|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kanarčka z kletko - oddamo
27.12.2009 14:51:10   
blaža
moj oče ima dva kanarčka oz edne je kanarček, drugi pa gardelinček al neki takega. Na žalost ju mora oddati zaradi spleta okoliščin. Podaril bi ju z kletko vred oz vsak ptiček ima svojo kletko.

Problem je, ker nista rosno mlada, vseeno pa ju ne more kar spustiti v naravo, ker bi poginila, ali pa bi ju kakšna mačka pohrustala, ker sta navajena kletke.

Kaj je kdo z obale ali blizu, ki bi jim lahko nudil dom in zanju lepo skrbel?

Res, da sta samo ptička, ampak ravno tako se na živalco navežeš.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 14:52:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kanarčka z kletko - oddamo
27.12.2009 15:15:35   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Ježešna, kaj nisi rekla, ko sem bila v vaših koncih...


Eh nisem vedla, da ju bo moral oddati. Pride k njim moja nečakinja in bo tam živela med tednom, ker hodi v Kp v šolo in v tej sobi so bili kanarčki. Zdej bi jo pa motli, ker vseeno rabi mir pri učenju, moja mama jih pa niti pod razno ne želi imet v dnevni, ker malčič smetijo. No tu pa tam je kakšno zrno, al pa perje, nič drastičn ega za tiste, ki imajo radi te živalce, moja mama jih pa ne želi niti pod razno. Mi se tata kar smili, ko jih ne ve kam oddat. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kanarčka z kletko - oddamo
27.12.2009 15:26:45   
Tanja55
Hm, a tako zelo bi jo motli pri ucenju? Ne vem no, ce ni zdravstvenih razlogov, da ne bi mogla spat v isti sobi kjer sta pticka, ne vem, ce tolko zvrgolita, da bi jo motila pri ucenju. Pol naj sploh ne razmislja kdaj v prihodnosti it v dijaski al pa studentski domuser posted image .

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kanarčka z kletko - oddamo
27.12.2009 15:33:12   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Hm, a tako zelo bi jo motli pri ucenju? Ne vem no, ce ni zdravstvenih razlogov, da ne bi mogla spat v isti sobi kjer sta pticka, ne vem, ce tolko zvrgolita, da bi jo motila pri ucenju. Pol naj sploh ne razmislja kdaj v prihodnosti it v dijaski al pa studentski domuser posted image .


Jah po moje sta tudi kar precej moteča. Ko sem bla noseča sem par krat tam v tej sobi spala in je kr, če rabiš mir. Ker spala bo tudi v tej sobi.

Ful prepevata, pa zjutraj se zelo zgodaj zbudita. No tako sta se odločla moja starša, drugega ne znam povedat. Jaz sem tudi takoj vprašala, če jo bo res to tako motlo, pa je reku tata, da bi ju blo treba oddat, čeprav vem, da mu je težko.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kanarčka z kletko - oddamo
27.12.2009 16:38:59   
mateyka
a dej no, a potem se ne da pri odprtem oknu učit ali spat, ker te žvrgolenje ptic zunaj ful moti? ma ne vem no,jaz sem mela 2 glasna papagaja v svoji sobi celo srednjo šolo in sem bila zgledna učenka. pokriješ kletko preden greš spat, da jima ni svetlo. saj se mi je kdaj zgodilo, da sta me zjutraj zbudila, samo podobno bi se ji dogajal tudi v študentskih domovih, saj nisi sam v sobi pa še kuhinjo in kopalnico si delijo.
mi je pa žal, da ju mi ne moremo vzet. trenutno ni možno, žal.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?