pa itak in sem prav čakala, da se mi naša **** oglasi na tej temi.user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
25.2.2009 22:33:59   
Anitka
Torej **** kaj predlagaš:
- Sharm.. ali Hurghada?
- morda priporočilo katerega izmed hotelov?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 0:11:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Torej **** kaj predlagaš:
- Sharm.. ali Hurghada?
- morda priporočilo katerega izmed hotelov?



Hurghada. Za hotel pa nimam pojma... bo katera ki ima kako fajn izkusnjo povedala.

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 9:17:43   
Bee
Oj!
Midva z možem sva bila v začetku decembra na poročnem potovanju v Sharm el Sheiku in je bilo prekrasno. Bila sva v hotelu Noria, kjer prevladujejo slovenski turisti, vendar se mi zdi, da so letos slovenske agencije izključile ta hotel iz svoje ponudbe, čeprav res ne vem zakaj.
Poglej si malo spodnji link, kjer boš izvedla več informacij o Sharmu. Tudi trenutne temperature so sproti objavljene.

http://sharm.mojforum.si/sharm.html

Joj, sej ti kr mal zavidam. Jst sm se prav zaljubila v Sharm user posted image Tja se sigurno še enkrat vrnem.

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 10:48:32   
ronja1a
jaz predlagam Dahab, je bistveno bolj prijeten kot Šarm el Šejk, odvisno sicer kaj želiš, če bi primerjala s slovensko obalo - če ti je bolj všeč Piran (bolj miren) ti bo tam bolj včeč Dahab, če pa ti je všeč vrvež iz Portoroža potem ti bo gužva v Šarm el Šejku bolj včeč ... sicer morda v tem času še ni napačno, če imajo ogrevan bazen, se pa da kopat tudi v morju

(odgovor članu Bee)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 10:51:18   
ronja1a
http://www.booking.com/hotel/eg/swiss-inn-resort-dahab.en.html?aid=311984;label=hotel-16165-eg-WPyeN9nK2SNk535dtcPJUwS2645837353;ws=&gclid=CJ2eq6H0-ZgCFYST3wodMBTamA

(odgovor članu Bee)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 11:02:05   
Taj
Oj,

le pojdite v Egipt. Ravno prav toplo bo za vašo malo user posted image . V Hurghadi priporočam hotel Grand resort. Mi smo bili lani tam in nimamo nikakršnih pripomb. Prevladujejo nemški turisti (ki so zelo kritični in izbirčni) in to nekaj pove, Slovencev pa je zelo malo, ker hotela slov. agencije nimajo v ponudbi. Mi smo šli prek odklopa.

Še link in ocene gostov: http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hotel+Grand+Resort-hid_8560.html (angleški) in http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hotel+Grand+Resort-hid_8560.html (nemški).

Naj vam bo lepooouser posted image

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 11:14:10   
Anitka
Hvala vam za vaša mnenja in priporočila. Bom zdaj malo predlagane zadeve pogledala in upam, da bo odločitev lažja.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Taj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 13:29:59   
rija
Anitka, jaz bi šla raje v Emirate....jaz sem bila v Hurgadi 16. marca....pa sem se namrznila ko pes.....podnevi te res opeče, ob 18.00 pa je tema in veter......in to strašno hladen :(....o morju pa raje ne govorim....je bilo edino za Ruse.....na kakšnem grebenu pa zopet ni za z 9-mesečnico.....

Sicer pa je bilo super. Če izvzamem ta mraz:)

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 13:58:04   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Anitka, jaz bi šla raje v Emirate....jaz sem bila v Hurgadi 16. marca....pa sem se namrznila ko pes.....podnevi te res opeče, ob 18.00 pa je tema in veter......in to strašno hladen :(....o morju pa raje ne govorim....je bilo edino za Ruse.....na kakšnem grebenu pa zopet ni za z 9-mesečnico.....

Sicer pa je bilo super. Če izvzamem ta mraz:)


Hvala tudi tebi za odgovor.user posted image Zdaj pa res več ne vem kaj najuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 14:04:20   
rija
poišči Hope2 pa se malo za Emirate pozanimaj, kak je marca tam user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
26.2.2009 21:03:14   
brkn83
predlagam sharm el sheikh - hotel oriental resort. super hotel, velik in ima bazene zunaj, plaža lepa........... v glavnem midva sva bila tam 2 tedna in sva bila ful zadovoljna. zagotovo se bova tja še vrnila, sam verjetno drugo leto, ker imamo sedaj doma komaj 3 tedne starega dojenčka.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
28.2.2009 8:42:32   
karamela
Mi smo bili lani za 1 maj v Hurgadi hotel grand Azur 5 zvezdic all inc. . Hotelski kompleks velik, urejen, je pa hotel kjer je 99% rusov.  Vodka (ne voda) jim je tekla v potokih. Zvečer so na večih koncih vse pobruhali, zasedli z brisačami zjutraj, ko so nehal piti vse ležalnike ob plaži, čeprav so se treznili do kosila in dlje v sobah. Vrst čakanja ne poznajo. Na krožnike si naložijo tolk, da vse dol pada, pojejo pol, drugo pa gre v smeti. Nevem mene kr srce zaboli, k sem vidla kok hrane je šlo v kanto. Aha pa da smo dobili solidno sobo, je moral domačin, ki je pomagal vodiču (obema same pohvale) dat enega mladička kužka receptorju , če ne bi dobili sobo tm nekje nevem kje uglavnem največji krš. Vreme je bilo super. Podneve vroče sončno, zvečer pa se malo shladi.

Uglavnem imeli smo se lepo, se spočili.  Drugače pa smo se spočili. Mene ni Hurgada nevem kako očarala. bilo je lepo, neko doživetje  mi je pa veliko lešpe  na Hravaških otokih.

Si pa želim, če ne prej čez 13 let  ko bodo otroci stari 15+ v Egipt pogledat piramide, Nil, Kario...

kamor koli boš šla imej se lepo!

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
28.2.2009 20:29:04   
Anitka
Tako, odločitev je padla. Gremo v Hurghado oz. Sahl Hasheesh in sicer v hotel Citadel Azur Resort http://www.azurhotels.com.eg/English/Citadel/Location.asp
Upam, da je odločitev prava.
Pa hvala vsem za predloge, mnenja...user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
1.3.2009 10:46:45   
Anonimen
Sem pogledala fotke in recem samo : wauuuuuuuuuser posted image user posted image

Se mi dopade,ker ima oba tipa plaze ce sem prav videla: pesceno in tako kot na hrvaskem - skalnato.

Ampak ne vidim pa ali imajo bazen?

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
1.3.2009 13:09:24   
*tajda*
**** tudi mi gremo v Hurghado,ampak šele septembra v hotel caribbean world resort.Proti driski vem da se dobijo tablete anital ali nekaj podobnega.Kaj pa bi lahko dala takrat dve leti staremu sinčku pa nevem,no upam da ne bo imel driske in da bo vse ok.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
1.3.2009 20:03:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

**** tudi mi gremo v Hurghado,ampak šele septembra v hotel caribbean world resort.Proti driski vem da se dobijo tablete anital ali nekaj podobnega.Kaj pa bi lahko dala takrat dve leti staremu sinčku pa nevem,no upam da ne bo imel driske in da bo vse ok.user posted image


Superca user posted image  za odlocitev.

Driska:

Najprej imej v mislih, da se to vam ne bo zgodilo...Kajti jaz imam izkusnje, da manj ko kompliciras boljs skoz prides. In ce ti je kaj v tolazbo, jaz nobenga osebno ne poznam, ki bi driskal. Slisim pa da se to redno dogaja ljudem, ki gredo na krizarjenje po Nilu, med tem ko v hotelih ob Rdecem morju pa bolj redko.

Antinal je res baje super zdravilo , ki pomaga v enem dnevu ali najvec dveh vendar je treba vseeno do konca pojest. Obstajajo pa kapsule za odrasle in sirup za dojencke od dveh mesecev naprej ( in otroke).

Stane pa 5 LE to je 70 centov.

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
1.3.2009 20:17:53   
*tajda*
**** hvala za odgovoruser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kam v Egiptu v začetku marca
1.3.2009 21:02:35   
Dashenka
No, midva z možem pa sva si temeljito izpraznila črevesje in to v Sharmu v hotelu s 5*, mož je bil celo zelo zelo bogi.
Glede na to, da službeno precej potujem po nerazvitem svetu, lahko rečem, da imam precej dober feeling, kaj se sme jest in kaj ne, pa se driski kljub temu nismo izognili.

Hči, ki je bila takrat stara 3 leta hvala bogu driske ni fasala, ne vem čemu se imam za zahvalit, mogoče obdobju izbirčnosti, ko cel teden ni jedla drugega kot suh kruh, riž in pečenega piščanca.



< Sporočilo je popravil Dashenka -- 1.3.2009 21:03:47 >

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




ginekologija
optimistk

ali ste za, da se grobe in žaljive ginekologe odstrani iz porodnišnic?

da (94%)

ne (1%)

me ne moti če opravljajo svoje delo (5%)


Število vseh glasov: 229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!