|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
7.2.2011 13:35:50   
Urša08
Pozdravljeni!

Letos smo si zaželeli spoznati še otok Cres in /ali Lošinj. Zanima me če ima katera kakšno izkušnjo s tema kampoma oz. s katerim drugim na Cresu ali Lošinju. Imamo 3 majhne otroke in nam je prioriteta senca v kampu, plaža primerna za otroke (majhni kamenčki, mivka), otroško igrišče, mogoče senca na plaži,..? Kaj bi priporočali? Aja namen imamo iti v mobilno hiško. Hvala in lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
7.2.2011 13:41:32   
misa4
Mi smo bili v kampu kovačine, v mobilni hiški in zelo zadovoljniuser posted image user posted image sence dovolj, igrišča smo bolj malo upirabljali, je bil zvečer bolj "ringeljšpil" aktualen, hrana v mestu odličnauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
27.3.2011 11:26:47   
ašun
Lani so bili v kampu Čikat in nam je bil ful všeč. Senca, lepi Wc -ji, cenovno ugodno. Zvečer imajo "ringelšpil".
Malo smo bili nezadovoljni z trgovino v kampu, ki ni najbolj založen. Smo se pa zato odpeljali v mesto Lošinj v Lidl in tam dobili vse.

Plaža je polna, zato smo hodili malo dlje in si vedno našli kakšen mali zalivček, ki je bil samo naš.

V Čikat sigurno še pridemo. 

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
29.3.2011 22:32:26   
Anonimen
Mi smo se lani po prepričevanju drugih odpravili vse do Malega Lošinja do Čikata. Ker smo bili avgusta je bilo vse tako zeeeelooo polno, da ne bi imeli kam postavit ne šotora, ne kam utaknit kabla za elektriko tako, da do ogleda plaže po dolgi vožnji in otroku sploh nismo prišli. Smo se ustavili v tistem Lidlu - ki je bil edina pozitivna stvar tam, da smo končno nekaj pojedli in nadaljevali pot nazaj po Cresu. Vmes smo se ustavili tudi v Martinščici..tam ne bi šla, če bi mi šenkali, mislim, da je vmes tudi kamp Slatina, kjer nam sploh ni bilo nič kaj všeč, potem pa smo šli v kamp Kovačine. Tam bi bilo sicer super, če bi le bilo šotor postavit kam v senco...ampak mi smo res naleteli na neverjetno gužvo - naval Italijanov. Ampak kamp je lep, urejene sanitarije, tudi za otroke imajo posebej wc, tuš, torej celo kopalnico. Do plaže ni daleč, tudi, če si imaš šotor na soncu. Tik ob plaži imaš otroška igrala, trgovino, ob plaži tudi gostilne. Do mesta je urejena lepa pot. Plaža lepa in voda čista..morda malo bolj mrzla kot drugod. Če želiš še kakšne slike pa pošlji ZS.

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
1.4.2011 8:27:25   
viv_
Mi gremo julija obiskat ene prijatelje za 3 dni v Kovačine... komi čakam! Nismo pa še bili, sploh še nismo bili na cresu... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
11.4.2011 18:36:27   
majrim
Mi gremo v juniju v Kovačine...nismo še bili, vendar kot zgleda nam bo všeč - ima senco, je blizu mesta in ti ni potrebno se vozit za kakšen sprehod po mestnem vrvežu. user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
13.4.2011 13:50:56   
ZmajTolovaj
Čikat pred tremi leti, julija. Super, ful prijazni, sence načeloma zelo veliko, razen če imaš to smolo kot ena prej, če je naval. Mi smo se imeli krasno, do mesta 10min sprehoda, kopali pa smo se malo v kampu in malo po sosednjih zalivčkih. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
15.4.2011 14:22:29   
voznikvozniku
V Kovačinah imajo do 2.7. akcijo, bivate 7 plačate 6 dni, če pa boste vsaj 10 dni v kampu, vam povrnejo še strošek enosmerne trajektne karte :)
http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=0&ID=388

IZVIRNO SPOROČILO: majrim

Mi gremo v juniju v Kovačine...nismo še bili, vendar kot zgleda nam bo všeč - ima senco, je blizu mesta in ti ni potrebno se vozit za kakšen sprehod po mestnem vrvežu. user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
15.4.2011 17:37:40   
alamar
To so imeli že lani, s tem da je bila lani še boljša akcija. 7 dni free trajekt v eno stran in 14 dni free v obe strani.

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
3.5.2011 14:19:04   
mišolinka
Zdravo!

Ker očitno ne bo nič s trajektom za Sardinijo (predrago), jo bomo mahnili verjetno kar na Hrvaško, saj nismo še bili na Cresu in Lošinju. Zanima me, kakšna je plava cona v kampu Kovačine. Ali je zelo daleč do plaže, parcela pa naj bi bila v 'hladu'. Za drugi teden pa bi šli morda na Lošinj v Čikat. Ali je potrebno rezervirati parcelo glede na to, da je kamp ogromen? Tja bi šli konec jiluja.

Lep pozdrav!

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
3.5.2011 19:47:50   
alamar
http://www.camp-kovacine.com/hr/content/plan_kampa

Čikat je pa manj natrpan kot Kovačine v glavni sezoni tako, da ne bi smel bil problem s prostorom.

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
4.5.2011 20:45:53   
Gafo
V Kovačinah je potrebno pametno parcelo rezervirat že jeseni. Mi smo jo in dve leti zapored dobili krasno parcelo v oranžnem delu. Kamp je drugač super, čist in urejen.

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
4.5.2011 22:12:51   
mišolinka
Hvala za odgovore. Nam so ponudili parcelo v plavi coni. Gledala sem sicer njihov načrt kampa, ampak si ne znam predstavljati, koliko je ta cona oddaljena od prodnate plaže in ali je tam senca. Nam so napisali, da je parcela 'u hladu'. To je lahko relativno. Za enega je dovolj malo trte ali majhna oljka, drugi pa si pod tem predstavljamo nekaj drugega. Morda res malo preveč kompliciram.

Hvala in lep pozdrav!


(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
5.5.2011 17:35:45   
alamar
Tako od oka in po spominu je plava cona v lepi senci visokih dreves. Najbolj v senci in z res čudovitimi parcelami pa se mi zdi oranžen del. Sicer odvisno kje si v plavi coni, a do glavne plaže je cirka 200-300m. Meni osebno ta glavna plaža ni bila všeč, ker je zelo napolnjena in praktično brez sence. Bolj luštno mi je bilo naprej proti mestu Cres, ko je iza obale neposeljen gozd z obilo sence par metrov od vode (tam pri pingpong mizah in hotelu)

< Sporočilo je popravil alamar -- 5.5.2011 17:37:06 >

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
6.5.2011 18:42:29   
Gafo
Tisti del, ki je bližje oranži coni je sigurno v senci. Nekaj parcel za sanitarijami je pa res na soncu. Mogoče lahko vprašaš približno kje je parcela. Blizu oranžnega dela, blizu košarkaškega igrišča,...? Se pa strinjam, da je glavna plaža natrpana in tudi zelo na soncu. Mi smo se hodili kopat kar ob potki na Cres in je bilo super. Tudi tam kjer je dovoljeno za kužke ni nič umazano, nikoli nisem nič opazila. Za glavno plažo lahko zjutraj recimo tisti, ki bi šel po kruh odnese brisače in tudi ostanejo tam. Priporočam kolesa, so zeloooo uporabna v tem kampu.

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
15.5.2011 16:45:32   
majrim
Bom kar tu vprašala glede trgovin...je v mestu kakšna večja trgovina?

LP

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
15.5.2011 18:37:34   
Gafo
Sem ravno pogledala na forum.  Konzum imajo v Cresu ampak ni prav velik. Dobiš skoraj vse, so dobro založeni in velikooo cenejši kot v kampu. Če plačuješ z bančno je bilo do sedaj tudi ceneje, zaradi tečaja.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
15.5.2011 18:39:26   
Gafo
Še nekaj. Zraven je še ena privat trgovina, tudi dokaj ok.  V mestu pa zelenjava in sadje, ter mesnica. če me spomin ne vara je mesnica malo dražja. Med hišami tudi najdeš mesnico in ribarnico. Jaz sem šla zjutraj lepo s kolesom in je bilo super.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
15.5.2011 19:28:18   
alamar
V mestu je kar nekaj privat mini trgovinic, a so cene kar visoke. Kot je Gafo napisala, je Konzum in še ena tam od ladjedelnice naprej med apartmaji. Obe sta kar daleč od kampa in je potrebno iti z avtom (ali vsaj s kolesom). Konzum je OK, le ponudba sadja&zelenjave je bila vsakič, ko sem bil tam, skromna (vse so že pobrali) V kampu je Cresanka - navite cene. Drugače je Konzum s cenami nekje na ravni Mercatorja pri nas, mogoče malce dražji. Mnogo dražji od Hoferja&Lidla naprimer. Precej naprej na Lošinju je Lidl drugače.

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
16.5.2011 19:30:46   
majrim

IZVIRNO SPOROČILO: _mala_

Mi smo se lani po prepričevanju drugih odpravili vse do Malega Lošinja do Čikata. Ker smo bili avgusta je bilo vse tako zeeeelooo polno, da ne bi imeli kam postavit ne šotora, ne kam utaknit kabla za elektriko tako, da do ogleda plaže po dolgi vožnji in otroku sploh nismo prišli. Smo se ustavili v tistem Lidlu - ki je bil edina pozitivna stvar tam, da smo končno nekaj pojedli in nadaljevali pot nazaj po Cresu. Vmes smo se ustavili tudi v Martinščici..tam ne bi šla, če bi mi šenkali, mislim, da je vmes tudi kamp Slatina, kjer nam sploh ni bilo nič kaj všeč, potem pa smo šli v kamp Kovačine. Tam bi bilo sicer super, če bi le bilo šotor postavit kam v senco...ampak mi smo res naleteli na neverjetno gužvo - naval Italijanov. Ampak kamp je lep, urejene sanitarije, tudi za otroke imajo posebej wc, tuš, torej celo kopalnico. Do plaže ni daleč, tudi, če si imaš šotor na soncu. Tik ob plaži imaš otroška igrala, trgovino, ob plaži tudi gostilne. Do mesta je urejena lepa pot. Plaža lepa in voda čista..morda malo bolj mrzla kot drugod. Če želiš še kakšne slike pa pošlji ZS.


@mala...bi prosila za kakšno sliko kampa...sem ti poslala ZS...

tudi ostale bi prosila če imate kakšno sliko,in mi jo pošljete...pa hvala vsem za informacije o trgovinah :)

LP

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
16.5.2011 20:20:00   
alamar
V glavnem imam osebne, a je tukaj par slik...

oranžna cona (nad njo je modra)
user posted image
pasja plaža
user posted image
Ena od poti proti morju (iz oranžne cone)
user posted image
Cres glavni trg
user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
20.5.2011 19:21:14   
majrim
Hvala za slike Alamar :) mi mogoče lahko poveš kako pa se pride do Konzumove trgovine...sem namreč gledala na googlu, da je kar daleč za peš it, tako da j verjetno bolje z avtom, kot je tudi to nekdo že napisal.

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
20.5.2011 20:10:09   
alamar
Peš je predaleč. Z avtom greš pa tako, da greš ven iz kampa do glavne ceste - zaviješ desno proti Lošinju - odcep mesto Cres - naravnost do križišča in levo ob drevoredu - naprej  (ne se ustrašit ozkih ulic) - prideš do obale (neka mini ladjedelnica in privezi) - malo naprej - potem pa ostro levo gor proti apartmajem. Tam imaš tablo potem. Tole sem ti na hitro nakracal. Druga možnost je ob obali iz kampa s kolesom, je izredno lepa pot.
user posted image
Kot je bilo rečeno - trgovina je majhna (hodniki so ultra ozki), a večinoma vse dobiš noter (nekaj takega kot stari blokovski Mercatorji, ki so jih večinoma že zaprliuser posted image ).

evo sem našel še nekaj slik iz mesta, ki sem jih pripravljen deliti

user posted image user posted image   user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
22.5.2011 16:59:32   
majrim
Hvala Alamar za informacije...gremo namreč prvič na Cres, pa me marsikaj zanima...kao pa je z vodo? Je na parceli pitna voda?

LP

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kamp Kovačine oz. kamp Čikat
22.5.2011 22:51:01   
alamar
Voda je pitna in odličnega okusa, saj se napaja iz zaščitenega Vranskega jezera
http://hr.wikipedia.org/wiki/Vransko_jezero_%28Cres%29

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?