|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Kam z otroci na deževen dan? 3.3.2007 9:04:47
|
|
|
|
*maja
|
Mi smo danes na tem da gremo v Postojnsko jamo.
|
|
|
|
|
RE: Kam z otroci na deževen dan? 3.3.2007 11:43:01
|
|
|
|
nuala
|
Mi ob deževnih dnevih, če je to vikend, radi ostanemo doma in zlagamo kocke, se zelo dolgo kopamo ali pečemo piškote. Plastelin in vodene barvice / tempere so tudi zakon. Včasih imamo tudi generalno pospravljanje igrač, vsak otrok pa mora nekaj igrač pripraviti za "revne otroke". Zelo radi tudi obujemo škornje, palerine, nepremočljive hlače in se sprehajamo po dežju - če seveda ne lije kot iz škafa. To čofotanje jima je v neskončno veselje, pa še zmatra ih. Obisk pri sestri z veliko otroki, plavanje ( Čatežke imamo radi ali Atlantis, če ti ni premrzlo ), lutke, kino, Čolnarna v Tivoliju.
_____________________________
Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.
|
|
|
|
|
RE: Kam z otroci na deževen dan? 3.3.2007 11:54:43
|
|
|
|
Marogica
|
IZVIRNO SPOROČILO: nuala Zelo radi tudi obujemo škornje, palerine, nepremočljive hlače in se sprehajamo po dežju - če seveda ne lije kot iz škafa. To čofotanje jima je v neskončno veselje, pa še zmatra ih. To delamo tudi mi, otroci imajo radi, da jih enkrat v življenju pa NE opozarjamo "pazi luž", "ne hodi po vodi".... Drugače pa se tudi gremo kopat, ali pa kdaj na obisk h kakšni družini, ki ima prav tako otroke, da e le-ti malo "zaposlijo" med seboj. Ali pa smo pač doma, se igramo, pa malo več risank je na sporedu, sploh če je to sobota ali nedelja, ko je dan pač dolg, otroci pa se relativno hitro naveličajo določenih aktivnosti. Torej ni ravno ne vem kakšne izbire...
_____________________________
"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa". R. Tagore
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNa pomoč: Dojenček se noče voziti v avtu!V članku preverite, kaj lahko storite, če vaš dojenček ne mara vožnje v avtomobilu in začne jokati že, ko ga samo pripen...
Zadnje s foruma
Kako dolgo ste vozičkali?maca83 RRKako dolgo ste otroka okrog prevažali v vozičku, po tem ko je že dobro hodil? Na malo daljše sprehode, po trgovinah ter do parka?uporabljamo le nosilko (
12%)

dokler ni shodil/a (
20%)

dokler ni hotel več v vozek (
17%)

do enega leta (
12%)

do dveh let (
35%)

do treh let (
5%)
Število vseh glasov: 66Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!