|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp Straško na Pagu
25.1.2011 17:53:46   
matejast
Vsi tisti ki poznate kamp straško- letos smo se odločili, da najamemo prikolico in gospa, ki jo oddaja je rekla, da se od letos vsi pavšalisti selijo v bivši fkk del. Kakšen je tisti del kampa- je senca, plaža je ok?

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 8.2.2011 18:14:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
25.1.2011 21:12:47   
K_a_t_i
Če lahko prosim še dodate kakšna je plaža pri tenis igriščih - hvala!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
29.1.2011 8:28:41   
suzolinka
FKK del ima veliko sence. Velik del so nudistom sicer že odvzeli, ne vem kaj jim še nameravajo? Sej potem jim ne bo nič ostalo???
Paža pri tenis igriščih je enaka kot na "glavnem delu", le da ni toliko gužve. Torej na plaži so večji kamni oz. prod.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
29.1.2011 13:51:51   
K_a_t_i
Hvala!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
1.2.2011 22:51:16   
voznikvozniku
FKK del se seli čisto na rob kampa, tam že skorajda pri Gajcu, na njegovo mesto pa res pridejo pavšalisti. Sence, je dovolj, verjetno pa bodo tudi plažo še dodatno uredili. Pri teniških igriščih, to je čisto na drugi strani kampa, je malo večje kamenje (prod) na plaži, drugod v zalivu pa na začetku nekaj metrov prod, potem pa mivka...

Bo pa kar še nekaj sprememb v kampu, seveda poleg višjih cen..v borovem gozdičku bodo postavili nove mobilne hišice, določili bodo nov del v kampu s parcelami, ki bo namenjene dnevnim gostom...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
7.2.2011 8:41:04   
Anonimen
Ekola ... malo že razmišljamo o dopustu ... in ker smo lani po dolgih mukah in pregovarjanja kupili šotor, gremo tudi letos v kamp za 10-14 dni (ne FKK) ... no in nam je v oči padel tale Straško ... dajte mi prosim povedat katere parcele so senčne, pa ne predaleč od morja, pa da wc ni čisto zraven, samo je vseeno blizu pa da glavna promenada ni ravno zraven itd. ... namreč rada bi rezerverala parcelo, samo se mi ne sanja katere parcele so res fine, ker samo zaradi rezervacije se pa res nebi vozila na Pag ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 7.2.2011 8:42:01 >

(odgovor članu voznikvozniku)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
7.2.2011 10:48:56   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: matejast

Vsi tisti ki poznate kamp straško- letos smo se odločili, da najamemo prikolico in gospa, ki jo oddaja je rekla, da se od letos vsi pavšalisti selijo v bivši fkk del. Kakšen je tisti del kampa- je senca, plaža je ok?


Če ti oddaja prikolico gospa Karmen ti najem toplo odsvetujem. Če pa že najameš prikolico pri njih pa poskrbi, da bo prisotna tako ob vašem prihodu, kot ob odhodu. Nas so namreč nekaj let nazaj na izredno primitiven način obtožili, da smo jim ukradli pol ciganarije, ki je bla v prikolici.

Drugače je pa to eden lepših kampov na Jadranu. Sence je po celem kampu na pretek.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.2.2011 10:53:32 >

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
7.2.2011 13:52:50   
suzolinka
Otika, če se orientirava po tejle karti  http://www.turno.hr/karta.html   izbiraj med modrimi označenimi parcelami. Tu je res veliko sence. Po drugi strani pa tudi veliko prikolic in avtodomov. Te parcele tudi vidiš, če greš z miško gor.
Potem imaš še ta zelen del (kamp mesto). Tudi tu je kar nekaj sence. Lahko imaš pa smolo in dobiš parcelo brez sence. Men je ta del celo boljši, ker je bolj miren in so večinoma sami šotori. Recimo, če gledaš karto v pdfju parcele v okolic wc2.
Jaz mislim, da če pošlješ povpraševanje in rečeš za senčno parcelo, jo boš dobila (če so le še frej). Gospa, ki ureja rezervacije je fuuuul prijazna in se da vse zmeniti.
Čisto, čisto na vrhu, kjer je še vedno zelen del imaš pa "neparcelirane parcele", ki jih tudi ne moreš reezervirat.
Baje bodo pavšaliste premaknili ... kaj to pomeni, ne vem. Mogoče bo še več prostora za šotore???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
7.2.2011 14:24:31   
Anonimen
Suzolinka, tole je pa super info ... veš mene kemperji pa prikolice sploh ne motijo ... tut naš šotor je ko en mini hangar, tako da bomo prej mi kakega z mini prikolico zmotili user posted image

(odgovor članu suzolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
14.2.2011 15:50:27   
voznikvozniku
Ja na modrem delu je res skor sama senca, tako da vas lahko tam še zebe :).

Smo pa zbrali vse novosti za Straško in dodali tudi najnovejši zemljevid kampa za leto 2011 (mislim, da tudi na uradni strani še ni objavljen): http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=0&ID=361.

So šle pa cene kampiranja spet za skor 10% gor, no baje da pri pavšalistih tudi do 40%.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
14.2.2011 16:51:30   
Anonimen
Ekola parcela 226 jerezervirana in za 14-dnevni termi nas bo prisel kamp 500€. Je to grozno drago?

(odgovor članu voznikvozniku)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
14.2.2011 18:50:26   
matejast
Voznikvozniku oz. tisti, ki vam je ta zemljevid poznan- kje oz. na kateri strani je bivši fkk del kamor gredo zdaj vsi pavšalisti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 7:18:00   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ekola parcela 226 jerezervirana in za 14-dnevni termi nas bo prisel kamp 500€. Je to grozno drago?


Otika, na podlagi česa ste se odločili za to parcelo? Jaz bi namreč letos tudi rada rezervirala za naš šotor v terminu od 1. - 14.8. pa bi rabila pomoč pri izbiri parcele. Seveda bi imela senčno, nisem pa tam še nikoli bila, in si ne predstavljam.
Lepo, lepo vas prosim za pomoč, med katerimi parcelami izbirati. Aja, gledam pa posodobljeno karto.

Hvala in lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 7:57:23   
Anonimen
Ksenjak, malo višje je ena pripopala link z zemljevidom, kjer se ti slikice parcel zraven odpirajo. No saj v osnovi smo hoteli parcelo 221, samo je že zasedena in so nam poslali seznam še prostih parcel in smo potem med njimi izbrali tisto, ki je najbolj senčna izgledala pa da je vseeno blizu obale ... upam, da se nismo ušteli.

(odgovor članu ksenjak)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 8:03:41   
Anonimen
Ksenjak ... tole karto sem mislila (spodnja): http://www.turno.hr/map.swf

No pa ko zdejle šeenkrat gledam karto, smo v bistvu rezervirali parcelo 224 in ne 226 ... 226 je bila pa ena od možnosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 8:48:47   
bosukotu
Otika, parcela 224 je čisto ob plaži se pravi ob glavni promenadi. Je sicer bolj senčna kot 226, samo če vas ne mote celodnevni "šunder" potem je ok. Drugače pa je kamp na nivoju. Priporočam vam, da šotor dobro pritrdite, ker v primeru da bo zapihalo iznenada, kar se včasih zgodi ga boste držali na vseh štirih koncih. No ne bom strašil, ker je to bolj poredko a vendar je bolje kakšen klin več. Na parceli pa imate vse:el., vodo, antenski priključek. Priporočam, da obvezno nabavite euro priključek za el., drugače pa ga lahko kupite tudi tam. Želim vam lep dopust.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kamp Straško na Pagu
15.2.2011 8:55:54   
bosukotu
IZVIRNO SPOROČILO: matejast

Vsi tisti ki poznate kamp straško- letos smo se odločili, da najamemo prikolico in gospa, ki jo oddaja je rekla, da se od letos vsi pavšalisti selijo v bivši fkk del. Kakšen je tisti del kampa- je senca, plaža je ok?


Sence je veliko, plažo pa upam, da so še bolj uredili. Bivši fkk kamp je na desni strani karte, se pravi od recepcije naravnost dol na desni, če gledaš načrt kampa. Lep dopust.

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 8:56:51   
matejast
No in spet jaz- glede na to da kar poznate ta kamp, na katerem delu je bivši fkk kjer so od letos pavšalisti. približno kje na tem novem zemljevidu?

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 9:00:02   
matejast
oooo hvala- očitno sva istočasno odgovorila. Hvala za info user posted image

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 9:04:50   
bosukotu
IZVIRNO SPOROČILO: matejast

No in spet jaz- glede na to da kar poznate ta kamp, na katerem delu je bivši fkk kjer so od letos pavšalisti. približno kje na tem novem zemljevidu?


Kot sem že napisal. Bivši fkk kamp se je začne, če se spustiš od recepcije naravnost po cesti do morja (gledava nov zemljevid), skoraj pri morju so na levi hiške, tam se je kamp začel in vse do tam kjer je označen novi del fkk kamp. Kako je sedaj tam točno ne vem, ker če so premaknili pavšaliste so verjetno naredili tudi parcele, ki na samem zemljevidu niso vidne. 

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 9:12:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bosukotu

Otika, parcela 224 je čisto ob plaži se pravi ob glavni promenadi. Je sicer bolj senčna kot 226, samo če vas ne mote celodnevni "šunder" potem je ok. Drugače pa je kamp na nivoju. Priporočam vam, da šotor dobro pritrdite, ker v primeru da bo zapihalo iznenada, kar se včasih zgodi ga boste držali na vseh štirih koncih. No ne bom strašil, ker je to bolj poredko a vendar je bolje kakšen klin več. Na parceli pa imate vse:el., vodo, antenski priključek. Priporočam, da obvezno nabavite euro priključek za el., drugače pa ga lahko kupite tudi tam. Želim vam lep dopust.

Jah če hočeš bit čisto ob plaži je treba pač na nekem drugem koncu malo potrpet user posted image
Drugače me pa zanima kdaj se začnejo kaj rezervacije parcel, ker glede na ponujen seznam prostih parcel v tem delu predvidevam, da smo bili sredi februarja med zadnjimi, ali kako?

(odgovor članu bosukotu)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 9:18:45   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ksenjak ... tole karto sem mislila (spodnja): http://www.turno.hr/map.swf

No pa ko zdejle šeenkrat gledam karto, smo v bistvu rezervirali parcelo 224 in ne 226 ... 226 je bila pa ena od možnosti.


Otika, hvala ti za tole. Grem takoj prečekirat.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 9:21:32   
Anonimen
Aja še to me zanima ... tisti eu priključek za elektriko imamo, me pa zanima kakšni so priklopi za vodo ... ker lani v enem kempu je bila pipa na 20cm stran od električnega priključka, tako da potem tiste vode niti uporabljali nismo user posted image  ... no in bi letos en krajši šlauf s seboj vzeli, samo ne vemo kakšni so nastavki ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 9:38:25   
ksenjak
voznikvozniku_prosim za pomoč. Katere parcele naj po tvojem priporočilu gledam in pošljem popvpraševanje? Sem gledala parcele tam okoli 220 (isto kot Otika) in se mi na sliki nekako dopadejo, potem parcelo 288. Kaj pa ta rdeči del kampa na desni? Ni namreč nobenih slik parcel in ne vem, ali so parcele na soncu ali v senci?

Se pravi, gledam parcele 223, 288 in če mi lahko poveš za ta rdeči del.

Hvala in lp

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: KAMP STRAŠKO NA PAGU
15.2.2011 9:54:26   
bosukotu 2
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Aja še to me zanima ... tisti eu priključek za elektriko imamo, me pa zanima kakšni so priklopi za vodo ... ker lani v enem kempu je bila pipa na 20cm stran od električnega priključka, tako da potem tiste vode niti uporabljali nismo user posted image  ... no in bi letos en krajši šlauf s seboj vzeli, samo ne vemo kakšni so nastavki ...


Nič bat. Pipa ni zraven elektrike. Za elektriko so narejene take priročne male omarice v katri je priklop na el. tok in antenski priključek. Pipo pa boste delili z sosednjo parcelo ali pa tudi ne. "šlavf " po mojem ne rabite nosit, ker bo pipa oddaljena max 3 metre oziroma je na robu vaše parcele.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?