|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampiranje z dojenčkom
4.5.2011 8:47:00   
malibauc
Naš mali bauc bo poleti star 11 mesecev. Jaz navijam za kampiranje kot doslej /seveda še brez user posted imageuser posted image user posted image , moj dragi pa pravi, da je še premajhen in bi šel v apartma.
No, po moje, če doma ne kompliciramo,.......
Kakšne so vaše izkušnje? Kdaj so bili vaši user posted image  prvič na kampiranju?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampiranje z dojenčkom
4.5.2011 9:02:43   
Eva19
hej! midva isto hodiva kampirat, in sva šla lani tudi s tamalo, stara je bila 8 mesecev in morm rečt da ni blo čist nobenih problemov. Spali smo v šotoru, za tamalo smo imeli pač s sabo prenosno posteljico, da je bila malo dvignjena od tal, da se nam ne bi prehladila ponoči. čez dan je uživala na polno, ravn je začela kobacat in pač jaz nisem nekaj občutljiva na take stvari, smo jo lepo pustila da je po tleh puzala, zvečer smo šli pa itak pod tuš, da smo jo umil, ker je bla kr črna user posted image jedla je itak že skoraj vse, tko da tud okrog tega ni blo treba komplicirat, ivedno sama kuhava, tko da, pa nekaj kašic sem prej že doma kupila, da mi ni blo treba dol. pa vodo smo kupovali, da ni pilan njihove, čeprav nama ni nič škodovala. skratka mi nismo imeli nobenih težav. bili smo pa tam 14 dni. letos smo bli že za prvomajske praznike zopet na morju, sva pa sedaj kupila prikolico, tko da že komaj čakamo na avgust, da gremo spet na morje user posted image mislm da ne rabta nič komplicirat in greste komot v camp, se boste mel res luštno user posted image

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampiranje z dojenčkom
4.5.2011 9:06:56   
viv_
Pri nas je bilo podobno kot pri Evi19. Ko je bila mlajša stara 10 mesecev smo šli kampirat na Sardinijo. V šotoru smo imeli prenosno posteljico. Pred šotorom smo imeli na tleh šotorsko platno, da se je na njem igrala itak je je bilo povsod polno user posted image . Zvečer pa pod tuš...

Super!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kampiranje z dojenčkom
4.5.2011 9:09:40   
vesna_b
mi smo bili v kampu, ko je imela tamala 3 mesece oz jih je tam dopolnila. sicer smo bili v prikolici, sam neke jake razlike ni. čez dan itak zunaj, ker je bilo notri prevroče, ponoči je spala kot top...
jaz osebno priporočamuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kampiranje z dojenčkom
4.5.2011 9:46:25   
kristinaj
in kaj bi bilo drugače v apartmaju kot v šotoru ali prikolica..... mi imamo prikolico in smo bili z malim dol na parceli ko je imel 8m, pa zelo mraz je bilo takrat konec junija, začetk julija, dosti dežja.. no potem konec julija in avgusta je bilo pa zeloo toplo in lepo...

nerodno je bilo edino tole, ko je bil dež, si ga težko zadržal pod streho, nasploh otroke... pa hlače in nogavičke sem mu dala ker je ravno začel se dvigovati da ni bil ves podrsan po nogicah.. drugače pa kot rambo.. ves od zemlje :))))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kampiranje z dojenčkom
4.5.2011 11:04:16   
Natka23
Pri 3 mesecih v šotoru, prenosna posteljica, pa tudi pri nas je bilo pogosto slabo vreme, in se pač oblče otroka malo boljuser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kampiranje z dojenčkom
5.5.2011 15:49:22   
voznikvozniku
Mi smo bili lani v kampu San Polo v Balah, ko je imela naša Laura točno 2 meseca in pol. Vse je bilo OK, samo čez dan je bilo malce prevroče, da bi spala v šotoru, zato smo jo dali prijateljici v prikolico. Ponoči ni bilo panike, tako ali tako spi v vreči.
Za letos pričakujemo malo več težav, ker se punca ponoči vsaj enkrat zbudi, da spije mleko. S seboj bomo imeli termovsko, tako da bomo že zvečer pripravili toplo vodo in bomo sredi noči naredili mleko. Bojim pa se, da se bo ponoči zbujala. Saj ne da je ful glasna, ampak v kampu se ponoči res vse sliši in ne bi radi motili ostalih gostov. Upam, da ji bo čez dan tol dogajalo, da bo vse noči prespala; samo da ne udari na kontra in da ne bo potem ful sanjala :).
Imamo pa premajhen šotor, da bi dali prenosno posteljico v njega. Bomo po tleh položili napihljive blazine in raztegnili še kakšno spalko, pa ne bi smelo biti težav.

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kampiranje z dojenčkom
6.5.2011 7:20:01   
Luns
Mi smo bli lani ko je bil star 8m, obneslo se je super. Spal je na napihljivi blazini in to celo noč kar mu doma ni uspelo ne prej ne kasnej še kar nekej časa.

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?