|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp Lucija z 8 mesečnico
23.7.2006 21:12:59   
XXYY
Živjo vsem skupaj!

Mi bomo šli verjetno konec avgusta v ta omenjeni kamp. Gremo pač letos prvič na morje. Kampirali bomo v šotoru. Pa me zanima, kako ste ve preživele v tem kampu s svojim user posted image  v šotorih? A je vredu kamp? Kako so se vaši sončki počutili tam? Je dovolj sence? ...

PA prosila bi še, če mi lahko napišete kaj priporočate, da vzamemo s seboj, da ne bomo slučajno kaj pozabili?
 
Hvala za vaše prijazne odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 10:20:18   
Evina
Ojla

Tudi mi smo letos kampirali z osemmesečnico, vendar v kampu Stela Maris v Umagu. Svetujem ti, da tamali zrihtaš osebno in se zapelješ tja. (to je 15 km od Lucije). V kampu je sama senca, tuši in wc prenovljeni - celo svojo kopalnico imajo s previjalnico, kadjo in wcjem. Mi gremo čez 14 dni zopet tja, saj nam je res všeč. Pa tudi na plaži je dovolj sence.

Lp

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 10:50:06   
XXYY
Evina hvala ti a odgovor. Sem že mislila, da mi ne bo nobena odgovorila user posted image  .

Zdaj da bi šli v Umag kampirat, verjetno da ne. Ker v Luciji imajo eni prikolico in bomo šli z njimi, mi bomo pa v šotoru. Mogoče bomo pa res za kakšen dan skočili v Umag.

Samo še eno vprašanje! A ste jo že kopali v morju ali kar v bazenčku?

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 10:54:00   
Evina
Ojla

Kopali smo se le v morju. Je bilo na plaži toliko zanimivega, da ni mela časa v bazenčku sedet.

Ja potem pa razumem, zakaj greste v lucijo.

LP

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 11:02:48   
anabanana
Eh, jaz sem totalno neizkušena (nimam še otrok), ampak jaz z 8mesečnim otrokom definitivno ne bi šla v šotor!!! Prikolica ok ... ampak šotor!!!

Drugače pa - sem iz Lucije, tako, da ti vsaj na vprašanje lahko odgovorim: V kampu Lucija je senca kjer so prikolice in šotorji, vendar odvisno kakšno pozicijo dobiš, ni povsod senca. Na plaži ni sence, plaža zgleda kot ena majhna betonska ploščad, no pa malo travice je zraven... Čez celo noč so v kampu žurke, podivjana pijana mladina se dere dokler ne omaga.. cca 6-7 zjutraj.

Skratka, toplo odsvetujem.


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 11:05:18   
anabanana
P.S. Nazadnje ko sem jaz bila tam (res, da je kakšni dve leti mimo) ni bilo nikakršnega bazena za otroke. Razen če si mislila tistega za napihnit.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 11:13:07   
XXYY
Anabanana: hvala ti za odgovor. Bom malo premislila.

Bazen sem pa mislila unga za na pihnit.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 13:49:23   
šnucika
ojoj....kamp Lucija.....niti pomislila ne bi tja na dopust...še s psom ne,kaj šele z otrokom!
sem s tistih koncev in imam celo poletje možnost videti,kaj se dogaja v tem kampu in kdo tja hodi.Predvsem mladi in posledice so logične...če bi bili v prikolici bi ti še rekla,ajde pojdite...šotor pa ti odsvetujem!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 15:18:03   
XXYY
Ej punce:

a se da šotor postaviti zraven prikolic ali morajo biti res samo tam, kjer je plac za šotore? A katera kaj ve?

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 15:23:22   
šnucika
ovčka-nekatere prikolice imajo na svojih "parcelah" tudi šotore zraven....mislim pa,da je najboljše,če bi kar poklicala in vprašala:

Kamp Lucija
  Seča 204
 6320 Portorož
 Slovenija

  Tel.  05/690 60 00
  Fax. 05/690 69 00
  Email: camp@metropolgroup.si


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamp Lucija z 8 mesečnico
24.7.2006 17:58:53   
XXYY
Šnucika: najlepša hvala za TEL. ŠTEVILKO. Sem jih že klicala in so rekli, da se da vse zrihtat, da smo zraven prikolic naših sorodnikov (sam upam, da imajo tam velik prostor še za en šotorček za 3 osebe)

Najlepša hvala vsem za odgovore.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?